Nasze hobby i pasje - poza fajkš

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

ArekCA
Początkujący
Początkujący

Re: Nasze hobby i pasje - poza fajkš

Post autor: ArekCA » 14 lipca 2013, 01:13 - ndz

"Kilka" tych zwierzątek masz i zarazem wspaniała pasja choć myśl o hodowaniu tychże napawa mnie strachem, ale jednocześnie zachwytem wywołanym ich naturalnym pięknem. Ja nie mam takich emocjonujących pasji, ale coś ciekawego się znajdzie:
- cygara
- od niedawna fajczarstwo
- piwo i piwowarstwo od niedawna
- herbaty, kawy, yerba mate
Oprócz tego standardowo - muzyka, książka, biznes i polityka, troszkę motoryzacja, nauka, technologia etc. :pipeman:
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Post autor: Irek » 17 lipca 2013, 18:42 - śr

Dzięki Bartkowi miałm kiedyś okazję potrzymać w ręku jednego z jego węży. Było to niesamowite uczucie zwłaszcza, że mam głęboko zakorzenioną awersję do tych stworzeń. Piękne zdjęcia Bertku :)
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 17 lipca 2013, 19:29 - śr

Irek pisze:Dzięki Bartkowi miałm kiedyś okazję potrzymać w ręku jednego z jego węży. Było to niesamowite uczucie zwłaszcza, że mam głęboko zakorzenioną awersję do tych stworzeń. Piękne zdjęcia Bertku :)
Irku, kiedy to było :) Następnym razem gdy będziesz w Lublinie dam Ci na kark 40 kilogramowego pytonka o imieniu "Misia". Gwarantuję, że uczucie będzie jeszcze bardziej niesamowite ;)
Fotografowaniem zaraził mnie kilka lat temu jeden z naszych kolegów z forum FMS (osobiście uważam, że w tej dziedzinie jestem na etapie przedszkola, ale dzięki za miłe słowa - motywują :) ). Od pewnego czasu nie pojawia się jednak na forum, a szkoda...
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi » 03 października 2013, 09:59 - czw

Pamiętam wspólne palenia i degustowanie u Bartka … co tam węże !!!! Dla mnie łapał taką długa pęsetą takiego małego jasnego skorpiona :) no i widziałem hodowlę malutkich w pojemnikach po filmach …

Ale najbardziej w pamięć zapadła mi nasza rozmowa o wężu koralowym i jak go rozpoznać, odróżnić od pseudo koralowego … Bartek skwitował to jednym zdaniem: "Jak zobaczysz, takiego węża to nie zastanawiaj się jak to było z tymi paskami … tylko wiej !! " :)
GG - 7330483
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturalne przy fajce gadanie”