4 noc kulturalna w Częstochowie z fajką w tle...

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

Xynod
Początkujący
Początkujący

4 noc kulturalna w Częstochowie z fajką w tle...

Post autor: Xynod »

Witam!

Chciałbym poinformować, że w ramach 4 Nocy Kulturalnej w Częstochowie 16.06.2007 (sobota) będzie można obejrzeć wystawę pt. "Tajemniczy świat fajek". Jest to wystawa ze zbiorów Muzeum Vysociny Treibici (Republika Czeska).
Wystawa dostępna będzie od godz. 18.00-24.00 w Zagrodzie Włościańskiej - Park im. St. Staszica (ten pod Jasną Górą).

Wszystkich zainteresowanych zapraszam. Wstęp w ramach karnetu (8 złociszy) umożliwiającego wstęp na wszystkie imprezy w ramach 4 Nocy Kulturalnej w Częstochowie.

więcej informacji: http://www.nockulturalna.org

Mam nadzieję, że choć jedna osoba z naszego Forum skorzysta z zaproszenia :)
„Inni goście nie zwracali na nich uwagi, nawet kiedy Śmierć oparł się wygodnie i zapalił pięknie rzeźbioną fajkę. Ignorowanie kogoś, komu dym wypływa przez oczodoły, wymaga pewnego wysiłku, wszystkim jednak się to udawało” (T.Pratchett)
PiotreG
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: PiotreG »

To ta sama wystawa, która przed kilkoma tygodniami gościła w Sosnowcu.
Xynod
Początkujący
Początkujący

Post autor: Xynod »

i pomyśleć, że żałowałem wtedy, że nie mogę pojechać na tą wystawę... A tu proszę - wystawa przyjechała do mnie :D
„Inni goście nie zwracali na nich uwagi, nawet kiedy Śmierć oparł się wygodnie i zapalił pięknie rzeźbioną fajkę. Ignorowanie kogoś, komu dym wypływa przez oczodoły, wymaga pewnego wysiłku, wszystkim jednak się to udawało” (T.Pratchett)
Polemarcha
Pykacz
Pykacz

Post autor: Polemarcha »

Szkoda, że tak daleko ode mnie. Wspaniała impreza kulturalna się szykuje. A miasto - piękne. Służyłem w wojsku niedaleko - w Lublińcu, więc często wpadałem... :pipeman:
Polemarcha
Pykacz
Pykacz

Post autor: Polemarcha »

Taa, przepraszam. Impreza właśnie się odbyła...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturalne przy fajce gadanie”