Palm, PDA i... fajka

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta »

Ponieważ w mojej pracy istnieje zapotrzebowanie na dużo elektroniki kupiłem niedawno mda coby tę elektronikę zredukować do jednego przedmiotu. I działa. SPV M650 ma GPS, Windowsa (który nie komunikuje się z macami u mnie w pracy ale to dobrze bo ja też nie specjalnie :) ) i co najważniejsze emulator Palm OS. I dzięki temu mam tam kilkanaście potrzebnych mi programów (kalkulatory fotograficzne i operatorskie, instrukcje obsługi kamer itd)
Sonata na trzy fajki
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro »

Łukasz Omasta pisze:Ponieważ w mojej pracy istnieje zapotrzebowanie na dużo elektroniki kupiłem niedawno mda coby tę elektronikę zredukować do jednego przedmiotu. I działa. SPV M650 ma GPS, Windowsa (który nie komunikuje się z macami u mnie w pracy ale to dobrze bo ja też nie specjalnie :) ) i co najważniejsze emulator Palm OS. I dzięki temu mam tam kilkanaście potrzebnych mi programów (kalkulatory fotograficzne i operatorskie, instrukcje obsługi kamer itd)
O to będę ciekaw jak się sprzęt sprawuje w dalszej praktyce Łukaszu i czy będziesz z niego zadowolony. Jest to właśnie model brany przeze mnie pod uwagę, gdyż posiadam 2 PPC HP, jednego z nich będę wkrótce się pozbywał drogą sprzedaży i myślę właśnie o nabyciu takiego połączonego z telefonem pda.

Z pozdrowieniami
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Sprawuje się bardzo dobrze od już ponad 3 miesięcy. Nie zawiesza się w przeciwieństwie do ericssonów z symbianami.
Sonata na trzy fajki
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro »

Łukasz Omasta pisze:Sprawuje się bardzo dobrze od już ponad 3 miesięcy. Nie zawiesza się w przeciwieństwie do ericssonów z symbianami.
O to jest świetna wiadomość, dobrze że nie uległem namowom i nie zakupiłem P990i!

Pozdrawiam
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Ericssony bardzo odradzam. Miałem długo p910 a potem, kiedy go zniszczyłem przypadkiem, proponowano mi p1 niestety pokaz mnie rozczarował kiedy telefon zawiesił się zaraz po uruchomieniu. Symbian to po prostu kiepski system. Jedyne czego mi brakuje to mocowanie na rower (krussel je chyba robi) abym mógł korzystać z dżipiesu kiedy jadę.
Sonata na trzy fajki
Awatar użytkownika
szkielu
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: szkielu »

ja uzywam mediona 95025 . glownie do gps-a :)
"– Stara fajka, jak stara zona: wierna i pewna, ale i młoda czasem sie przyda!"
http://www.fotoreporter.info.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturalne przy fajce gadanie”