Trójmiasto

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Trójmiasto

Post autor: Irek » 24 czerwca 2005, 16:07 - pt

Czy kto¶ z szanownych Forumowiczów się orientuje, gdzie s± trafiki?
Czy można liczyć na lepsze zaopatrzenie niż gdzie indziej??
(pewnie głupie pytanie)
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
pchełas
Początkujący
Początkujący

Post autor: pchełas » 06 sierpnia 2005, 20:35 - sob

Mam zamiar w najbliższym czasi odwiedzić Trójmiasto i prosze was o pomoc drodzy forumowicze. Potrzebuję kilku informacji o trójmiejskich trafikach. Z góry dziękuję za odpowiedzi :D
Voit
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Voit » 04 listopada 2005, 06:08 - pt

Widzę że czas płynie, a pytanie pozostaje bez odpowiedzi...
W Gdańsku na Dworcu Głównym PKP działa Gdański Salon fajki TABAK.
...I to wszystko. Podobno gdzie¶ w Gdyni jest jeszcze jedna...
Zaopatrzenie w fajki jest niezłe, z tytoniami jest pewnie tak samo jak w całej Polsce, czyli jak się trafi...
Zainteresowani na pewno znajd± ofertę w internecie.
Pozdrawiam i zapraszam do Gdańska. :D
...navigare necesse est, vivere non est necesse...
Palacz wyborny
Początkujący
Początkujący

Post autor: Palacz wyborny » 20 sierpnia 2006, 15:15 - ndz

Bylem wczoraj w tabak w gdansku duzego wyboru nie mieli, czy ktos moglby polecic inna trafike w trojmiescie gdzie bylby wiekszy wybor tytoni :?:
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz » 20 sierpnia 2006, 15:29 - ndz

Też byłem w Gdańsku (przy okazji Maratonu Solidarności - pobiegłem sobie a co!), zajrzałem do trafiki na dworcu i się ciut zasmuciłem, mając w pamięci praskie trafiki... Ale u nas wszędzie mizeria
Pozdrawiam Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
Awatar użytkownika
konradus
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: konradus » 20 sierpnia 2006, 18:53 - ndz

Również byłem w trafice na dworcu PKP i również wczoraj ;-)

Jeśli chodzi o tytonie widziałem standardy_o_których_nie_warto_pisać, Timma NN w saszetkach 125g (jak ktos go lubi), ale i parę puszek SG na górnej półce po lewej stronie - nie byłem zainteresowany zakupami tytoniowymi, więc precyzyjnych szczegółów nie podam, ale na pewno widziałem Chocolate Flake, Kendal Cream Flake i Sam's Flake.

Fajek w porównaniu z Lublinem całkiem sporo, kupiłem sobie wreszcie Kulpinkę 62a, którą chciałem bardzo mieć oraz śmieszną amerykańską kukurydziankę, która dała mi już dzisiaj dużo radości (o wiele więcej niż się po niej spodziewałem) podczas pierwszego palenia :) Kulpinka też zresztą przeżyła juz dziś swój chrzest, opalona pierwszy raz Navy Flakiem, więc wiadomo jakie życie dla niej wybrał "tatuś" ;-)

Jeśli ktos poszukuje "Fajka mniej szkodzi" Pana Turka, to mała podpowiedź: warto pomęczyć miłą Pania za ladą, bo ma w zanadrzu parę nie wyłożonych egzemplarzy ;-)

Ogólnie więc, przyzwyczajony do lubelskiej mizerii fajkowej, odniosłem bardzo miłe wrażenie.
pozdrawiam,
konradus
Voit
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Voit » 20 sierpnia 2006, 21:09 - ndz

Palacz wyborny pisze:Bylem wczoraj w tabak w gdansku duzego wyboru nie mieli, czy ktos moglby polecic inna trafike w trojmiescie gdzie bylby wiekszy wybor tytoni :?:
...Innej niestety nie ma...
...navigare necesse est, vivere non est necesse...
Awatar użytkownika
Pięknoręki
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Pięknoręki » 20 sierpnia 2006, 23:12 - ndz

Trafika w fajki zaopatrzona jak na polskie warunki nieźle, w tytonie- bardzo mizernie, są dwie Panie i Właściciel. ten ostatni zna się na rzeczy. jedna Pani się nie za bardzo zna, ale jest miła, a druga jakąś tam wyuczoną wiedzę ma, ale jest niesympatyczna, ordynarna etc. nie polecam wdawać się z nią w dyskusję.
Głupiec uczy się na własnych błędach, mędrzec na cudzych...
michal55555
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: michal55555 » 24 września 2006, 16:36 - ndz

