Sklep Fajka, Warszawa idź z gotówka, bo....

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
patrykk
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Sklep Fajka, Warszawa idź z gotówka, bo....

Post autor: patrykk »

Jest oczywiście Kobieta i w tym gronie :) Sabri o ile dobrze pamiętam i do tego niedawno chyba miała urodziny :D
Proszę pana, ja się nigdy nie spóźniam! Nawet jeżeli przychodzę trochę później, to mam widać ku temu poważne powody.
Śmiechowe
gg:9087227
Perry
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Perry »

Ja do Fajki chodze dość często. Po jakieś tytonie Dan Tobacco :) i poglądać jak są wykończone niektóre fajekczki, zeby podczas riemontu wiedzieć jak bejcować. Ale mam lepsze źródło na ziele fajkowe :D Rzekłbym mobilne i ceny lepsiejsze :D. Jutro "trafika" przyjdzie do mnie :D :D
Perry
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Perry »

Byłem tam ostatnio. Dramat, dramat, dramat. Tytoni jakieś resztki, ceny fajek koszmarne. Kobitki się kompletnie nie znają. Za to na wystawie piękne torebki, parasolki koszule... Omijać jak największym łukiem zwłaszcza ze do Millenium Plaza i Sherlocka jest rzut beretem :)
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG »

Wszystko zależy od potrzeb. Ja ostatnio byłem, jak zwykle- wszedłem wiedząc co chcę, kupiłem i wyszedłem. Panie jak zwykle... nijako-miłe, coś tam próbowały powiedzieć, ale jakoś szybko zrezygnowały. Poszukiwaczom- faktycznie nie można tego sklepu polecić.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”