Wąsy, broda, kapelusz, a osobowość Fajczarza

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

konar
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: konar »

Niezłe zdjęcie sobie Hobbit dałes na avatar...................
Widzę, że podobnie jak wokalista pewnego rockowego zespołu postanowiłeś "przywrócić wąsom należne im miejsce i ofiarować je dziewczętom".
Papierosy zaczęły mi śmierdziec..........
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Hobbit »

Otóż to... 8)
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły. :)
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash »

Nie chce generalizowac, ale wiekszosc moich "wąsatych" znajomych wąsami stara sie nadrabiać inne ułomności. A jak juz widze goscia z wąsami a'la Marszałek to juz wiem na 99% ze z gosciem sie pogadać nie da ... Moze wynika to z tego, że obracam sie w środowisku mundurowym, a w tej branży po kilku latach każdy ma zmodyfikowaną psychikę. Chociaz jak popatrze na ludzi spoza branzy to moja opinia wydaje sie byc nadal aktualna ...
Kashiash
Dziku

Post autor: Dziku »

A jak na owe ułomności wpływa posiadanie dodatkowo brody? Tak z ciekawości pytam :wink: :lol:
Liczysz tylko tych wąsatych, a jak ktoś hoduje kompletne owłosienie na twarzy to co? 8)
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Nie chce generalizowac, ale wiekszosc moich "wąsatych" znajomych wąsami stara sie nadrabiać inne ułomności. A jak juz widze goscia z wąsami a'la Marszałek to juz wiem na 99% ze z gosciem sie pogadać nie da ... Moze wynika to z tego, że obracam sie w środowisku mundurowym, a w tej branży po kilku latach każdy ma zmodyfikowaną psychikę. Chociaz jak popatrze na ludzi spoza branzy to moja opinia wydaje sie byc nadal aktualna ...
Człowieku - czy ty jakiś uprzedzony jesteś? O czym ty mówisz? Hobbita w ramki i tak nie wpiszesz ot tyle. Poza tym noszę wraz z wąsami brodę... Sorki za offtopa
Ostatnio zmieniony 06 grudnia 2006, 14:17 - śr przez Hobbit, łącznie zmieniany 2 razy.
Dziku

Luzuj Hobbit...
Przeciez Kashiash napisał, że nie chce generalizować. A z tym środowiskiem "wąsatych mundurowych" to trochę jest "na rzeczy"... Też generalizować nie chcę, ale pewne doświadczenia i z własnej obserwacji mam :wink: Przez dwa lata byłem PCW...
dopeman
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: dopeman »

Hobbit: Wąchol jest jak trza z tego co widzę na fotce ;)

A co do mundurowych to ujął bym to tak - skrzywienie zawodowe występuje w 90% przypadków a że w tej "branży" wąchole na topie, to psują opinie porządnym wąsaczom :D

Ps. a tak poza tym co słychać w kwestii fajki świątecznej? będzie na wielkanoc? ;)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Dziku pisze:A jak na owe ułomności wpływa posiadanie dodatkowo brody? Tak z ciekawości pytam :wink: :lol:
Liczysz tylko tych wąsatych, a jak ktoś hoduje kompletne owłosienie na twarzy to co? 8)
Do reguły pasują tylko wąsaci. Wąsato-brodaci oraz z kilkudniowym zarostem są OK
Kashiash
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Uffff, pierwszego posta pojąłem może nieco na opak ale życie... Na szczęście pysk u mnie zarośniety i pod nochem i na brodzie.
Dziku

Przesadzacie Panowie z tymi wąsaczami...
Gadacie tak jakby nigdy przed Wami nie jechał kierowca w charakterystycznym kapeluszu (najczęściej maluchem) - to jest dopiero skrzywienie (drogowe) :lol: Nieraz bezpieczniej na chwile na pobocze zjechać...
konar
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: konar »

Jak w kapeluszu, to w Wartburgu chyba.........
Papierosy zaczęły mi śmierdziec..........
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik »

konar pisze:Jak w kapeluszu, to w Wartburgu chyba.........
... i obowiązkowo w pozycji "na Messerschmitt'a" :-)
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

miłe wieści, czekam z niecierpliwościa na zdjęcia ...

wracając do wąsów i kapeluszy kierującego pojazdami mechanicznymi - dzisiaj jadąc do roboty wlasnie taki okaz podniósł mi ciśnienie wymuszając na mnie pierwszeństwo ... a nawierzchnia była śliska. Na szczescie jakos go ominąłem ... chcialem po tym napisac cos o ludkach wąsatych jeżdżacych skodami - ale hobbit pochwalil sie ze wlasnie ma favoritke ... a nie chcialbvym zeby pomyslal ze jestem jakos do niego uprzedzony ..dlatego powstrzymam sie od tej opinii ;)
Kashiash
Dziku

Powstrzymaj się :lol:
Wąsaty i brodaty Dzik popyla Skodą Felicją. 8)
Ale nigdy w kapeluszu. Zresztą kapelusz mam tylko jeden, taki z bardziej szerokim rondem - do lasu. Ale jak jadę samochodem to kładę go na siedzieniu żeby widok kapelusznika za kółkiem nie wywoływał stresu u innych użytkowników drogi.
W moich okolicach budzi grozę widok kierowcy w kapeluszu jadącego maluchem. Ale taki kapelusz musi mieć wąskie rondo, być odpowiednio wyszmelcowany, no i prawie dotykać podsufitki owego pojazdu :roll:
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp »

Oj powstrzymaj się!
Takoż wąsaty i brodaty MJP pomyka Kią Pride (również bez kapelusza)... :D
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki