Krakowskie trafiki

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Thorgal
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Krakowskie trafiki

Post autor: Thorgal » 22 listopada 2004, 17:11 - pn

Temat ten pewnie zacznie mi byc bliski za ok. 10 dni wiec osmiele sie wkleic info dotyczace trafik pobrane "zywcem" ze stron interkalumetu:
" ... B?d?c w Krakowie zawsze warto zajrze? na Pijarsk? (w okolicy Bramy Floria?skiej) i na S?awkowsk? 20 (w okolicach ko?ció?ka). Bywaj? ciekawe fajki we wcale sporym wyborze i ?wie?e na ogó? tytonie. No i znaj? si? na towarze. Mo?na zaj?? i do pawiloniku nr 30 na Starym Kleparzu (tu? za wylotem S?awkowskiej na Planty). Tam tytonie miewaj? o kilka z?otych ta?sze. S? i akcesoria, ale fajek nie prowadz?. Same fajki z kolei znajdzie Pan w Sukiennicach. Ostatnie stoisko, po prawej (id?c w kierunku wylotu Sukiennic na ul. ?w. Jana). Maj? zawsze wiele nowo?ci, ale trafi? mo?na i fajki rzadkie w trafikach: Antoniewskiego, a nawet Samsela. Prowadz? tylko polskie fajki. Fajki i akcesoria, w du?ym wyborze znajdzie Pan na Rynku G?ównym (pierzeja pomi?dzy wylotem Grodzkiej, a Siennej). To sklep, w którym znajdzie Pan chyba najpe?niejsz? w Krakowie gam? tytoni z oferty "?wiata Fajki", co dla poszukiwaczy nowych wra?e? stanowi nie lada gratk?.

KRAKÓW - Tabak, Piotr Gigo?, ul. Pijarska 21, kod 31-015, tel. (12) 423-14-57. Przecznica przy Bramie Floria?skiej.
KRAKÓW - ul. S?awkowska 22 (przecznica z Rynku). Troszk? skormniejszy asortyment ni? przy ul. Pijarskiej, ale i troszk? ta?szy.
KRAKÓW - Stary Kleparz, pawilonik nr 30. Tylko tytonie i akcesoria, ta?sze o par? z?otych
"
Pozdrawiam,

Marek
Awatar użytkownika
h_bert
Fajczarz
Fajczarz

Re: Krakowskie trafiki

Post autor: h_bert » 22 listopada 2004, 17:53 - pn

Thorgal pisze: KRAKÓW - Tabak, Piotr Gigo?, ul. Pijarska 21, kod 31-015, tel. (12) 423-14-57. Przecznica przy Bramie Floria?skiej.
KRAKÓW - ul. S?awkowska 22 (przecznica z Rynku). Troszk? skormniejszy asortyment ni? przy ul. Pijarskiej, ale i troszk? ta?szy.
KRAKÓW - Stary Kleparz, pawilonik nr 30. Tylko tytonie i akcesoria, ta?sze o par? z?otych
"
Z doswiadczen nabytych tego lata:
Idz na Kleparz, olej reszte (Sukiennic nie sprawdzalem).
Pozdrawiam
Wujek Dobra Rada
NS:Squadron Leader@GBD Orly
Awatar użytkownika
Thorgal
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Thorgal » 03 grudnia 2004, 09:56 - pt

znalazlem jeszcze jeden sklepik z tytoniami kolo hali handlowej 15 min od rynku. Na dzien dzisiejszy maja 6 rodzajow Samuela Gawitha (31zl ale Perfection za 13 zl) , Sweet Killarney i Sunset Breeze Petersona -31zl, Old Dublin 32zl, do tego Alsbo 17zl i Bialy Dom ale to juz raczej niewazne. Duzo tytoni do skretow i kilkanascie fajek ktorcyh jeszcze nie ogladalem. Do tego oczywoscie akcesoria typu filtry, wyciory, zapalniczki i tp. Obsluga taka sobie ale cena SG niezle to wynagradza :twisted:
Pozdrawiam,

Marek
Awatar użytkownika
Wunsch
Początkujący
Początkujący

Post autor: Wunsch » 04 lutego 2006, 18:55 - sob

Thorgal pisze:znalazlem jeszcze jeden sklepik z tytoniami kolo hali handlowej 15 min od rynku. Na dzien dzisiejszy maja 6 rodzajow Samuela Gawitha (31zl ale Perfection za 13 zl) , Sweet Killarney i Sunset Breeze Petersona -31zl, Old Dublin 32zl, do tego Alsbo 17zl i Bialy Dom ale to juz raczej niewazne. Duzo tytoni do skretow i kilkanascie fajek ktorcyh jeszcze nie ogladalem. Do tego oczywoscie akcesoria typu filtry, wyciory, zapalniczki i tp. Obsluga taka sobie ale cena SG niezle to wynagradza :twisted:
Hala handlowa? Możesz podać dokładniejszy adres? W wolnej chwili chetnie odwiedzę to miejsce.
"'Tis only in their dreams that men truly be free,
'Twas always thus, and always thus will be."
Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: W.Pastuch » 12 czerwca 2009, 19:21 - pt

