Warszawa - Wólczyńska

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
stibons
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Warszawa - Wólczyńska

Post autor: stibons » 01 listopada 2010, 22:07 - pn

Polecam tę małą trafikę, a właściwie połączenie sklepu z różnej maści alkoholami z trafiką. Spory wybór tytoni, są akcesoria i fajeczki.
Z tytoni np: Peterson, Savinelli, SG, McBaren + kilkanaście innych w saszetkach. Dla wyjadaczy to pewnie wybór "standard", ale rozmawiałem z właścicielem i dowiedziałem się, że pod koniec roku / na początku przyszłego, planuje powiększyć asortyment tytoni i fajek.
Trafika zaznaczona na mapie polskich trafik (wątek "Mapa polskich trafik"), z opisu wynika, że punkt czynny 24/7 - dziś(!) zakupiłem 2 puszeczki. Obsługa na 6+, dostałem wizytówkę z namiarem tel - przed odwiedzinami można zadzwonić i zapytać o interesujący Cię tytoń. Polecam.
---------------------
Jeśli nazbyt boisz się błądzić, nigdzie nie zajdziesz.
Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Warszawa - Wólczyńska

Post autor: JSG » 02 listopada 2010, 09:36 - wt

nie jest ottwarta 24h- był chyba taki moment, ale w tej chwili otwarta jest do późnej nocy, do 23-24 lub nawet dłużej- co i tak jest świetnym rozwiązaniem w chwili kryzysu.
Właściciel jest człowiekiem świadomym wszystkich naszych tytoniowych i legislacyjnych bolączek- więc można z nim sobie pogadać co też jest wyjątkiem na tytoniowej mapie stolicy.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
Awatar użytkownika
syczek
Pykacz
Pykacz

Post autor: syczek » 12 kwietnia 2011, 20:28 - wt

Byłem tam w ubiegłym tygodniu, tytoni całkiem sporo, co najmniej tyle samo (o ile nie więcej) niż w Sherlocku w Millenium Plaza, a byłem tam przed dostawą. Duży wybór MB, SG i sporo innych. Miła, całkiem kompetentna obsługa, co najlepsze dają w gratsie próbki, można sobie nabić do pełna fajeczkę :pipeman:
aszer
Początkujący
Początkujący

Post autor: aszer » 08 lutego 2012, 19:10 - śr

Witam,
dzisiaj kupiłem tam pierwszą fajkę oraz pozostałe niezbędne akcesoria.Obsługa super, sympastyczna Pani wytłumaczyła jak na początku obsługiwać fajkę, pomogła w doborze tytoniu a nawt mogłem wewnątrz zapalić pod jej czujnym okiem :D .
Polecam nowicjuszom a i pewnie bardziej doświadczeni koledzy znajdą coś dla siebie no i otwarte do 24.
Pozdrawiam
Artur
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”