Superpromocja

Forum gdzie możemy powiadomić resztę forumowiczów o ciekawych aukcjach w internecie i nie tylko

Moderator: Moderatorzy

Dziku

Superpromocja

Post autor: Dziku » 22 listopada 2004, 13:01 - pn

Pami?tam, ?e na poprzednim Forum by? taki temat, a opisywali?my w nim co najmniej dziwne (albo niezwykle "okazyjne") oferty handlowe. O ile pami?tam to temat rozpocz??a dawna oferta Danyego z Allegro, a dotycz?ca wyprzeda?y niemal 1 kg "Tilbury" w cenie, po przeliczeniu gdzie? oko?o 2,5 z? za saszetk?...
Dzi? znalazlem co? podobnego.
Otó? w ?ódzkiej trafice na Piotrkowskiej 240 zasta?em dzi?: pustki, niemi?? obs?ug? i jeden nowy artyku?. By? nim Zestaw Fajkowy Tilbury
Rzecz kosztuje 69 z? i sk?ada si? z:
:arrow: Dwóch saszetek pysznego, suchego "Tilbury" (full aroma i chyba wi?niowy)
:arrow: 10 filtrów w?glowych "Adwenture"
:arrow: kilkunastu wyciorów
:arrow: fajki. Wrzo?cowej. Nie podoba?a mi si? - wygl?da?a moim zdaniem nieproporcjonalnie. Bent o stosunkowo ma?ej g?ówce, ale "rozd?tym" ustniku (gdzie? si? ten filtr w?glowy musi zmie?ci?)
Niezb?dnika chyba nie by?o.
Ca?o?? w tekturowym pude?ku ze stosownymi napisami po polsku Sygnowana przez firm? pana Alojzego P.
Có?... Nie wiadomo czy si? cieszy? czy p?aka?. Bo z jednej strony firma powa?nie potraktowa?a polski rynek, a z drugiej... ten tyto? pomo?e raczej w rzuceniu palenia fajki ni? do niego zach?ci.

Michał Kalinowski
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Michał Kalinowski » 22 listopada 2004, 13:46 - pn

Co tu narzeka? -
Tillbury by? gdzie? ostatnio tytoniem konkursowym :?
Rozumiem, ?e naby?e? zestaw? Bo jak?e inaczej wiedzia?by?, ?e tyto? jest suchy? :-)

m.

Dziku

Post autor: Dziku » 22 listopada 2004, 14:22 - pn

Micha? Kalinowski pisze:(...)Rozumiem, ?e naby?e? zestaw? Bo jak?e inaczej wiedzia?by?, ?e tyto? jest suchy? :-)
Nie naby?em. Ale jak chcesz to mog? Ci go kupi? i wys?a?.
Sucho?? tytoniu pozna?em po charakterystycznych trzeszczeniach wydawanych przez poddane uciskowi saszetki. Ale co? w tym jest, bo przecie? nawet dobrze nawil?one ?odygi mog? taki d?wi?k wydawa? gdy si? ?ami?...

Awatar użytkownika
Makary
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Re: Superpromocja

Post autor: Makary » 23 listopada 2004, 00:45 - wt

Dziku pisze:Otó? w ?ódzkiej trafice na Piotrkowskiej 240 zasta?em dzi?: pustki, niemi?? obs?ug? i jeden nowy artyku?.
Pustki, to nic nowego, "nowy artyku?" - te? nie dziwi w tych czasach, ale ?e obs?uga w tej trafice by?a NIE MI?A??? To? to chyba legendarna stringo-trafika, ulubiona niegdy? przez Cinka? Takie mi?e by?y zawsze tam kobiety... Wida? stan zaopatrzenia pada cieniem na jako?? obs?ugi. Czy to znaczy, ?e jak zostan? ju? tylko ostatnie "saszetki" Tilburego, b?dzie mo?na dosta? w mord?...?

