WWW.FAJKOWO.PL

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Beckett
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: WWW.FAJKOWO.PL

Post autor: Beckett » 29 marca 2010, 20:28 - pn

Mam kilka vauenów w swojej kolekcji i muszę przyznać że niczym nie odbiegają od takich firm jak Peterson. Nawet niektóre są lepiej wykonane od petersona. Moje najlepsze cacko z tej firmy to Vauen fajka roku 2007. Wykonanie jest genialne i genialnie się w niej pali.
Pozdrawiam Beckett !!!!

"Im starsza fajka tym słodszy dym"
Awatar użytkownika
maciejslu
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: maciejslu » 29 marca 2010, 21:49 - pn

Ja mam wprawdzie tylko jednego Vauena (od Ciebie zresztą), ale właśnie w niej popalam Cube'a i uważam, że ta fajka jest wspaniała i dodaje uroku temu tytoniowi.
Pozdrawiam serdecznie
Maciej Ślużyński
Oficyna wydawnicza RW2010
Piotrek N
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant
Kontakt:

Post autor: Piotrek N » 01 kwietnia 2010, 20:32 - czw

Nowa edycja limitowana Worobiec Oryginal od naszego mistrza z Przemyśla dostępna tylko na Fajkowo. Główne cechy:
- brak bejcy, tylko wosk
- brak prekarbonizatu
- ustnik akryl
- selekcjonowane klocki, (właściwie bez wtrąceń, lub bardzo minimalne).
Zapraszam do obejrzenia.
Pozdrawiam
Piotrek N.
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: vlasij » 03 kwietnia 2010, 10:40 - sob

Pomysł na serię mi się podoba. Widziałbym tam jeszcze jakiegoś bilarda. Panie Piotrze, nie orientuje się Pan czy mistrz Worobiec planuje jeszcze jakieś fajki z tej serii?
Pozdrawiam serdecznie!
Fajkowy Dyskutant
Kontakt:

Post autor: Piotrek N » 06 kwietnia 2010, 13:47 - wt

vlasij pisze:Panie Piotrze, nie orientuje się Pan czy mistrz Worobiec planuje jeszcze jakieś fajki z tej serii?
Pomysł jest mój i kształty ja wybrałem, więc pewnie w kolejnej partii jakaś prosta fajka się pojawi, chyba że ktoś będzie miał zamówienie na konkretny kształt w tej serii - to wtedy zlecenie zrealizuję.
Pozdrawiam
Piotrek
marek milczek
Początkujący
Początkujący

Post autor: marek milczek » 04 maja 2010, 15:23 - wt

maciejslu pisze:Ja mam wprawdzie tylko jednego Vauena ,(...) właśnie w niej popalam Cube'a i uważam, że ta fajka jest wspaniała i dodaje uroku temu tytoniowi.
.witam serdecznie, właśnie wczoraj się zarejestrowałem. Do fajki wróciłem po wieeelu latach. Poprzednie fajeczki mi przepadły (nie było ich za wiele). Teraz popalam w Brógu nr 27. Na Allegro parę dni temu wylicytowałem za 47 złociszów Vauena 610. Potwornie sponiewierany, (wkleiłbym fotkę, ale jakoś mi to nie wychodzi, może jakaś mała podpowiedź :? ) ale jestem dobrej myśli. Chyba dam radę doprowadzić tego paździocha do jako takiego stanu. Nic o tej marce nie wiem, ale bardzo mi się ta fajeczka spodobała.
Czytam, że Ty też sobie "Vauenówki" chwalisz. :) Napiszę jak mi się udało, chociaż nieprędko to nastąpi. Jeszcze jej nie mam. Czaję się na inne fajki tego samego gościa.
Chcę kupić fajkę LORENZO ELBA, KARL ERIK NR.33, JAMBO GENUINE BLOCK z pianki.
Już nie mogę się doczekać, bo ta moja gruszka jest jak tanie mięso, które tylko psy jedzą.
Będę wdzięczny za radę, czy dobrze robię napalając się na te fajeczki
pozdrawiam serdecznie
dlaczego, jak patrzę w lustro, nie widzę jak mrugam
lkulos
Pykacz
Pykacz

Post autor: lkulos » 15 lipca 2011, 12:52 - pt

witam

do tej pory jesze nie nabyłem swojej 1 fajki ale zrobie to niedługo (do tej pory tylko cygara :))

Naprawde pierwszy raz sie spotkalem z takim kontaktem i otwartośią na sugestje sprzedającego.

