Sherlock Holmes - Warszawa

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Sherlock Holmes - Warszawa

Post autor: Radesz » 17 listopada 2004, 19:09 - śr

Trafika otwarta od wtorku do pi?tku. Zatrz?sienie fajek, olbrzymi wybór tytoni. Obs?uga przesympatyczna. Do tej beczki miodu ?y?ka dziegciu - Sunset czy Sweet Kilarney juz po 45 PLN... Warto wst?pi?. Tylko nie mylcie ze stoiskiem z 3 tytoniami i 1 fajk? oferuj?c? bilety, rurki do trawy itp przy wej?ciu od filmoteki...
Pozdrawiam Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 17 listopada 2004, 21:36 - śr

A mo?na jakis dokladniejszy adres? (dla przyjezdnych)
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz » 17 listopada 2004, 22:00 - śr

Trafika mie?ci sie w domach kupieckich vis a vis domów towarowych Centrum, najlepiej trafi? wchodz?? od ?wi?tokrzyskiej zaraz w lewo i jedna z ostatnich alejekw lewo. w sumie ?atwo trafi? - zapytani sprzedawcy szybko kieruj?.
Pozdrawiam radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
Michał Kalinowski
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Michał Kalinowski » 18 listopada 2004, 09:04 - czw

Radesz pisze:zaraz w lewo i jedna z ostatnich alejekw lewo. w sumie ?atwo trafi? - zapytani sprzedawcy szybko kieruj?.
Od wej?cia w lewo, ale potem - pierwsza w prawo a nie w lewo (w lewo nie skr?cisz, bo masz ?cian?).
Pani jest zaiste zjawiskowa - przynajmniej jak na "trafikantk?" :-) A tajemnica polega na tym, ?e jest wla?cicielk? trafiki. Wcze?niej pracowa?y tam jakie? "najemne" dziewczyny - nie znaj?ce si?, ?redniosympatyczne.

Sweet Killarney za 45 zl? Uffff. Wczoraj kupi?em tam Belle Epoque za 20 zl.
Awatar użytkownika
abishai
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

BAD NEWS

Post autor: abishai » 03 stycznia 2005, 18:05 - pn

W dniach 3.I a 10.I w "S.H." trwa inwentaryzacja

Numer stoiska (to jakby kto? nie wiedzia?)H35.

Chyba si? troche pozmienia?o bo wydaje mi si? ?e jest czynny tak?e w pon. i na 100% w soboty a jakby kto? chcia? rano przyj?? to niech przyjdzie po obiedzie : KDT otwieraj? po 10.00
P.S.:Jakby kto? chcia? tanio kupic tyto? do fajki wodnej to niech zachacza o kebabcze naprzeciw urz?du woli(al. solidarno?ci)
Awatar użytkownika
abishai
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

suprise

Post autor: abishai » 10 stycznia 2005, 19:21 - pn

Dzisiaj mimo ze musia?em by? na west-side o 10.15 to zachaczy?em o S.H. o 10.00 i zoabczy?em na uroczej tabliczce i? SH jest czynny od wtorku do soboty:]

poni?ej O.T.!!:
Co do trafiki "na rogu" to jest to sklep co najmniej dwulicowy tzn. poza "trzema fajakami" z gruszy s? tam fajki petersona za ponad 200(tez co? ok3. sztuk) a tak?e widzia?em tam nawet zippo do fajek(sztuk chyba raz.)
P.S.:jesli kogos to zainteresuje to s? tam te? fajki B&H ale nie moge ich poleci? poniewa? ich smak albo pasuje albo i nie oraz nie ukrywam ze s? OFC gorsze od angielskiego odpowienika(lub orgina?u).
P.S.2.:nie kupujcie tam shagu pakowanego po 40g. (chodzi mi tu o drum i golden vigrnia ale mysle ?e inne te?) bo to sucha tragedia za 9,50
Awatar użytkownika
Jarek
Fajczarz
Fajczarz

mi?a pani

Post autor: Jarek » 04 lutego 2005, 19:10 - pt

Pani w?a?cicielka elokwentna i sympatyczna. By?em wczoraj (trafi?em bez b??dzenia natychmiast). Trafika obficie zaopatrzona( jednak szkoda ,?e bez Pease'a) Nie wiem, dlaczego mi?a pani z zapa?em godnym wyg?odzonej str?czycielki usi?owa?a mnie nak?oni? do zakupu Staropolskiego - z racji monogamicznej natury, nieczu?y na obiektywnie rzecz bior?c niezaprzeczalne wdzi?ki kobiece, bez ?alu w sercu stanowczo odmówi?em, kupuj?c w zamian, po organoleptycznej kontroli, Rattrays Charles Mixture za jedyne 25, co uzna?em za zaskakuj?co nisk? cen?.
Awatar użytkownika
abishai
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

O.T.??

