Spotkanie Śląskich Fajczarzy.

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

Radek
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Spotkanie Ślšskich Fajczarzy.

Post autor: Radek »

Wła?nie przeczytałem relację ze spotkania toruńskich fajczarzy i pozazdro?ciłem im. Wiem, że jest tu kilka fajczšcych osób ze Ślšska (i okolic) -- może i nam udałoby się zebrać na wspólne spotkanie? Np. w Katowicach -- samym sercu czarnego Ślšska. Je?li kto? ze Ślšzaków (lub Zagłębiaków -- nie dyskryminujmy :-)) reflektuje, to proszę tu dać znać -- na pewno nam się uda ustalić wspólny termin i miejsce.
Może nawet jaka? mała tradycja powstanie? :-)
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta »

Pomysł radziłbym zgrać z odbiorem fajek ?wištecznych dla zainteresowanych. Podjechałbym do was wtedy :D
Awatar użytkownika
cision
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: cision »

Na obydwie powyższe propozycje jestem otwarty i chętnie wybiorę się "za granicę" :lol:
Radek
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Heh, to co? mi się wydaje, że temat umrze ?mierciš naturalnš z braku chętnych. A fajki przyjdš pocztš :-)
iws
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: iws »

Może jakiś wstępny termin i miejsce ustalimy? Bo faktycznie może się okazać że fajki przyjdą pocztą :))
Awatar użytkownika
cision
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Szanowni Panowie!
Dla mnie ten temat nie umarł, ale widzę, że poza Łukaszem odzew pojawił się tylko ze strony Radka, Iws no i mnie. Więc coś zacznijmy. Osobiście nie znam nikogo z Forum, ale chętnie poznam.
1. Moja propozycja na lokalizację spotkania to Katowice, ponieważ jest to miejsce najwygodniejsze jak mi się wydaje - dla wszystkich, a szczególnie dla Łukasza, gdyż trafi tu i tak pociągiem z Warszawy (jeśli zdecyduje się przyjechać).
2. Wybór lokalu - tu niestety nie mam propozycji z prostej przyczyny, ponieważ poprostu nie znam katowickich lokali, gdyż w nich nie bywam - prędzej zaproponowałbym coś w Krakowie, czy Gliwicach, więc tu oczekuję jakiejś propozycji - coś nieprzeludnionego, kameralnego i żeby nikt nas i naszych fajek nie wyprosił.
3. Czas - to zależałoby od tego kiedy fajki świąteczne sie pojawią. Nie ukrywam, że dla mnie najdogodniejsza jest sobota, ewentualnie niedziela, ale postaram się dostosować do każdego terminu poza 9 XII, który już mam zarezerwowany.
Pozdrawiam.
Radek
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Heh, jeśli chodzi o lokale, to w Katowicach jest dostatek... Może City Pub? Bo w Jazz Clubie Hipnoza zawsze jest tłok... Ew. Morgan's Irish Pub, albo Velvet -- mały i ładny. Skoro z papierosami nie wypraszają, to dlaczego mieliby wyrzucić fajczarzy?!
A termin -- zdecydowanie weekend :-)
Awatar użytkownika
cision
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Radek:
Morgan's Irish Pub, albo Velvet
Nieźle brzmi, al ponieważ - jak pisałem - nie znam, więc wybierz Ty.
Mamy więc miejsce i jest nas przynajmniej dwóch. Mam nadzieję, że Iws się nie wyłamie i będzie trzeci. Szkoda, bo jest nas tu w okolicy więcej.
Pozdrawiam.
iws
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: iws »

Oczywiście że się nie wyłamię - już od dawna chciałem zorganizować takie spotkanie!
Awatar użytkownika
cision
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

No to jest nas trzech.
Radek, gdzie są te lokale o których pisałeś?
Radek
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Oba są blisko siebie -- niedaleko Górnośląskiego Centrum Kultury (Morgan's właściwie w budynku GCK). Dzisiejszą noc spędzam w Velvecie, więc napiszę co i jak.
Pozdrawiam,
Radek

Ps. Kiedy będą świąteczne fajki?
Stickman
Początkujący
Początkujący

Post autor: Stickman »

Witam!

Wogole znalazlem to forum dopiero pare dni temu i od razu widze ze sa osoby z moich okolic i ze planuja jakies spotkanie :) Ja dopiero zaczynam moja fajczarska przygode wiec myslac egoistycznie to takie spotkanie byloby dla mnie swego rodzaju lekcja bo mimo ze kiedys juz meczylem sie "wspanialym" Tilbury z fajki ktora dostalem od kumpla to teraz sobie kupilem pierwsza moja wlasna i chcialbym ja umiec palic no a jak wiadomo lepiej sie uczyc na cudzych niz na swoich bledach :lol:

No a wracajac do tematu... Proponowal bym na miejsce spotkania pub Krolik. Blisko dworca, piwniczny klimat, swietna muzyka (glownie jazz, blues, stary pozadny rock etc etc...), palic mozna bo do cygara mi sie tam nikt nie czepial (do sterty smieci i popiolu po skretach na stoliku tez nie :lol: ), moje ukochane piwo jak i wiele innych w przystepnej cenie, tloku nie bedzie bo jest tam takie male pomieszczenie na jeden stolik duzy i dwa male (jak siadamy z ekipa przy duzym to nikt sie do tamtych nie dosiada) i podejrzewam ze jakby z wlascicielem pogadac to by nam ten duzy stolik zarezerwowal. Jakby co to moge tam isc i z gosciem pogadac jak juz sie zgadamy na konkretny termin. Ten natomiast proponowal bym sutalic na sobote poznym popoludniem lub niedziele wczesnym popoludniem. W kazdym razie ciesze sie ze wpadlem nato forum w odpowiednim momencie i znalazlem tu taka propozycje :) Jakby ktos mial w zwiazku z ta propozycja jakies pytania czy sugestie to chetnie odpowiem na tyle na ile mi wiedza moja pozwala :)

Pozdrawiam
Radek
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Jeśli chodzi o Królika, to jest trochę mały... Tam jedna fajka może zadymić tak, że nic nie widać. Ale -- jak Ci pasuje, to pogadaj z Sylwią o rezerwacji.
Byłem w Velvecie -- żenada. Właściciel wygląda jak bandyta (ale do fajki się nie czepiał). I leją tam jakieś podejrzane piwo (Bizon). A Irish Pub zamknięty (remontują?)...
W sumie Królik mi nie przeszkadza...

Pozdrawiam
Radek
MrHW
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Witam, czytam i oczom nie wierzę

Post autor: MrHW »

Właśnie od wczoraj jestem forumowiczem.
Zostałem nim z jednego powodu - szukam kogoś, kto się ze mną spotka i pokaże co i ja. Już zwątpiłem w Śląsk i Zagłębie i zacząłem w Krakowie szukać klubów.
A tu taki post...

Zgłaszam swój akces do spotkania. Jeżeli bedziecie tak dobrzy i poinruujecie mnie w temacie palenia fajki, będę wdzięczny.

O co chodzi ze świąteczną fajką - zaraz szukam. Jak nie znajde spytam
:)

Piotr
Awatar użytkownika
cision
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

No, Panowie! Coraz lepiej. Teraz czekamy na wieści o Fajce Świątecznej, później zgramy termin z Łukaszem, a jak nie będzie mógł przyjechać, to spotkamy się chyba i tak.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturalne przy fajce gadanie”