Sherlock Holmes - Warszawa

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Sherlock Holmes - Warszawa

Post autor: JSG » 22 lipca 2009, 08:39 - śr

Ja jakoś miałem zawsze pecha do tego sklepu, ilekroć tam byłem był zamknięty, asortyment też mnie nigdy nie zachwycał, a ceny takie same jak gdzie indziej.

To co się wczoraj wydarzyło było żałosne, "polem bitwy" bym tego nie nazwał, prędzej brakiem wyobraźni.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
Awatar użytkownika
pan Gajusz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: pan Gajusz » 23 lipca 2009, 13:09 - czw

Zacznijmy od tego, że mamy anarchię w państwie od wielu lat... tu dyskusja schodzi na tor polityczny, więc nie kontynuuję wątku różowej braci AD89.

a co do KDT... nie mam wątpliwości, że to pomyłka architektoniczna. Bitwa w stylu swojskim, naszym narodowym... pani prezydentowa nie wykazała za grosz zmysłu logicznego. Państwo sprzedający zdają sobie sprawę, że w tym kraju rządzą związki zawodowe i wszystko protestem trzeba sobie wywalczyć...

Jestem zawiedziony obiema stronami konfliktu. Choć dziwię się od 1 stycznia, dlaczego te blaszaki jeszcze stoją, przecież umowa się skończyła z końcem roku. Polska rzeczywistość biurokratyczna. Czekam na likwidację koszmarnych metali... i przeniesienie Sherlocka do przyzwoitego sklepu.

p.s. gdzie jest urzędnik, który podpisał zgodę na budowę KDT w centrum miasta? jak dla mnie na latarni powinien wisieć lub pojechać na daleko wysuniętą placówkę w Karpatach, gdzieś w okolicach transylwańskiego zamku i tam dawać stemplem miejscowym góralom pozwolenie na wysysanie krwi z gorących młodych dziewic do końca życia...

pozdrawiam.
"Świat jest jedną wielką restauracją" Woody Allen
Awatar użytkownika
freemason
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: freemason » 23 lipca 2009, 17:08 - czw

pan Gajusz pisze: ...powinien wisieć lub pojechać na daleko wysuniętą placówkę w Karpatach, gdzieś w okolicach transylwańskiego zamku i tam dawać stemplem miejscowym góralom pozwolenie na wysysanie krwi z gorących młodych dziewic do końca życia...
:lol: Niezłe!!
Jak znam takich biurokratów, to za jego kadencji górale poumieraliby z braku hemoglobiny, a dziewice z nudów :lol: Natomiast bez mrugnięcia zgodziłby się obłożyć ściany zamku Vlada Tepesa pistacjowym sidingiem :P

Ciekawe jednak gdzie pani z KDT ma zamiar się przenieść.
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jerry » 23 lipca 2009, 17:57 - czw

pan Gajusz pisze: p.s. gdzie jest urzędnik, który podpisał zgodę na budowę KDT w centrum miasta? jak dla mnie na latarni powinien wisieć lub pojechać na daleko wysuniętą placówkę w Karpatach, gdzieś w okolicach transylwańskiego zamku i tam dawać stemplem miejscowym góralom pozwolenie na wysysanie krwi z gorących młodych dziewic do końca życia...
Chwalil sie ostatnio w TV, że on zawarł dobry układ z kupcami, tylko następcy w ratuszu jacyś marni.

Pozdrawiam
Jerry
Allegro: INSA
ebay: Jureknpl
Awatar użytkownika
freemason
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: freemason » 04 grudnia 2009, 16:27 - pt

Czy jest już może wiadomo, dokąd Sherlock się przeniósł z KDT?
Perry
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Perry » 05 grudnia 2009, 10:04 - sob

Podobno w okolice placu Zawiszy ale nie sprawdziłem tego :)
Awatar użytkownika
dark4blade
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: dark4blade » 21 stycznia 2010, 21:50 - czw

Perry pisze:Podobno w okolice placu Zawiszy ale nie sprawdziłem tego :)
Jeszcze nie. Byłem w trafice na Centralnym, i tam pan powiedział, że faktycznie tam się przenosi Sherlock. Tylko że mają otworzyć, podobno, od 13 czy to lutego, czy to kwietnia :mrgreen: . Z tego co zrozumiałem to będzie to w budynku, gdzie kiedyś był bank "Plaza", czy coś takiego. I będzie tam podobno 2 stoiska - na parterze i na pierwszym piętrze.
Nie bój sie zabierać za coś nowego. Majsterkowicz zbudował Arkę, profesjonaliści zbudowali Tytanik.
Awatar użytkownika
Makaes
Początkujący
Początkujący

Post autor: Makaes » 13 lutego 2010, 11:12 - sob

Jesli chodzi o okolice placu zawiszy to tam pzenosi sie sklep TABAC z dworca centralnego.

