Synjeco Polska

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
tomasz_z
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Synjeco Polska

Post autor: tomasz_z » 30 stycznia 2010, 11:52 - sob

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować Was, iż szwajcarska firma Synjeco postanowiła otworzyć w Polsce siostrzaną firmę Synjeco Polska Sp. z o.o., którą mamy zaszczyt reprezentować.

W ofercie firmy Synjeco Polska znajdą się wyroby firm: Gawith&Hoggarth, Cornel&Diehl oraz G.L.P.

Naszym celem jest zaspokojenie oczekiwań Was — fajczarzy, poprzez umożliwienie nabywania ww. tytoni, na pierwszym etapie za naszym pośrednictwem, a docelowo w sklepach w całej Polsce.

Aby w pełni zaspokoić Wasze potrzeby, pragniemy zaproponować Wam udział we współtworzeniu naszej oferty.
Dlatego też zwracamy się do Was z prośbą o nadsyłanie propozycji konkretnych tytoni marki G&H, wybranych spośród wszystkich dostępnych na naszej stronie http://www.synjeco.ch" onclick="window.open(this.href);return false; tytoni tej firmy — tych, które lubicie, kupujecie lub chcielibyście kupować.
Początkowo zamierzamy wprowadzić na polski rynek około dziesięciu gatunków tej marki.
Ostatecznego wyboru dokonamy korzystając również z nadesłanych przez Was propozycji.

Na propozycje czekamy do końca następnej niedzieli tj. do końca 7 lutego br.
Prosimy o nadsyłanie ich na adres mailowy: tomasz.zembrowski@gmail.com lub wpisując tu, na forum.

Wybrane tytonie będą dostępne w ciągu najbliższych tygodni na naszej stronie internetowej, która jest obecnie w trakcie przygotowywania.
W miarę rozwoju zamierzamy sukcesywnie powiększać naszą ofertę, dostosowując ją do Waszych upodobań. 

Wszystkie nadesłane propozycje będą bardzo cenne, szczególnie dlatego, że pozwolą nam dostarczyć to, czego potrzebujecie.

Pozdrawiamy serdecznie,

Tomasz i Zuzanna Zembrowscy

Daniel i Agnieszka Schneider
follow the white rabbit...
gg# 1668157

http://www.zembrowskipipes.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Synjeco Polska

Post autor: JSG » 30 stycznia 2010, 12:03 - sob

:shock:
A tytonie markowane jako Synjeco? Czy jest szansa na pojawienie się ochć kilku mieszanek? Myślę że dużym powodzeniem cieszyła by się popularna krówka- Swiss Chocolate, oraz ciężkie latakiowe mieszanki typu Elephant Dung.
Od GH moje typy to Bright CR Flake, Brown Flake, Scotch Flake, Glengarry Flake, Dark Birds Eye, Ultimum.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
Awatar użytkownika
Rheged
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Rheged » 30 stycznia 2010, 12:20 - sob

Z GLP to najchętniej Cumberland - jestem fanem mieszanek Va z Kentucky - także Montgomery, Laurel Heigths. Z GH widziałbym Bright CR Flake, ale i Dark Flake i Scotch Flake oraz Bobs Square Cut. Z Cornel & Diehl ciekawi mnie Interlude oraz Star of the East Flake. W ogóle to chociażby ze względu na piękne puszki mógłbym Cornela kupować ;)

Świetna inicjatywa, trzymam kciuki!
Pipe of the rising sun
Sympathy for the pipe
Pipe of the storm
Born to be pipe
Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Alan » 30 stycznia 2010, 12:21 - sob

typuję G&H Balkan Mixture

Pytanie: jak będzie to wyglądało cenowo? Skoro zakup ma się odbywac za pośrednictwem Synjeco w Szwajcarii to mniemam, iż ceny będą takie jak do tej pory sa tam podane?
Uprasza się o nie zwracanie uwagi na tytuł i ilość gwiazdek pod moim nickiem
Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG » 30 stycznia 2010, 12:31 - sob

Alan pisze:typuję G&H Balkan Mixture

Pytanie: jak będzie to wyglądało cenowo? Skoro zakup ma się odbywac za pośrednictwem Synjeco w Szwajcarii to mniemam, iż ceny będą takie jak do tej pory sa tam podane?
Zobacz proporcje cen Samuel Gawith w SY i w Polsce, myślę że ceny będą podobne, zatem nie aż tak atrakcyjne jak w Szwajcarii, nawet nie pytam o paczki półkilowe, po prostu mamy takie a nie inne przepisy... oczywiście tak sobie tylko dywaguję.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 30 stycznia 2010, 13:19 - sob

Wow! co za rewelacyjna wiadomość!

Przede wszystkim gratuluję świetnego pomysłu! Nareszcie zniknie problem płacenia cła i paczek, które utkwiły nam przy odprawie celnej! Zawsze przy zamówieniach musiałem liczyć się z tym ryzykiem. Myślę, że ominięcie tego ryzyka będzie w moim jak i podejrzewam w wielu z kolegów olbrzymim atutem na rzecz zamówień z synjeco.pl.

No i w końcu na ulubione moje tytonie od Cornel&Diehl'a oraz Grega P. będą na "wyciągnięcie ręki", bo wszak poczta Polska wolna ale zawsze szybciej w obrębie kraju działa :D

Propozycje swoje oczywiście prześlę!

