[sprzedam] Książka "Dym. Powszechna historia palenia."

Forum gdzie możemy powiadomić resztę forumowiczów o ciekawych aukcjach w internecie i nie tylko

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
tommy
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

[sprzedam] Książka "Dym. Powszechna historia palenia."

Post autor: tommy » 06 czerwca 2011, 12:19 - pn

Hellou,

Z racji otrzymania w prezencie okazuje się, że mam zbędny egzemplarz książki "Dym. Powszechna historia palenia."
Jeśli ktoś jest zainteresowany - proszę o info na priv.

Cena - 50 pln + koszt przesyłki, ewentualnie odbiór osobisty w miarę możliwości ;)

Ze swej strony książkę polecam ze względu na ciekawe eseje, m.in. "Kultura tytoniu w Japonii", który to napisał B. Suzuki.

Zdjęcie i opis poniżej za merlin.pl:

"Dym" to pierwsza zrozumiała dla wszystkich historia palenia opisująca wszystkie jej formy, praktyki, parafernalia i materiały z różnych kultur, miejsc i czasów. Ponad 300 ilustracji dokumentuje palaczy i palenie wszelkiego rodzaju substancji, łącznie z tytoniem, aromatyzowanymi papierosami, marihuaną i kokainą. Od palarni opium w wiktoriańskiej Anglii do tytoniu w dawnej Japonii i hollywoodzkich produkcjach, od trawki i heroiny do hawańskich cygar. Szeroki wybór esejów ukazuje palenie zarówno w kulturze wysokiej, jak i popularnej, porusza temat płci i narodowości, sztuki, literatury, aż po reklamę, film i muzykę. "Dym" porusza również mroczną stronę tematu, łącznie z krytyką z punktu widzenia prawa, moralności i medycyny, towarzyszącą produkcji, dystrybucji i konsumpcji używek.
Obrazek
--
rpkf.org - Oficjalny serwis Rady Polskich Klubów Fajki
rpkf.art.pl - Fajkowy Puchar NOVOTEL
Piotr_B
Początkujący
Początkujący

Re: [sprzedam] Książka "Dym. Powszechna historia palenia."

Post autor: Piotr_B » 23 grudnia 2011, 11:10 - pt

Mozna teraz kupić na allegro, cena atrakcyjna- okładkowa 76pln,
wysylka sprawna(właśnie rozpakowałem swoją)

http://allegro.pl/show_item.php?item=1965719851" onclick="window.open(this.href);return false;
Piotr.
oktogenek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: oktogenek » 23 grudnia 2011, 15:31 - pt

Przepraszam że off ale nie mogłem się powstrzymać :? albo kolega agituje albo słabo się rozglądał bo właśnie jest kilka aukcji na alledrogo i ta książka jest w cenie około 30pln :D
Piotr_B
Początkujący
Początkujący

Post autor: Piotr_B » 23 grudnia 2011, 21:29 - pt

oktogenek pisze:... albo kolega agituje albo słabo się rozglądał bo właśnie jest kilka aukcji na alledrogo i ta książka jest w cenie około 30pln :D
Jeśli o mnie chodzi to nie agituję, informuję podobnie jak inni w wątku o ciekawych fajkach na allegro czy ebay, ze sprzedającym tu i tam nie mam nic wspólnego. A cena 20,50 przy okładkowej 76 uważam, że jest zupełnie ok.
Piotr.

ps. mój nick na alle to Qrier67- porównaj z osobą, która kupiła tę książkę w podlinkowanej aukcji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aukcje”