Nie wiem czy polacza sie w jeden z Sherlockiem Holmesem, ale - przy najblizszej wizycie z TABAC nie omieszkam sie zapytac.

Odnosnie samego Sherlocka z dawnych sklepow przy PKiN nie mam zadnych informacji.

Prosil bym o - jesli ktos bedzie mial jakies info - wrzucanie go do tego watku.
Mariusz Siomek
Awatar użytkownika
emcebob
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: emcebob » 13 lutego 2010, 18:15 - sob

Cytat z grona Fajka na grono.net
Sherlock Holmes z KDT będzie przeniesiony do C.D.C. Millenium Plaza przy Placu Zawiszy, otwarcie 27 lutego 2010r
Nie wiem jendak, na ile to pewna informacja.
Awatar użytkownika
Makaes
Początkujący
Początkujący

Post autor: Makaes » 13 lutego 2010, 20:08 - sob

Wydaje sie ze dosc pewna.
W tabak powiedzieli mi ze przenosza sie 27 lutego. a ja teraz dopiero :oops: wczytalem sie w kartonik z mapka.
Z tylu jak wol pisze Sherlock Holmes. + start 27 lutego od 10:00 ... wraz z danymi adresowymi...

Nie wiem czy tabak byl wczesniej czescia sherlocka holmesa. Wyglada na to ze teraz jest. (albo zwinal nazwe :) )
Mariusz Siomek
maciejb
Początkujący
Początkujący

Post autor: maciejb » 27 lutego 2010, 22:19 - sob

Potwierdzam Sherlock juz dziala. Bylem dzis w okolicy i sprawdzilem. Sklep znajduje sie na pierwszym pietrze w Millenium Plaza. Wlasciwie wszystko po staremu czyli wszystko to co bylo w KDT z ta mala roznica, ze jeszcze jest skromny asortyment tytoniowy. Zainteresowanym moge powiedziec, ze widzialem Dunhille (po 65pln :| ), SG (od 38pln), Erinmore, Larseny, i kilka innych tytoni - glownie aromaty. Moze tak jak panie z Kruczej w SH czekaja na nowa akcyze do 1 marca? Zobaczymy!

Osobiscie lubilem ten sklep za to, ze zawsze byly tam jakies egzotyczne i niedostepne w polsce tytonie. Mam nadzieje, ze takowe niebawem sie pojawia.

Pozdrawiam.

PS ehh tylko te ceny egzotykow powalajace :twisted:
Awatar użytkownika
jurandb
Początkujący
Początkujący

Post autor: jurandb » 07 kwietnia 2010, 13:30 - śr

Byłem w rzeczonym sklepie.

Coś jednak mi tam "śmierdzi". Oferują tytonie SG (ja chciałem kupić samolocika), bez banderol i w puszkach, które nie są hermetycznie zamknięte. Wicie - nie robią "psssst" jak się je otwiera. Co tego tytoń nie jest "zawinięty" w papier, jak to zawsze bywało w SG, tylko w jakiś taki na złoto pokryty papier.

Ktoś się z tym już gdzieś spotkał? Nie chiałbym za 45 zł zakupić jakiejś podróby SG.
Πάντα ῥεῖ καὶ οὐδὲν μένει - Wszystko płynie, nic nie stoi w miejscu

Heraklit
Celt
Moderator
Moderator

Post autor: Celt » 07 kwietnia 2010, 23:53 - śr

Co do hermetycznie zamkniętych puszek to nie spotkałem się jak dotąd z tym by puszeczka przy pierwszym otwieraniu nie wydawała tego charakterystycznego syknięcia. Natomiast co do papieru, to ostatnio zakupiony Firedance Flake był zawinięty w puszce właśnie w taki papier o jakim piszesz. Nie zmienia to jednak faktu, że przy otwieraniu puszeczki syknięcie było. Nie wiem czy to Ci w czymś pomoże...
Diord Fionn
yopas
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: yopas » 08 kwietnia 2010, 08:49 - czw

Dawno, dawno temu nabyłem Grousemoor w ulubionym sklepie @maciejaslu, on też był zawinięty w "złotko"... więc może to są jakieś very stare premostexowe historie...
UkłonY,
[...]
skipperpm
Początkujący
Początkujący

Post autor: skipperpm » 30 kwietnia 2010, 15:23 - pt

Wczoraj byłem w sklepie przy placu Zawiszy kupilem tyton i fajke. Bylem tez w warszawskiej fajce i sie przerazile cenami. Ta sama fajeczka worobca kosztuje w "fajce" ponad 80zł więcej. Jedno wielkie zdzierstwo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”