Toruń

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Toruń

Post autor: Von Jungingen » 16 maja 2005, 01:36 - pn

Witam!
Zna ktoś może adres jakiejś trafiki w Trouniu bądź okolicach??? Błagam o pomoc... mam już dość biegania po monopolowych szukając jakiejś fajnej fajeczki... Pomóżcie!!!
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Dziku

Post autor: Dziku » 16 maja 2005, 07:59 - pn

Radesz zna taki adres. Kupował nawet w swoim czasie w owej trafice Dunhille i Petersony. Tak więc poczekaj trochę - jak się zaloguje na pewno Ci odpowie. :)
Pasibrzuch
Początkujący
Początkujący

Post autor: Pasibrzuch » 05 września 2005, 00:31 - pn

Była jedna przy Szosie Chełmińskiej (nr ok. 120), ale wraz z przystąpieniem Polski do UE repertuar został znacznie zubożony, dziś przerzucili się już właściwie tylko na trunki a fajkowych akcesoriów widziałem tam ostatnio tyle, co w lepszym saloniku prasowym :?
Awatar użytkownika
h_bert
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: h_bert » 15 września 2005, 10:04 - czw

Pasibrzuch pisze:Była jedna przy Szosie Chełmińskiej (nr ok. 120), ale wraz z przystąpieniem Polski do UE repertuar został znacznie zubożony, dziś przerzucili się już właściwie tylko na trunki a fajkowych akcesoriów widziałem tam ostatnio tyle, co w lepszym saloniku prasowym :?
Jedyna znana mi przyzwoita, to ta na pl. Sw. Katarzyny, ale moje informacje moga byc lekko zdezaktualizowane. W Toruniu to najlepiej kupic... bilet do Bydgoszczy :twisted: i udac sie do trafiki na ul. Pomorskiej.
Pozdrawiam
h_bert
In Gawith We trust
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 15 września 2005, 11:48 - czw

Bert... Niewiele się zmieniło, ale nawet powiem że na Katarzyny jest teraz coraz większy wybór i jest to moja pierwsza trafika w mieście i chyba póki co tak na prawdę jedyna...

Z tym biletem do Bydgoszczy masz rację.. Tam na prawdę jest wybór... Jest w Bydgoszczy trafika w Galerii 'Centrum' (o ile się nie mylę tak się nazywa) i tam na prawdę jest raj dla fajczarzy jeśli chodzi o fajki i akcesoria bo z tytoniami to jak wszędzie... :(

Pozdrawiam!
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Thomas
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Thomas » 15 września 2005, 13:15 - czw

Trafika przy ul. Pomorskiej w moim mieście.. taaak... Pan Bogdan ma olbrzymi wybór tytoni i fajek w sumie też. Comoy'sy , rattray'sy, caledoniany i wiele innych ssskarbów. Gorąco polecam ten sklep.
Pasibrzuch
Początkujący
Początkujący

Post autor: Pasibrzuch » 16 września 2005, 18:49 - pt

Gdzie jest właściwie ta trafika na świętej Katarzyny? Wszyscy o niej mówią a ja nigdy do niej nie trafiłem! Zawsze kończę w saloniku prasowym na rogu św. Katarzyny, przy wylocie ze Starego Miasta... Ale to nie ów salonik jest tą słynną trafiką, prawda??
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 16 września 2005, 18:58 - pt

Ale to nie ów salonik jest tą słynną trafiką, prawda??
A jednak... Tylko tam możesz wybierać we fajkach (ostatnio jest ich naprawdę sporo) ze średniej półki (bo z wyższej w Toruniu nie dostaniesz) i z niższej także ale to jak wszędzie gdzie fajki bywają no i tylko tam masz do wyboru powyżej 15 tytoni... Czasem nawet i fajne cygaro się tam znajdzie, tabaki też spory wybór, o papierosach nie wspomnę choć o dziwo wyjątkowo z tym biednie w tym saloniku... No i dobrze!

Pozdrawiam!
Pasibrzuch
Początkujący
Początkujący

Post autor: Pasibrzuch » 16 września 2005, 22:34 - pt

Dziku pisze:Radesz zna taki adres. Kupował nawet w swoim czasie w owej trafice Dunhille i Petersony. Tak więc poczekaj trochę - jak się zaloguje na pewno Ci odpowie. :)
Jestem niemal pewien, że te zakupy to na Szosie Chełmińskiej... Pamiętam, że parę lat temu widziałem tam cudowne rządeczki tytoniowych rozmaitości. Gdybym wiedział... Kupowałbym na zapas! Gdy wróciłem tą wiosną - zostały wspomnienia, kilka Alsbów i Amfor. :cry: Unia jego mać!
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 16 września 2005, 23:39 - pt

Na Chełmińskej teraz możesz dotać fajki w cenach powyżej 250 PLN :roll:

A ten sklep gdzie Radesz kupował to świat Win (z tego co pamiętam), na pewno nie był to sklep 24h na Chełmińskiej...

Pozdrawiam!
Pasibrzuch
Początkujący
Początkujący

Post autor: Pasibrzuch » 17 września 2005, 23:46 - sob

Von Jungingen pisze: A ten sklep gdzie Radesz kupował to świat Win (z tego co pamiętam), na pewno nie był to sklep 24h na Chełmińskiej...
Tak! Nie! :) Mi nie chodzi o całodobową Hanię na Chełmińskiej (absolutnie niezbędny zresztą element studenckiej egzystencji), ale o Szosę Chełmińską sto dwadzieścia kilka - i to jest właśnie ten świat Win! Dokładnie, tak to się nazywa! Kiedyś był to w równym stopniu świat tytoniu, dziś już niestety nie... :(

Naprawdę nie ma nic innego?... :(
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 18 września 2005, 01:06 - ndz

Obawiam się że nie... :(
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 19 września 2005, 18:24 - pn

Dobre wieści Wam niosę toruńscy fajczarze!

Byłem dziś w trafice na Katarzyny by zakupić tytoń i zasięgnąć języka...
Pan zza lady, brodaty, miły jegomość poinformował mnie iż za około miesiąc jego sklepik powiększy się o asortyment około 50 fajeczek pana Kulpińskiego - będą to seryjne fajeczki, ale... ...ale dowiedziałem się że będzie też katalog pana Kulpińskiego i można będzie zamawiać sobie fajeczki do woli (tzn. te z katalogu) Czyż to nie dobre wieści?

Zostawiłem też adres naszego forum i brodaty sprzedawca powiedział że będzie przekazywał adres wszystkim, którzy będą coś z fajeczka związanego kupować...

Pozdrawiam!
brodaty
Początkujący
Początkujący

Post autor: brodaty » 05 października 2005, 21:33 - śr

Witam
Bardzo mi się podoba określenie brodaty. Obiecane fajeczki Kulpińskiego będe miał w sprzedaży od 10.10. . Zapraszam do siebie mam już więcej niż 15 rodzajów tytoni. Czekam na wszystkie ciekawe podpowiedzi co jeszcze mogę mieć u siebie. Brodaty
Awatar użytkownika
martenn
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: martenn » 05 października 2005, 21:38 - śr

Trzeba przyznac to sie nazywa inicjatywa:) Tak trzymac:) Jak bede w Toruniu to na pewno zajrze do pana Brodatego:) I tak sie rozwijaja stosunki handlowe:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”