Aristocrat

Forum gdzie możemy powiadomić resztę forumowiczów o ciekawych aukcjach w internecie i nie tylko

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
blij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Aristocrat

Post autor: blij » 17 sierpnia 2014, 12:13 - ndz

Znalazłem ciekawy, stary zestaw z manufaktury Johna Redmana. Aristocrat to jedna z jego marek, produkowana głównie na rynek amerykański. Gdybym nie miał takiej fajki, pewnie sam bym się skusił. Polecam miłośnikom starych, angielskich fajek. Jest co odnawiać...
http://olx.pl/oferta/fajki-dla-kolekcjo ... f4becbc5b8" onclick="window.open(this.href);return false;
"...dymu dla nikogo, zapachu dla wszystkich, smaku dla mnie."

golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Aristocrat

Post autor: golf czarny » 21 sierpnia 2014, 12:44 - czw

Przepraszam ma Kolega jedną z... czy może cały "tygodniowy" zestaw? Chciałbym się dowiedzieć jakich fajek brakuje w kasetce. Czy jest może jakiś katalog z takim zestawem?

Awatar użytkownika
blij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Aristocrat

Post autor: blij » 23 sierpnia 2014, 09:40 - sob

golf czarny pisze:Przepraszam ma Kolega jedną z... czy może cały "tygodniowy" zestaw? Chciałbym się dowiedzieć jakich fajek brakuje w kasetce. Czy jest może jakiś katalog z takim zestawem?
A nie... Swoją fajkę mam już od lat. Jakiś czas temu doszedł mi REDONIAN z tej samej pracowni.
Można ją obejrzeć w tym wątku: viewtopic.php?f=6&t=4616&p=63804&hilit= ... ozy#p63804" onclick="window.open(this.href);return false;

Przez tyle lat z tego zestawu pewnie co nieco poginęło, ale i tak jest godny uwagi.
"...dymu dla nikogo, zapachu dla wszystkich, smaku dla mnie."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aukcje”