Dziku

Post autor: Dziku » 23 listopada 2004, 07:31 - wt

Makary pisze:(...)Czy to znaczy, ?e jak zostan? ju? tylko ostatnie "saszetki" Tilburego, b?dzie mo?na dosta? w mord?...?
Tak ?le to chyba nie b?dzie. Ale faktem jest, ?e wyszed?em zniesmaczony, a przecie? dawniej tak nie bywa?o. Na razie b?d? omija? to miejsce, cho? z czasem na pewno mi przejdzie... A nawet jakby nie przesz?o to i tak moja ulubiona trafika jest nieco dalej i po drugiej stronie Piotrkowskiej :D

Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 23 listopada 2004, 09:34 - wt

Makary pisze:To? to chyba legendarna stringo-trafika, ulubiona niegdy? przez Cinka? Takie mi?e by?y zawsze tam kobiety...
W stringach to chodzi?a sprzedawczyni pod 251 :roll:
A tu obok tytoniu handlowano stringami, samono?nymi po?czoszkami i kosmetykami. Ale... jak dot?d, obs?uga by?a mi?a. Cos sie dzieje niedobrego... Mordor?
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.

Michał Kalinowski
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Michał Kalinowski » 23 listopada 2004, 09:46 - wt

Dziku pisze:Nie naby?em. Ale jak chcesz to mog? Ci go kupi? i wys?a?.
Przepraszam za drobn? zmian? tematu, ale milczenie mo?e by? uznane za zgod?. Nie, nie kupuj. A je?li ju? kupisz, to nie wysy?aj :-) Zestaw tillbury + grusza od Broga, kupione na stoisku tytoniowym w Geancie by? pierwszym moim zestawem w kapitalistycznej Polsce. Za komuny by? to inny zestaw: Neptun + real briar

Dziku

Post autor: Dziku » 28 lutego 2005, 22:49 - pn

Jest nowa i pi?kna superpromocja na Allegro :wink:
Tyto?, podobno jeszcze ze sk?adów Wehrmachtu w "saszetce" 25 kg. Nawil?y? mo?na go w beczce, wkleiwszy w denko pó? koca wojskowego nawil?onego litrem wody. Mo?e kto? kupi... Mamy w ko?cu na Forum kolegów bardzo ceni?cych zakupy w niemieckich trafikach. :wink:

Awatar użytkownika
n00ber
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: n00ber » 28 lutego 2005, 23:10 - pn

Hehehe Owszem lubie zakupy w niemieckich trafikach bo jest naprawde w czym wybierac ... Nie ma takich sytuacji jaka opisano powyzej.

Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 28 lutego 2005, 23:20 - pn

dziku, chyba uderzyles w stol? :-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)

DanyST
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: DanyST » 01 marca 2005, 11:55 - wt

to TTI faktycznie wespol chyba z "Tobacco Polska" zbada?y rynek i nowy produkt wypu?ci?o :D :D :D
Tytoń.. jak jest każdy widzi:))

Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 01 maja 2005, 00:26 - ndz

http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=5577457892

A mo?e samemu stworzy? sobie du?czyka ?? :D
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.

Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 01 maja 2005, 00:39 - ndz

No tak ... racja juz blendera w Pile mamy, teraz trezba by mu materialu naprodukowac ;) (o ile nie okaze sie ze wyrob przebija ró?ow± saszetk?)

Dziku

Post autor: Dziku » 01 maja 2005, 10:49 - ndz

A mnie rozczuli?y dwie superpromocje na Allegro...
Pierwsza dotyczy tak cenionego na Forum tytoniu "Tilbury". Wzruszy? mnie zw?aszcza opis:
TILBURY Pipe Tabacco - Full Aroma SPECIAL BLEND To doskona?ej jako¶ci tyto?. W salonikach prasowych jego cena dochodzi do 12zl za 40g. Na mojej aukcji mo?ecie pa?stwo zakupi? ten o to tyto? w szczelnie zapakowanym opakowaniu za jedyne 5.99zl.Jest to cena promocyjna,która gwarantuje pe?na satysfakcje. Polecam osobi¶cie.(...)

Druga dotyczy równie "zacnego" tytoniu (?) Brookfield Aromatic. Opis podobnie poruszaj±cy. Najbardzoej pora?a fakt, ?e sprzedaj±cy poleca ten tyto? osobi¶cie... Znaczy wypali? po saszetce... Twardziel.

Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 01 maja 2005, 11:33 - ndz

Ale on mówi, ?e cena przynosi pe?n± satysfakcj?. Tako? poleca osobi¶cie cen? ;-) Dziku, ?le zrozumia?e¶ jego intencje :D

P.S. "Tilbury da Ci wi?ksz± satysfacj?
Ni?li ropy naftowej wszystkie frakcje !"
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aukcje”