Trzymam kciuki!
Marcin
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: jar » 30 stycznia 2010, 13:42 - sob

Z radością przeczytalem powyższe, trzymam palce za powodzenie tego projektu. Jeśli o tytonie chodzi, to nie sądzę, abym był w tej materii oryginalny, niemniej podaję listę tych palonych przeze mnie na stałe:
BBF, Curly Cut/Curly Cut De Luxe (jako bardzo swoisty substytut ESCUDO), Glengarry, Bright C.R., Sam's Flake, Ennerdale, Perfection. Także: FVF niemniej wciąż poszukuję pośród tytoni oferowanych przez Synjeco ekwiwalentu takich Virginii, jak: Royal Yacht, Dunhill Flake (kiedyś: Light Flake) Dunhilla, St Bruno Flake, czy tytonie Condora.

Jak zawsze

Jacek A. R.
Im więcej wolno, tym mniej wypada.
Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: W.Pastuch » 30 stycznia 2010, 14:21 - sob

Fantastyczna wiadomość! :D :D :D
Osobiście chciałbym zobaczyć w ofercie GLP Westminster, Odyssey i Abingdon. Chciałbym się też dołączyć do pytania o tytonie firmowane Synjeco- ich Balkan jest dla mnie absolutnie doskonały i chętnie odnowiłbym zapas bo w słoju już pustawo :wink:
Gratuluję i życzę powodzenia w tym przedsięwzięciu! :)
W.Pastuch pipes

https://www.flickr.com/photos/wpastuch/" onclick="window.open(this.href);return false;
zebra
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: zebra » 30 stycznia 2010, 15:04 - sob

Haha 8) , ale mnie to ucieszyło, Tomku gratuluję projektu. Też nie będę orginalny: Gawith & Hoggarth Bright CR Flake, GLP Caravan, chętnie spróbował bym Union Square. Mam pytanie a czy jest szansa na tytonie ze stajni Schürch chętnie bym widział Tarek Robusto lub Orlik Golden Sliced.
P.S. Widzę, że inicjatywa fajczarska rośnie w siłę: fajki, kołeczki, szafki, a teraz tytonie no no... :D
Awatar użytkownika
Mariusz Broniarz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Mariusz Broniarz » 30 stycznia 2010, 15:17 - sob

Gratuluję i dziękuję jednocześnie za tak wspaniały pomysł.
Co do tytoni to mało który z Synjeco nie wzbudza mego zainteresowania i chęci palenia.Tak więc trwam od tej chwili w oczekiwaniu na menu nowej strony internetowej.
Pozdrawiam
"Kto myśli,że może,ten może.A kto myśli,że nie może,ten nie może.To jest nieuchronne,niezaprzeczalne prawo".
Pablo Picasso.
Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Alan » 30 stycznia 2010, 16:13 - sob

JSG pisze:
Alan pisze:typuję G&H Balkan Mixture

Zobacz proporcje cen Samuel Gawith w SY i w Polsce, myślę że ceny będą podobne, zatem nie aż tak atrakcyjne jak w Szwajcarii, nawet nie pytam o paczki półkilowe, po prostu mamy takie a nie inne przepisy... oczywiście tak sobie tylko dywaguję.
Przepraszam, nie uściśliłem, emocje mnie chyba za bardzo poniosły ;)
Chodzi mi konkretnie o niepuszkowane tytonie. Ich cena w przeliczeniu na złotówki jest niemal dwukrotnie niższa niż w cena puszkowanych Polsce. Zatem moje pytanie powinno brzmieć "czy będzie możliwość kupowania tytoni w takiej formie i czy cena będzie równie atrakcyjna". No, coś takiego...
Uprasza się o nie zwracanie uwagi na tytuł i ilość gwiazdek pod moim nickiem
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jerry » 30 stycznia 2010, 19:16 - sob

Gratuluję Tomkowi inicjatywy.
Ciesze się, że wielu kolegów będzie miało problem zaopatrzenia z głowy.
Ze smutkiem jednak przyjmuję zawężenie oferty. Dla mnie nie pozostaje tam nic skoro tytonie Schurch są poza ofertą.
Tym bardziej, że ostatnio na kilka maili w których sygnalizowałem zamówienie nie doczekałem się odpowiedzi od Agnieszki.

Tomek życzę powodzenia.

Pozdrawiam
Jerry
Allegro: INSA
ebay: Jureknpl
yopas
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: yopas » 30 stycznia 2010, 19:19 - sob

Ależ INFO! i nawet jeśli ceny będą zbliżone do średniej krajowej, to ofercie Synjeco trudno się oprzeć. Niezależnie, co by to być miało.
Moi faworyci to: Balkan Mixture GH, GLP Cairo.
UkłonY,
[...]
Awatar użytkownika
Qwerty
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Qwerty » 30 stycznia 2010, 20:11 - sob

Wiadomość świetna, ale jeszcze lepsza będzie, jeśli ceny będą takie jak na synjeco.ch ;)
Ja poproszę przede wszystkim o Louisiana Flake, bom miłośnikiem Va+Pq. Poza tym Mixture No12 (po zachęcie Rotma), oraz DVC CHocolate chciałem spróbować.
Jak to teraz będzie z zamówieniami w Szwajcarii? Będą przekierowywane do Polski? Jak wtedy będzie z tym, co nie znalazło się w ofercie synjeco.pl (jeśli to tak można nazwać)?
Pozdrawiam, Qwerty
qwerty małpa post kropka pl
FMS i Śląski Klub Fajki
Awatar użytkownika
MSee
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: MSee » 30 stycznia 2010, 22:18 - sob

Bardzo dobra wiadomość! Gratuluję Tomku inicjatywy. Mam tylko nadzieję, że ceny również będą przystępne. Jeżeli chodzi o mnie, to najchętniej widziałbym od G&H: Bright CR Flake, Brown Flake, Curly Cut, Curly Cut de Luxe. Nie omieszkam oczywiście wspomnieć o "Krówce" Synjeco Blend, którą ostatnio niestety gdzieś wywiało (mam nadzieję, że to tylko chwilowa nieobecność :evil: ).

Pozdr.
マルツェル
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”