Re: Kolego Beckett

Forum gdzie możemy powiadomić resztę forumowiczów o ciekawych aukcjach w internecie i nie tylko

Moderator: Moderatorzy

Perry
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Perry » 07 listopada 2008, 22:04 - pt

Kiedyś napewno dojdzie do sytuacji ze na allegro będzie tak jak na ebayu. Ze albo widzimy pierwsza i ostatnia litere nicku licytującego (i wtedy niektórzy mogą się domyślać) albo użytkownicy są oznaczeni jako "Licytant1, Licytant2... i wtedy to już jest nie do dojścia kto jest kto.

Ujawnianie nicków to troche pokazywanie własnego tyłka i likwidacja prywatności.
Ja nie zawsze mam ochote zeby inni ludzie widzieli to co wygram. Ktoś może chcieć zrobić prezent żonie czy dziewczynie czy komukolwiek innemu a tu zonk. Znający nick osoby odrazu wiemy co kupi i za ile (po komentarzu). Nie chodzi tu o fajki ale o dowolny inny przedmiot.
Ostatnio zmieniony 07 listopada 2008, 22:08 - pt przez Perry, łącznie zmieniany 1 raz.

Dziku

Post autor: Dziku » 07 listopada 2008, 22:05 - pt

Kolego Teufelfish.
Proszę natychmiast wyedytować bluzgi z postów.
Regulamin Forum mówi jasno

(...)- Forum służy kulturalnej wymianie myli. Co za tym idzie chamstwo i wulgaryzmy nie będą tolerowane. Savoir-vivre obowiązuje nas wszystkich.

Nie-tolerowane oznacza, że kto publikuje wulgaryzmy ten wylatuje.
Obok zamiłowania do zasad Allegro proszę wzbudzić w sobie podobne uczucie względem zasad Forum. To, że na Allegro obowiązują zasady rynku (by nie rzec jarmarku lub straganu) nie oznacza, że wprowadzamy takie na Forum.

Proszę to potraktować jako uwagę moderatora. Korespondencją na priva w tej sprawie zainteresowany nie jestem. Apelować, skarżyć się itp można u Admina.

Awatar użytkownika
teufelfisch
Pykacz
Pykacz

Post autor: teufelfisch » 07 listopada 2008, 22:25 - pt

Posty wyedytowałem , jak prosił kolega Moderator - a teraz ja o coś poproszę wielce nadobnego moderatora - i to nie jest żart - PROSZĘ O USUNIĘCIE WSZYSTKICH MOICH POSTÓW I KONTA NA TYM FORUM , jeśli kolega moderator ma za małą władzę to niech przekaze to adminowi , korespondencją na priva nie jestem zainteresowany . Nie chcę być już na forum na którym wypisuje się denerwujące mnie opinie na mój temat , a mnie objeżdza z powodu dwóch niecenzuralnych wyrazów , którymi i tak chyba nikogo nie obraziłem . Żegnam kolegów , i czekam na efekty pracy moderatorów i adminów .
" Papieros jest jak fujarka , fajka jest jak skrzypce "

Perry
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Perry » 07 listopada 2008, 22:45 - pt

No bez przesady nie róbmy cyrku...

Inna sprawa że takie sprawy między użytkownikami powinno sie pisać na PW a nie wskazywać palcem jaki to kolega Beckett jest zly a kolega tuefelfish to już wogóle i jeszcze przeklina. To jest niesmaczne jak sie ludzie obrzucają błotem na oczach wszystkich

Zastanawiam sie wogóle co więcej czasu by zajeło moderatorowi. Samodzielne wyedytowanie 2 malych przekleństw czy napisanie tej publicznej reprymendy..

Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 07 listopada 2008, 23:02 - pt

Perry pisze:No bez przesady nie róbmy cyrku...

Inna sprawa że takie sprawy między użytkownikami powinno sie pisać na PW a nie wskazywać palcem jaki to kolega Beckett jest zly a kolega tuefelfish to już wogóle i jeszcze przeklina. To jest niesmaczne jak sie ludzie obrzucają błotem na oczach wszystkich

Zastanawiam sie wogóle co więcej czasu by zajeło moderatorowi. Samodzielne wyedytowanie 2 malych przekleństw czy napisanie tej publicznej reprymendy..
moderatorzy nie sa od "sprzatania". sa od utrzymania pozadku ale na zasadzie wskazania co nalezy posprzatac. jesli jakies zwiazane z tym problemy to prosze oponowac u administratora.
caly ten watek jest mowiac delikatnie "niesmaczny" i chyba nie powinien powstac. przeczy kulturalnej (przynajmniej w zalozeniach) wymianie zdan. to chyba fajczarzom nie przystoi.
kolege teufelfish'a prosze aby "przespal sie" ze swoja decyzja i jesli nadal bedzie przy niej obstawal to "mowisz i masz".
pozdrawiam.
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)

Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG » 07 listopada 2008, 23:07 - pt

Dziku pisze:Kolego Teufelfish.
Proszę natychmiast wyedytować bluzgi z postów.
Regulamin Forum mówi jasno

(...)- Forum służy kulturalnej wymianie myli. Co za tym idzie chamstwo i wulgaryzmy nie będą tolerowane. Savoir-vivre obowiązuje nas wszystkich.

