Trafiki - Szczecin

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cyntel
Początkujący
Początkujący

Re: Trafiki - Szczecin

Post autor: Cyntel » 03 października 2011, 22:11 - pn

Smoke Shop - nowo otwarta Galeria Kaskada poziom -1.

Ogromny wybór tytoni Petersona, 3 albo 4 rodzaje Rattray's, Jakieś tytonie w Czarno - złotych kopertach i trochę "jaboli" - alsbo.
O dziwo nie widziałem nic od Samuela Gawith'a... i w sumie dobrze.

Cała gablotka fajek, popielniczki, Zippo, Papierosy smakowe itp. cygaretki, cygara, shishe i akcesoria oraz jakieś tabaki. Całkiem miła pani przy kasie, niestety nie pogadałem, bo szef coś tam robił, ale sympatycznie jest.

Ceny normalne, jak w innych sklepach.

Jestem bod bardzo miłym wrażeniem i sklepu i Peterson Irish Flake :)
Kajela
Początkujący
Początkujący

Post autor: Kajela » 10 listopada 2011, 17:36 - czw

Choć to nie jest to trafika ale budka handlowa,również w tytoń fajkowy można zaopatrzyć się na targowisku manhatan. Jest to raczej miejsce dla palaczy którzy wiedzą co chcą kupić, na jakąś profesjonalna poradę lepiej nie liczyć. No ale zawsze jest to jedno miejsce więcej gdzie można kupić tytoń.
golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: golf czarny » 02 grudnia 2011, 00:06 - pt

Przejazdem będąc w Szczecinie udałem się do rzeczonej Gal."Kaskada" i oczom zdumionym ukazał się obraz obfitości wszelakiej. Niestety nie pomnę wszystkiego ale oprócz Retersonów i Rattay's i Duńczyków zastałem około 20 tytoni angielskich (hehehe niemieckich) takich marek jak Solani , F&T, Comoy's, Robert McConnell (?) aczkolwiek przytłoczony nie pomnę wszystkiego. :shock: :shock: :shock: a zjawisko to występuje wszędzie gdzie sklepy smoke występują tak więc i pewnie w Łodzi ,W-wie, i Gdańsku.

P.S Asortyment nowości w Smoke odpowiada dokładnie nowościom na fajkowo.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”