Witam, dziś sobie kupilem kolejną fajeczke Kulpinskiego 8) i mam dobrą informację dla wielbicieli tego producenta, że jest nowa dostawa w trafice gdańsku :)
Etheliel
Początkujący
Początkujący

Re: Trójmiasto

Post autor: Etheliel » 11 czerwca 2008, 18:51 - śr

ponoc na zabiance gdzies jest, kolega mi mowil.. ale on bardziej preferuje w tabakach wiec nie wiem co tam znajdziecie :3
michal55555
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: michal55555 » 12 czerwca 2009, 14:46 - pt

Byłem dziś w trafice mieszczącej się w Galeri Bałtyckiej. Mają tam m.in wszystkie tytonie Petersona tj. Sunset Breeze, Sweet Killarney, University Flake, Connoisseur's Choice, De Luxe Mixture, Gold Blend, Irish Flake, Irish Oak, Irish Whiskey, Luxury Blend, Old Dublin, Sherlock Holmes, oraz Special Reserve Limited Edition 2009. Przyjemnie popatrzec, niestety cena 49zl za puszkę 50g.
Awatar użytkownika
Astar
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Astar » 22 grudnia 2009, 01:50 - wt

Hmmm... Galeria bałtycka, Dworzec Gdański, tytonie fajkowe jeszcze w kiosku we wrzeszczu ale raczej nie warto wspominać. Pytanie: Czy ktoś znalazł ten legendarny sklepik w Gdyni? Bo przynajmniej 2 osoby mi wspominały że taki istnieje, a ja jako rodowity Gdynianin znaleźć nie mogę ni w ząb...
Zdjęcia zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia
http://wroniak.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Michalpie
Początkujący
Początkujący

Post autor: Michalpie » 04 maja 2010, 09:23 - wt

Znam w Gdyni dwa bardzo miłe sklepy z fajkami i tytoniami do nich. Jeden mieści się niedaleko EMPIKU, pomiędzy nim a przychodnią na ul. Żwirki i Wigury. Znaleźć tam można wszelkie akcesoria plus parę fajek, wybór tytoni jednakże jest odrobinę słaby. Drugi sklep, znacznie lepszy, znajduje się na Witominie, dokładnie w połowie drogi pomiędzy TESCO a Witawą. Sprzedaje tam miły, chętny do pomocy i jak mi się zdaje, znający się na rzeczy pan. Wybór tytoni jest całkowicie zadowalający, lubię tam kupować. Fajek jest dużo, podobnie wszelkiego rodzaju akcesoriów. Pozdrawiam, Michał.
matirati666
Początkujący
Początkujący

Post autor: matirati666 » 11 listopada 2010, 09:46 - czw

Potwierdzam, że w Tabaku na dworcu PKP w Gdańsku straszna kicha. Byłem wczoraj szukajac Petersona i Samuela Gawitha i niestety odpowiedz: "Nie sprowadzamy" :( Zaproponowała mi za to pani cała serię MacBarena za 19,5zł za kopertę 50g i jakieś cudo nazwy nie wspomnę ale podobno bardzo intensywne wanilia-whisky i jakies tam owocowe jeszcze mieszanki zmixowane do jednej koperty :lol: A co do cen w Galerii Bandyckiej to fakt 49zł to niby dużo ale np. Peterson Irish Whiskey w sklepach wysyłkowych to jedyny ratunek czasem i też za 49zł. Zatem kalkuluje się dopiero zamawiać z Polski jak się weźmie kilka puszek ;)
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: vlasij » 11 listopada 2010, 09:57 - czw

S. Gawitha kiedyś było kilka puszek, szybko zeszły. Taka fajna trafika, a takie gówno z tytoniami, ja przeboleć nie mogę. Tym bardziej, że mają Mac Barreny, które importuje Mostex, importer Gawitha między innymi. Dziwna polityka, bo nie brakuje w Trójmieście fajczarzy, którzy kupowaliby tam takie tytonie. Dlatego kupuję na necie: z wyjątkiem tytoni o Petersona, które dostać można w Galerii.

Pozdrawiam.
Pozdrawiam serdecznie!

Wróć do „Trafiki”