Informuję, że w trafice w Galerii Krakowskiej pojawiła się prawie pełna gama tytoni Petersona. Tym samym miło zauważyć, że kolejny dystrybutor, firma Promotorzy, zdecydowała się na wprowadzenie do oferty nowych tytoni. Coraz lepiej się u nas robi, w końcu jest po co do trafiki wstąpić :)
W.Pastuch pipes

https://www.flickr.com/photos/wpastuch/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Wunsch
Początkujący
Początkujący

Post autor: Wunsch » 12 czerwca 2009, 22:52 - pt

keilwerth pisze:Informuję, że w trafice w Galerii Krakowskiej pojawiła się prawie pełna gama tytoni Petersona. Tym samym miło zauważyć, że kolejny dystrybutor, firma Promotorzy, zdecydowała się na wprowadzenie do oferty nowych tytoni. Coraz lepiej się u nas robi, w końcu jest po co do trafiki wstąpić :)
To świetnie. Wybiorę się tam w najbliższym czasie na zakupy. Szkoda tylko, że często w tej trafice nie działa czytnik kart kredytowych :/
Awatar użytkownika
MSee
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: MSee » 14 czerwca 2009, 22:36 - ndz

Ja wybrałem się dzisiaj i aż się uśmiechnąłem widząc tak szeroką ofertę tytoni Petersona :-) Zakupiłem sobie SK, SB oraz LB :pipeman:

Pozdr.
マルツェル
Awatar użytkownika
patrykk
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: patrykk » 14 czerwca 2009, 23:09 - ndz

Również jak byłem w sobotę w galerii aż się uśmiechnąłem na widok tylu propozycji od Petersona:)Nie jestem wielkim fanem tego tytoniu ale to znak że idzie dobre:)
Proszę pana, ja się nigdy nie spóźniam! Nawet jeżeli przychodzę trochę później, to mam widać ku temu poważne powody.
Śmiechowe
gg:9087227
Awatar użytkownika
Mateusz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Mateusz » 15 czerwca 2009, 11:52 - pn

A ja sobie zakupiłem Limited Reserva wprawdzie jeszcze nie paliłem zadnego petersona bo jakos szkoda mi było otwierac zapasu ale teraz jak w kazdej chwili moge dokupic to czemu nie. Tak poza tym to pytałem sie czy planuja cos jeszcze wprowadzic, dowiedziałem sie ze tak ale jak sie półki opróznia i ze nie beda juz sciagac zadnych borkumów, itp.
Awatar użytkownika
Wunsch
Początkujący
Początkujący

Post autor: Wunsch » 15 czerwca 2009, 13:43 - pn

No to świetnie :) Mogliby jeszcze karty stałego klienta wprowadzić ;)
eltoro3
Początkujący
Początkujący

Post autor: eltoro3 » 01 sierpnia 2009, 22:03 - sob

W przyszły weekend wybieram się do Krakowa. Czy ktoś mi może udzielić informacji, w której trafice kupię tytonie Samuela Gawith'a, Peterson'a, McClelland'a i czy w ogóle któryś z nich jest obecnie dostępny w mieście Kraka?
Pozdrawiam,
Piotr
Awatar użytkownika
patrykk
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: patrykk » 01 sierpnia 2009, 22:58 - sob

Co do tytoni Petersona na pewno znajdziesz je w trafuice która znajduje się w galerii Krakowskiej na poziomie -1. W trafice znajdującej się na ulicy Karmelickiej zaraz obok teatru Bagatela kupisz z pewnością Samuela Gawitha (Trafika znajduje się na początku ulicy po lewej stronie, Karmelicka jest to jakby przedłużenie ulicy szewskiej która odchodzi od Rynku głównego). Jest jeszcze możliwośc trafienia Samuela Gawitha w trafice na ulicy Pijarskiej oraz w sklepie na Rynku Głównym. Co do tego ostatniego nie jest to trafika z prawdziwego znaczenia. ( znajduje się na linii Floriańska - Grodzka). Mam nadzieję że pomogłem.
Proszę pana, ja się nigdy nie spóźniam! Nawet jeżeli przychodzę trochę później, to mam widać ku temu poważne powody.
Śmiechowe
gg:9087227
Awatar użytkownika
Mateusz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Mateusz » 01 sierpnia 2009, 23:18 - sob

Ja bym sie ograniczył do trafiki w galeri krakowskiej - pełny asortyment Petersona i dan tobacco i trafiki koło Bagateli pełny asortyment SG, Rattray's i MB. Z zastrzezeniem ze rattraysa sprowadzaja w malych ilosciach i przed dostawa jest przetrzebiony.
Jesli chodzi o fajki to w galeri sa petersony nizszych serii, a na pijarskiej jest sporo ciekawych petów stanwelli i polskie fajeczki w tym autografy.
eltoro3
Początkujący
Początkujący

Post autor: eltoro3 » 01 sierpnia 2009, 23:22 - sob

Wielkie dzięki za pomoc, na pewno tam zajrzę. A gdzie mogę liczyć na największy wybór fajek w Krakowie?
Pozdrawiam,
Piotr
Awatar użytkownika
Mateusz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Mateusz » 01 sierpnia 2009, 23:24 - sob

Na Pijarskiej tak jak napisalem jest ich sporo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”