Wiem wiem ze zapachnialo wazeliniarstwem ale jestem pod dużym wrazeniem

:offtopic:
pozdrawiam

Lkulos
Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Alan » 01 grudnia 2011, 18:16 - czw

To ja sobie nabiję posta, bo Piotrek znów się o nas zatroszczył (i jak zwykle nie chodzi o nasze zdrowie) i po długich, wielomiesięcznych bataliach wprowadził do asortymentu Fajkowo jakieś 30 z hakiem nowych tytoni, których część swego czasu mieliśmy okazję wybrać z katalogu Kohlhase & Kopp. A co dokładnie, to można zobaczyć =>TUTAJ<=. Pogratulować wytrwałości i oczekiwać bisów.
Uprasza się o nie zwracanie uwagi na tytuł i ilość gwiazdek pod moim nickiem
Awatar użytkownika
mareek
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: mareek » 01 grudnia 2011, 19:25 - czw

Jestem pod wrażeniem, zaczynam rozważać głodówkę i przeznaczenie wszystkich pieniędzy na tytoń. Bardzo miła wiadomość i na pewno przy najbliższych zakupach skorzystam z nowości. Mile widziałbym podobny opis nowego asortymentu jak to miało miejsce przy okazji nowości z Dan Tobacco.

Tak czy inaczej, bardzo rad jestem z nowości. :pipeman:
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: vlasij » 01 grudnia 2011, 20:51 - czw

Pogratulować! Bardzo się cieszę, że Fajkowo rozwija skrzydła. Korzystamy na tym wszyscy. Już widzę dla siebie kilka kandydatów:

Solani Silver Flake,
Fribourg & Treyer Vintage,
Astleys No. 55,
Fribourg & Treyer Golden Mixture.

Przy następnych zakupach zapewne coś wybiorę z powyższych tytoni.
Pozdrawiam serdecznie!
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: freemason » 02 grudnia 2011, 11:44 - pt

Jestem pod wrażeniem :shock: Nie spodziewałem się nawet takiego asortymentu.
Awatar użytkownika
KrzysT
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: KrzysT » 02 grudnia 2011, 11:51 - pt

Ja chciałbym w tym miejscu publicznie podziękować chłopakom z Fajkowa za to, że mogę się poczuć trochę bardziej Europejczykiem.

Fajkowo jest to jedyny krajowy dystrybutor, który regularnie zwiększa asortyment wprowadzając na rynek nowości. I to nowości z wyższej półki i dla garstki fajczarzy. Co by o tym nie mówić, nie jest to pójście na łatwiznę.

Czapka z głowy.
Contrarwise, (...), if it was so, it might be; and if it were so, it would be but as it isn't, it ain't. That's logic.
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: jar » 02 grudnia 2011, 17:33 - pt

Niech mi będzie wolno i tu, w przestrzeni publicznej dołączyć moje podziękowania wraz z najszczerszymi wyrazami uznania Panu Piotrowi & Co. Ze szczególną uwagą notuję pojawienie się znakomitych Va od Fribourgh & Treyer. Gratuluję, trzymam palce za powodzenie - mogę sobie bowiem wyobrazić jakie jest ryzyko i koszta poszerzenia asortymentu.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Jacek A. R.
Im więcej wolno, tym mniej wypada.
Awatar użytkownika
andrzejn175
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: andrzejn175 » 02 grudnia 2011, 18:39 - pt

Niech się umacnia i rozkwita Fajkowo.pl - trafika znakomita ! :pipeman:
Klient z fajką jest mniej awanturujący się!
Awatar użytkownika
Kiwi
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Kiwi » 20 grudnia 2011, 18:32 - wt

Sprawa wygląda tak-jako prezent gwiazdkowy dla kogoś zamówiłem fajkę Polińskiego-model ryflowany. W sobotę-tydzień przed Wigilią-otwieram paczkę, patrzę-a tam fajka niezgodna z opisem, gdyż nie ryflowana. Szybki telefon do Fajkowa, wyjaśnienie sprawy: że nie taka, że na prezent, że mało czasu do Gwiazdki itd.
Załatwienie sprawy: Zamówiłem Falcona 2011, przelałem różnicę w cenie (bez kosztów przesyłki-w końcu problem nie z mojej winy) i w poniedziałek wysłałem paczkę z Polińskim do Fajkowa. Fajkowo w ten sam dzień wysłało do mnie Falcona, co by zdążył przed Gwiazdką-dziś (we wtorek) otrzymałem paczkę.

Czemu o tym piszę? Bo sytuacja nie tak znów rzadka w czasach zakupów na odległość, niejednokrotnie słyszałem, że ktoś dostał towar niezgodny z opisem. Oczywiście nie winię o to Fajkowa, bo nazwa modelu była zgodna, tylko fajka była w innej wersji, która mi nie odpowiadała. Ale załatwienie problemu powinno być wzorem dla wszystkich e-sprzedawców: zarówno allegrowiczów, jak i dużych sklepów internetowych. Zero utrudniania, fachowe podejście do sprawy, i przede wszystkim: SZACUNEK I ZAUFANIE DO KLIENTA.

Jest to kolejny dowód na to, że Fajkowo.pl jest firmą będącą wzorem dla innych sklepów i godną polecenia.

Pozdrawiam.
Arrr, mocne... Rwane przy samej dupie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”