EuroTab2012

Jak na razie pierwsze forum wolnej wymiany myśli przy pykaniu fajki. Wszystko o wszystkim

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andnn
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

EuroTab2012

Post autor: andnn »

W poniedziałek startuje w Krakowie EuroTab 2012. Wybiera się ktoś? Byłem rok temu, polecam :) W tym roku niestety inne plany wyjazdowe nie pozwolą mi pojawić się w Krakowie, a zapowiada się bardzo fajowo - zaglądający na stronę Trafika.eu zapewne już wiedzą, że jedną z atrakcji tegorocznych targów będzie pokazowy turniej palenia fajki - Trafika.eu CUP 2012 :pipeman:
Awatar użytkownika
Mateusz
Fajczarz
Fajczarz

Odp: EuroTab2012

Post autor: Mateusz »

Ja będę na pewno, z racji pracy :) pewnie zejde kilka razy z biura na hale...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2
lkulos
Pykacz
Pykacz

Re: EuroTab2012

Post autor: lkulos »

czy ja dobrze widziałem na ulotce że koszt wejścia to 50Euro??? :shock:
pozdrawiam

Lkulos
Awatar użytkownika
andnn
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

lkulos pisze:czy ja dobrze widziałem na ulotce że koszt wejścia to 50Euro??? :shock:
No nie jest tak źle :) Dla odwiedzających "z branży", również jako stowarzyszenie/organizacja (np. klub fajki) wstęp jest wolny. Wystarczy na miejscu wypełnić odpowiedni formularz. :pipeman:
Perry
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Perry »

Impreza bardzo udana. Bawiliśmy sie tam wczoraj cały dzień. Dla fajczarzy było mało atrakcji ale pomysł z turniejem pokazowym był strzałem w dziesiątke. Przy okazji chciałbym serdecznie podziękować w imieniu klubu i swoim Irkowi Misiakowi za doskonałe towarzystwo i wspólną integracje do póżnych godzin wieczornych (albo wczesnych rannych :P). Mam nadzieje że jeszcze powtórzymy takie spotkanie :)
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Post autor: Irek »

Perry pisze:Impreza bardzo udana. Bawiliśmy sie tam wczoraj cały dzień. Dla fajczarzy było mało atrakcji ale pomysł z turniejem pokazowym był strzałem w dziesiątke. Przy okazji chciałbym serdecznie podziękować w imieniu klubu i swoim Irkowi Misiakowi za doskonałe towarzystwo i wspólną integracje do póżnych godzin wieczornych (albo wczesnych rannych :P). Mam nadzieje że jeszcze powtórzymy takie spotkanie :)
To ja bardzo dziękuję za spotkanie :)
Było naprawdę super. Ja prawdę mówiąc dopiero teraz doszedłem do siebie po kolejnych okołotargowych iprezach :). Wspomnę tylko, że Fidel, Perry i Tomek tak nakręcili spotkanie, że chciano ich zatrudnić do grania w naszej knajpie :) Konkurs pokazowy wygrał Tomek Czarnocki. Więcej zdjęć na stronie Warszawskiego Pipe Clubu. Ja zdjęć imprezowych z knajpy nie będę na wszelki wypadek podsyłał co by moi przyjaciele nie musieli zmieniać swoich podpisów na forum :wink: . Wielkie podziękowania dla Jacka Schmidta za organizację turnieju i miłe towarzystwo na naszych spotkaniach w La Habanie. W poniedziałek na targach można było też spotkać Zbyszka Bednarczyka, który przygotowywał piękną fajke turniejową, Julka Drabenta, Tadzia Wojtuszkiewicza (pokazywał świetną fajkę glinianą, która będzie obecna na listopadowym spotkaniu w Bydgoszczy), był Gintaras Racyla z Litwy. Z nad morza przybył Piotr Jakubowski z synem. Oczywiście nie mogło zabraknąć też Piotrka Niewińskiego z Fajkowa. Żałuję tylko, że tak krótko moglismy pogadać, ale co sie odwlecze to nie uciecze :) Cieszę się, że wszyscy szczęśliwie dotarli do domów mimo czasami dość męczącej drogi powrotnej.
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
andnn
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

No to tym bardziej żałuję, że nie było mi dane spotkać się z Wami na targach... Ale pamiętałem oczywiście o Was i 16 kwietnia w okolicach godz. 14, będąc kilka tysięcy kilometrów od Krakowa, zapaliłem fajkę łącząc się duchowo z fajowym towarzystwem :pipeman:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulturalne przy fajce gadanie”