Ostatnia fajka w 2006 r.

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
j4szczur
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Ostatnia fajka w 2006 r.

Post autor: j4szczur » 31 grudnia 2006, 10:31 - ndz

No robaczki! Wstawać! Kawa wypita? Early Morning Pipe wypalona? Dziś ostatnia szansa, aby wypalić fajkę w tym roku. Jakieś ciekawe plany na sylwestra macie?

Właśnie pykam w pracy Balkan Mixture i koniec roku wydaje mi się odleglejszy niż wczoraj. :-/
Awatar użytkownika
August
Pykacz
Pykacz

Post autor: August » 31 grudnia 2006, 11:39 - ndz

Witam
Teraz właśnie pykam Samuel Gawith - Perfection i analizuję cały miniony rok.
W tym roku Sylwestra spędzę w domu przy dobrej fajce oraz lampce wina.
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Hobbit » 31 grudnia 2006, 11:41 - ndz

Hehe, ale się trafiło, u Hobbita właśnie EMP w fajeczce z lekka się tli, kubek zielonej herbatki tuż obok stoi, nie ma chyba w całym mieście prądu (chwała laptopom) więc ogólnie wokół panuje cisza mącąna wyjącym wściekle wiatrem, taka chwila zadumy nad sobą mi się włącza. Wyspałem się, pykam, myślę i z nietęgą miną mogę śmiało powiedzieć że najgorszy rok mojego życia właśnie dobiega końca, nadzieje na nowy lepszy jakby za mgłą. Ehhh. Całe szczęście że na sylwetrowe balety ze stałą kadrą przyjaciół idę.

W każdym razie wam koledzy życzę wszystkiego dobrego w nowym 2007 roku.
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły. :)
Awatar użytkownika
j4szczur
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: j4szczur » 31 grudnia 2006, 12:08 - ndz

A ja latakię popijam aktualnie mieszanką zielonej i czarnej herbaty. 2 fajka w toku. 37% wykonania planu na dziś (mowa o pracy, a nie o fajce ;-))...
konradus
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: konradus » 31 grudnia 2006, 12:17 - ndz

Praca, praca, praca... ;-) Niby zamknąłem ten rok, ale to czysta teoria. W rzeczywistości wszystkie tegoroczne zlecenia zamknę w połowie stycznia, jak dobrze pójdzie ;-) Dlatego dziś żeby się nie zadręczać nie robię NIC, chodzę po domu jeszcze w gatkach i właśnie palę ten sam tytoń co Ty, Człowieku Pracy ;-) Powodzenia i 100% planu przed 24:00 :-)
pozdrawiam,
konradus
Awatar użytkownika
j4szczur
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: j4szczur » 31 grudnia 2006, 12:30 - ndz

Dzięki ;-)

Ps. 49%

Ten Balkan Mixture ładnie pachnie, jak na latakię... tak przynajmniej mówią osoby trzecie. I na Synjeco coś o tym piszą, cytuję: "Only the Lakelands-Manufacturers are able to compose a "strong" latakia mixture (which the name Balkan supposed to be), but with a very gently smell for the environnement - you would'nt be excluded from any socity smoking this mixture."
Old Toby
Początkujący
Początkujący

Post autor: Old Toby » 31 grudnia 2006, 13:54 - ndz

Witam!

Ja właśnie jestem świeżo po fajce do 1\3 (słownie: jednej trzeciej) nabitej zacnym tytoniem: Gawith Hoggarth Broken Flake No7, z leciutką (zaledwie kilka źdźbeł na samo dno komina położyłem, bo miałem resztkę Gawith'a i sporo było tam pyłku, a nie tytoniu, więc z racji tego żeby przez nawiert do ust nie dostał się ten [nazwijmy je] "wiórki" musiałem położyc kilka większych źdźbeł) domieszką Amphora'y Full Aroma'y. Bardzo miło mi się paliło, choć lekko język szczypał, ale już o niebo mniej niż na samym początku.

Wszystkiego najlepszego tak w ogóle i przygotowania wewnętrznego i duchowego do wstępu w Nowy Rok 2007

Pozdrawiam
Po co ten pośpiech?
Przed Tobą cała wieczność...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturalne przy fajce gadanie”