Rzeszów... trafiki?

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
DAT
Pykacz
Pykacz

Rzeszów... trafiki?

Post autor: DAT » 19 września 2007, 22:39 - śr

Szukałem, szukałem w wyszukiwarce i ... nic Czy coś wiadomo o ewentualnych trafikach w tym mieście? Będę tam przez 2 dni i może znalazłbym coś godnego uwagi?
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
Klaudiusz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Rzeszów... trafiki?

Post autor: Klaudiusz » 28 kwietnia 2008, 12:02 - pn

Jedyna rzeszowska trafika mieści się przy ulicy Piłsudskiego 34 (blisko C.H. Europa). Co tam można dostać? Otóż zawsze jest spory wybór fajek od Kulpińskiego i Filara, a także masówka B&B i Bróg. Ostatnio pojawiły się tańsze modele fajek Petersona, Savinelli czy Stanwella, ale wybór jest niewielki i mocno ograniczony. Oferta tytoni jest prawie jak wszędzie. Piszę prawie, bo pośród orlikowskiej masówki brakuje na półkach DTM'ów, które są dostępne w trafikach w większych miastach (podobno właściciel podjął już negocjacje z Bocianem w tej sprawie). Akcesoria fajkowe - tego nie brakuje tam nigdy. Zawsze jest spory wybór wyciorów, filtrów (choć chyba balsy nie mają), zapalniczek, niezbędników etc. Kiedyś mieli stojaki na fajki, ale od czasu jak ktoś je kupił nie przywieźli nic nowego. Dość niedawno pojawiły się trzy fajki z dębu od Broga, ale na dzień dzisiejszy ostała się tylko jedna.
Podsumowując: rzeszowiacy mogą się tu do woli zaopatrywać w akcesoria, których raczej nigdy nie braknie, natomiast przyjezdni szukający jakiejś perełki do swojej kolekcji nie znajdą w naszej trafice nic szczególnego.
Awatar użytkownika
Tomasz B
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Tomasz B » 21 sierpnia 2009, 16:30 - pt

Trafika w Rzeszowie pod względem tytoni (i nie tylko) zdecydowanie odżyła, przez jakiś czas nie było nawet akcesoriów, teraz wszystkiego pod dostatkiem, różne filtry, "czyściorki", kosmetyki, stojaki. Co do fajek raczej bez zmian, na bierząco zaopatrywana jest w produkty Kulpińskiego, Filara i gruszkowe B&B, poza tym są jakieś starsze, pojedyncze modele Petersona, Savinelli.
¡El pueblo unido jamás será vencido!
Awatar użytkownika
Amigo
Pykacz
Pykacz

Post autor: Amigo » 05 maja 2010, 07:29 - śr

Tom że trafikę odwiedziłem dnia wczorajszego gdzie nabyłem Sandinavik Mixture, ach za przyzwoleniem Pana Producenta proszę się bardziej przyłożyć. Co do społeczeństwa trafiki jak zwykle miłe ale jednak nikt nie zaoferował mi fachowej pomocy ;]

Amigo
"Okazujcie szacunek tym u władzy, lecz nie podążajcie za nimi ślepo" - Ch.Paoilini Trylogia Dziedzictwo tom1
puszek
Początkujący
Początkujący

Post autor: puszek » 31 marca 2012, 09:56 - sob

Dzień dobry :)

Mam pytanie : czy ta rzeszowska trafika nadal istnieje , oraz czy jest ona czynna w soboty?
Pytam tutaj ponieważ w internecie nie moge znaleźć nic na jej temat (może źle szukam..)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”