Post autor: abishai » 04 lutego 2005, 20:03 - pt

Czy chodzi mo?e o puszke 100g staropolskiego za 25 z?otych co to smutno zza szybki zerka??(od co najmniej 7 miesi?cy)
P.S.:w SH pojawi? si?(po renamencie) Shag WEST za 15z?.
Awatar użytkownika
Jarek
Fajczarz
Fajczarz

staropolski

Post autor: Jarek » 04 lutego 2005, 22:52 - pt

zapewne o t? w?a?nie, albowiem rzeczywi?cie stugramowa by?a :)
Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 06 lutego 2005, 09:26 - ndz

Ja w pi?tek odwiedzi?em SH aby zakupic tyto?, co mi si? oczywi?cie uda?o (ostatnio brak s?odyczy w ?yciu przychyli? mnie do testowania ró?nych tytoni waniliowych) lecz nieopatrznie zacz???m fajki ogl?dac i... mam now? fajeczk? Kulpi?skiego.
Awatar użytkownika
Bart
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Bart » 06 lutego 2005, 18:10 - ndz

Dok?adnie ?ukaszu. Ogl?dania fajek w Sherlocku trzeba si? wystrzega? jak ognia :D . Sam mia?em podobne problemy. A?eby nie by? to OT, to powiem, ?e w SH jest najwi?kszy w Warszawie wybór fajek (kiedy ostatnio by?em w Fajce na Kruczej rok temu to wybór Petersonów i Vauenów by? wi?kszy ni? w SH, ale z tego co s?ysza?em, Fajka podupada). Poza tym pani z SH jest ch?tna do pomocy i mo?na z ni? porozmawia? w sprawie za?atwienia konkretnej fajeczki.
Awatar użytkownika
Jarek
Fajczarz
Fajczarz

ale

Post autor: Jarek » 06 lutego 2005, 19:57 - ndz

niestety pianki wymy?lne, niczym galion na ksi???cej brygantynie,a przy tym kosztowne, a ja chcia?em jakiego? piankowego, skromnego billiarda...
love is...letting him light his pipe at the table after dinner...forgiving her for washing your pipes in the dish-washer
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Koledzy z Warszawy

Post autor: Marcin_Pro » 16 kwietnia 2005, 16:41 - sob

Witam Koledzy i Kole?anki,

dobr? trafik? macie w Warszawie.
Przy okazji odwiedzin kolegi nieomieszka?em odwiedzin S H.
Barzdo przyjemny i du?y wybór tytoniu, no nie to co we Wroc?awiu - stwierdzam z ubolewaniem. Wybór jest. Cho? ju? widzia?em lepsz? trafik? (niestety nie w Polsce :-( ) to trzeba si? cieszy? ?e co? ju? mamy:-)
A i wybór fajeczek spory. Cho? ceny ró?ne to powiedzmy, ?e idzie przebole? - cho? czasem mog?y by? rozs?dniejsze.
A i pani ca?kiem mi?a i przyjemna w obyciu si? by? okaza?a.

A wi?c trafika na plus.

pozdrawiam
Marcin
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
pchełas
Początkujący
Początkujący

Post autor: pchełas » 22 maja 2005, 22:16 - ndz

Trafika rzeczywi¶cie bardzo mi?a. wybra?em si? tam w ostatni pi±tek i naby?em sobie fajeczk?, narazie gruszan± B&B 23 [mo?e kiedy¶ dorobi? si? wrzo¶ca] i tyto? scandinavik vanilia. Pani by?a bardzo uprzejma i cierpliwa :) a? chce si? wraca?...niestety narazie mój portfel ¶wieci pustkami ale gdy si? wype?ni to skieruje swe kroki do stoiska H35

P.S. S?ysza?em ?e maj± zlikwidowa? KDT, czy kto¶ mo?e wie co¶ wi?cej na ten temat???
Awatar użytkownika
Bart
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Bart » 23 maja 2005, 20:15 - pn

My¶l?, ?e nie stanie si? to szybko, a je¶li nawet to Sherlock ma fili? na Dworcu Centralnym. Jest to sklepik ma?y, ale zawsze b?dzie mo?na przenie¶? tytonie przed znalezieniem nowej miejscówki. Sherlock to najlepszy sklep w Warszawie wi?c moim zdaniem, mimo ró?norakich trudno¶ci nie ma mo?liwo¶ci by znikn±? z trafikowej mapy miasta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”