Galeria Krakowska

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
etherni
Pykacz
Pykacz

Galeria Krakowska

Post autor: etherni »

W Krakowie pojawiła się nowa trafika w galerii Krakowskiej.Niezły wybór tytoni,fajki rózne głównie tańsze zachodnie (lorenzo).A co najważniejsze - pojawił się tam Torben Dansk English Mixture czyli jest wreszcie znowu dostępna na naszym rynku La.I to niedrogo - 69 zł za 125 gram.Obsługa też zna się na rzeczy.
obecnie pykam:Malthouse,Rattray's Old Gowrie,Torben Dansk No.6 English Light

GG: 2974862
sebbes
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: sebbes »

Potwierdzam. Spory wybor tytoni, sporo fajek (Lorenzo, Big Ben), ceny standardowe (jednak na miescie mozna kupic wiele z nich taniej). Dobry punkt zaczepienia, maja poszerzyc asortyment.
Henry
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Henry »

A co tam warto kupić? W Krakowie będę pewnie tylko przejazdem to zajdę do Galerii Krakowskiej (o ile mnie stamtąd nie wyrzucą ;) )
sebbes
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: sebbes »

Ze wzgledu na lokalizacje Galerii Krakowskiej to doskonaly sklep dla przjezdzajacych przez Krakow: 1 min. od dworca PKP/PKS, dwa tunele prowadza wprost z peronow. Sklep nazywa sie SMOKE, poziom -1 czyli ten na ktory prowadza przejscia z peronow, w poblizu Saturna (i Fotojokera gdzie ja pracuje). Oto lista lepszych tytoni (125 g) ktore maja w ofercie: NO NAME, MILONGA, DA VINCHI, TORBEN DANSK 999, TORBEN DANSK BLUE NOTE, DLAF BOULSSON NO88 - cena 73 zl; TORBEN DANSK NO6, THE MALT HOUSE, SHANON - cena 69 zl, krysztalki z pianki morskiej DENICOOL. Wlasciciel planuje przyjazd pana Ashtona (od Dunchila) i pokaz wyrobu fajek - to za jakis czas. Poza tym juz niedlugo fajki innych markowych firm, narazie "krystalizuja sie", to dopiero 2 miesiace od otwarcia, obsluga mila i rzeczowa.
Henry
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Henry »

Łaziłem po GK 2 miesiące temu - tylko to było jeszcze zanim zdecydowałem się zacząć palić - więc nie rozglądałem się za trafikami, bo bardziej mnie interesowało fotografowanie i drażnienie ochroniarzy... Muszę się więc tam wybrać - może zdążę następnym razem wracając z delegacji. Dzięki za wskazówki.
DAT
Pykacz
Pykacz

Post autor: DAT »

Czy w tej trafice są fajki Vauen'a?
Pozdrawiam,
Darek
Creyden
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Creyden »

Z tego co widziałem to mieli głównie Big Ben'a. Vauen raczej nie
"The pipe marks the point at which the orangutan ends and man begins."

-Ben Jonson
MirekM
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: MirekM »

Ciekawszy wybór jest przy Bramie Floriańskiej , Peretsony ,Savinelli , Paronelli itd. Dużo polskich . Vauena też coś mieli .
Klepitko
Początkujący
Początkujący

Post autor: Klepitko »

Tylko ceny trochę straszą
Creyden
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Creyden »

Ponoć w GK była jakoś tydzień temu dostawa futerałów na fajki. Muszę się przejść i sprawdzić bo mój 2-fajkowy już dawno jest za mały.
"The pipe marks the point at which the orangutan ends and man begins."

-Ben Jonson
ja, czyli kluska
Pykacz
Pykacz

Post autor: ja, czyli kluska »

jakiś miesiąc temu kupiłem tam tytoń larsena. byl suchy jak siano. to tyle.
"Let it be..."
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Galeria Krakowska

Post autor: JSG »

Właśnie odwiedziłem tą osławioną trafikę, zima zaskoczyła turystów więc musiałem kupić kurtkę przeciwdeszczową (co z tym waszym krakowem, ilekroć tu przyjeżdżam ada... ee nawet powiem leje z nieba)... nabyłem byłe TMN i zakręcaną puszkę- bo tu warunków nie ma a te 125g sić w całości po mieście to trochę niewygodnie.
Wybór fajek ciekawy, przeciętny ale jedna czy dwie wpadła mi w oko, gdybym miał w planach zakup fajki kto wie.

Może jutro uda się odwiedzić tą w Barmie F. w bramie fajek wiela, tytoni mizernie. Znalazłem jeszcze jedną "trafikę" koło domu turysty pttk... ta jest "świetna" ;)
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”