O dyskutowaniu na forum

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ferroaras
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

O dyskutowaniu na forum

Post autor: Ferroaras »

Kolego chyba musisz się do takich reakcji na tym forum przyzwyczaić... nie jest ono bardzo otwarte w szczególności dla początkujących. Oczywiście są wyjątki. Z niektórymi można naprawdę miło podyskutować i nie traktują Cię "z góry", mimo, że mają duże doświadczenia. Coż, zdaje się, ze niektórym tytoń wypalił resztki samozachowawczości oraz szacunku do innych. Dostawałem teksty typu "g..wno prawda", postanowiłem nie odpowiadać... bardzo mnie to irytowało, ale chyba w tym przypadku lepiej pozostać w milczeniu... Najgorsze jest to, że my zachowujemy szacunek do ludzi doświadczonych, a oni dla nas nie, więc tak jak pisze mój przedmówca... - gdy temat Tobie nie odpowiada to po prostu go zignoruj!!! :offtopic:
Kto postępuje według reguł, najczęściej wywraca się o przypadek - Wojciech Bartoszewski
Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: FMS pdf

Post autor: Alan »

Powiedzcie mi zatem, drodzy poszkodowani - lepiej jest dostać rybę, czy wędkę?
Dostawałem teksty typu "g..wno prawda"
Skoro powiedział Ci to ktoś doświadczony, to widać coś w tym musiało być...

P.S. Proszę nie zwracać uwagi na mój fajczarski status widoczny pod nickiem.
Uprasza się o nie zwracanie uwagi na tytuł i ilość gwiazdek pod moim nickiem
Awatar użytkownika
Ferroaras
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Alan pisze:Skoro powiedział Ci to ktoś doświadczony, to widać coś w tym musiało być...
Nawet gdyby w tym cała prawda świata była można to powiedzieć w inny sposób. Nie sądzisz?
Kto postępuje według reguł, najczęściej wywraca się o przypadek - Wojciech Bartoszewski
Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Ferroaras pisze:
Alan pisze:Skoro powiedział Ci to ktoś doświadczony, to widać coś w tym musiało być...
Nawet gdyby w tym cała prawda świata była można to powiedzieć w inny sposób. Nie sądzisz?
Ludzie, więcej luzu :)
Awatar użytkownika
Ferroaras
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Alan pisze:Ludzie, więcej luzu
:D D.O.K.Ł.A.D.N.I.E :D
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG »

Wielu z nas kiedy trafiło na to forum, nie ważne czy doświadczonych nałogowców czy osoby mające chrapkę a nie bardzo wiedzących co i z czym, w pierwszym odruchu miało ochotę to forum reformować... sam kamieniem nie rzucę bo przyzwyczajony do zupełnie innego trybu- a kilka for o różnej tematyce administrowałem lub do dziś administruję- to mi się nie podobało, potem tamto, a tak w ogóle to tu same gbury siedzą... ale po latach widzę że nie tylko mi na zdrowie wyszło że forum formy nie zmieniło, a ja się przyzwyczaiłem, jak wielu przede i za mną.

Dlatego nie gniewaj się, bo i nie ma o co, weź pod rozwagę to że jak już raz coś taki gbur z siebie wyduka to potem nie chce mu się tego skreślać raz jeszcze- a żeby to raz było, a żeby to jednemu musiało się chcieć... szukanie nie boli, a szorstkie słowo często lepiej skutkuje niż plecenie w kółko tego samego.

Da się fajkę palić bez książki pana Turka, bez tego czy innego forum, to akurat z doświadczenia wiem i gwarantuje. Jak chcesz mieć prościej to cierpliwości i nic ponadto.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Ferroaras pisze:
Alan pisze:Ludzie, więcej luzu
:D D.O.K.Ł.A.D.N.I.E :D
Co nie oznacza lenistwa ;)
franc
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: franc »

SPOKO PANOWIE !
Fajki dwie kupione czekam na jeszcze dwie !
Tytoń kypiłem dwa rodzaje i resztę gadżetów też i powoli będę się zabierał do opalania, czy to z pomocą doświadczonych chętnych pomocy fajczarzy czy też sam. Oczywiście ta druga opcja będzie bardziej bolesna ! No ale nikt nie mówił że będzie łatwo !
FRANC
Motor Bogiem Prędkość Nałogiem ! ! !
LwG
http://www.kac-fg.pl
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

franc pisze:SPOKO PANOWIE !
Tytoń kypiłem dwa rodzaje i resztę gadżetów też i powoli będę się zabierał do opalania, czy to z pomocą doświadczonych chętnych pomocy fajczarzy czy też sam. Oczywiście ta druga opcja będzie bardziej bolesna ! No ale nikt nie mówił że będzie łatwo !
A po co opalać?
franc
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

JSG pisze:
A po co opalać?
Tos mie dobił a ja tyle kawałków o opalaniu przeczytałem i wręcz na pamięc się uczyłem.
FRANC
LwG
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

franc pisze:
JSG pisze:
A po co opalać?
Tos mie dobił a ja tyle kawałków o opalaniu przeczytałem i wręcz na pamięc się uczyłem.
No i tu leży pies pogrzebany... a nie lepiej było nabić fajkę i zapalić zamiast się nad tem zastanawiać?
franc
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Wiesz na razie się zastanawiam czytam ogladam moje fajki podziwiam tytonie co kupiłem i jeszcze nie paliłem dlatego że nie znalazłej jeszcze na tyle czasu żeby to zrobić w spokoju. Ale jutro.......
FRANC
LwG
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

franc pisze:Wiesz na razie się zastanawiam czytam ogladam moje fajki podziwiam tytonie co kupiłem i jeszcze nie paliłem dlatego że nie znalazłej jeszcze na tyle czasu żeby to zrobić w spokoju. Ale jutro.......
Można i w spokoju... kwestia gustu.
Awatar użytkownika
Ferroaras
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Alan pisze:Co nie oznacza lenistwa
Alan`ie, koledzy... to nie oznacza lenistwa. To oznacza, że są też osoby nie tylko bierne, ale aktywne. Jestem osobą aktywną chociaż staram się na prawdę być bierny i czytać... i czytać.... i czytać... w końcu nie wytrzymuje i pytam... próbuję nawiązać temat, próbuję dodać swoją myśl... niech ona nie zawsze będzie trafna jednak jest. Pomyśl, pomyślcie, że od teraz wszyscy nowi będziemy bazować na tym co było... NUDA... ile można czytać i nie poruszać nowo-starych myśli... nie wzbudzać do pisania i aktywności... może się mylę, ale to chyba o takie brainstormy właśnie chodzi... :roll:
Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

pomyślcie, że od teraz wszyscy nowi będziemy bazować na tym co było
Jednak warto. Po co zaśmiecać forum kolejnymi pytaniami o to samo? Nie lepiej napisać w temacie już istniejącym?
róbuję nawiązać temat, próbuję dodać swoją myśl
...i w nim polemizować czy po prostu wygłosić swoje zdanie? ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturalne przy fajce gadanie”