Proszę to potraktować jako uwagę moderatora. Korespondencją na priva w tej sprawie zainteresowany nie jestem. Apelować, skarżyć się itp można u Admina.

Jako że do użytkowników trzeba zawsze mieć ograniczone zaufanie, warto użyć opcji jaką oferuje PHPbb a mianowicie cenzury. Ta funkcja dostępna w panelu administracyjnym pozwala użytkownikom w takich chwilach na wyrażenie emocji, a administracje ochrania przed koniecznością tego typu interwencji. Bo użycie tego typu słów pod "pikaniem" raz na jakiś czas nawet w bardzo kulturalnym środowisku może mieć miejsce i jest nie uniknione- sam zresztą posłużyłem się w swojej wypowiedzi w tym temacie zwrotem potocznie uznawanym za.. kolokwialny.

Maćku, rozumiem prośbę o usunięcie konta, ale usunięcie postów wprowadziło by nie ład. Jak mawiał pewnie koleś z wystającymi z uszu gałęziami: nic nie można robić pochopnie.

Co by nie było całkiem nie na temat
Burza wokół tego tematu jest dla mnie trudna do zrozumienia. Panowie, toż to tylko forum internetowe, nikt nikomu nie wlazł w uszlamionych gumofilcach na dywan i nie napluł do fajki. Ot jeden koleś innemu zgarną fajkę z allegro, nie róbmy z igły granatu ręcznego.
Widzę że temat wzbudził sporo emocji, a nie powinien... szkoda, bo jak pisałem w moim mniemaniu wymiana ników allegro miała szansę być czymś fajnym i przynieść ciekawe efekty... jak widać można to było rozumieć na wiele sposobów.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek

Awatar użytkownika
teufelfisch
Pykacz
Pykacz

Post autor: teufelfisch » 07 listopada 2008, 23:11 - pt

elvislike pisze: kolege teufelfish'a prosze aby "przespal sie" ze swoja decyzja i jesli nadal bedzie przy niej obstawal to "mowisz i masz".
pozdrawiam.

Co miałem powiedziec już powiedziałem . Niech admin czyni swoją powinnosć - dyspozycję już dostał . A przespać to się mogę z żoną , decyzję zaś podjąłem pisząc swoje słowa 20 minut temu .Posty jak prosił JSG MOGĄ ZOSTAĆ . Mariuszowi Broniarzowi gratuluję kolejnych dwóch fajek ode mnie .Żegnam z ukłonem . Teufelfisch
" Papieros jest jak fujarka , fajka jest jak skrzypce "

Perry
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Perry » 07 listopada 2008, 23:32 - pt

A ja Wam powiem tak:

Róbcie sobie co chcecie Panowie. Ja sobie usiąde wygodnie w fotelu i zapale Stanwella Vanillie i będe sobie spokojnie to obserwował rozkoszując się dymkiem ...

Pan Abażur
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Pan Abażur » 08 listopada 2008, 10:29 - sob

W zasadzie to dopiero co powróciłem z małego wyjazdu służbowego... i co widzę? Niby, że jakieś De Ja Vu??? Zaczęło się intrygująco, choć z pewna nutą pieniactwa. Wielu z nas miało zapewne niemiłe doświadczenia w procesie licytowania i "dogadywania" się w tej materii z innymi forumowiczami... Ale tego typu dyskusje natury etycznej nie mogą prowadzić do tupania nóżkami i wypowiedzi w stylu Kasuję wszystkie swoje posty... -Historia zna takie przypadki, ale nie o to tu chodzi... chyba, że jestem w dalece posuniętym błędzie!!!!

PZDR

Dziku

Post autor: Dziku » 08 listopada 2008, 10:35 - sob

Temat zamykam, gdyż rzecz jest w swej treści tak wyczerpana jak i wyczerpująca.

Funkcje PhpBB znamy. Z autocenzury korzystać nie będziemy. To funkcja dla for na których istnieje uzasadniona stała obawa o to, że użytkownicy zaczną bluźnić. Ponieważ u nas problem ten występuje niezwykle rzadko - rzecz jest zwyczajnie zbędna, a stanowi jakąś tam formę automatycznego przyzwolenia na przejawy braku kultury.

Temat zamykam. Pokrzywdzonych tym faktem oraz wszelkich reformatorów pragnących się wypowiedzieć w tej kwestii tradycyjnie zapraszam na PW do Admina lub do działu z pytaniami do Admina i Moderatorów.

Zablokowany

Wróć do „Aukcje”