Katowice i okolice

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Radek
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: Radek » 21 listopada 2005, 14:03 - pn

Raczej wštpię -- raczej najlepsza oferta jest na start :/
Zresztš obsługa też niespecjalnie -- pytam pani ile kosztuje Stanwell Vanilla, a ona ?cišga Skandinavik Mixture. Mówię: "Nie ten, Stanwell!", a ona: "Aha!" i bierze Skandinavika Aromatic. -_-'

Awatar użytkownika
Stygma
Początkujący
Początkujący

Post autor: Stygma » 21 listopada 2005, 16:52 - pn

witam

W Silesia City Center jest trafika Papiero?nica, czyli ta sama która jest w Sosnowcu w Plejadzie. Także wybór tytoni będzie identyczny, czyli tak jak wszędzie :(

pozdrawiam
... bo fajka jest dobra na wszystko ...

Awatar użytkownika
Radek
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: Radek » 21 listopada 2005, 17:24 - pn

Oj, w Plejadzie jest chociaż więcej fajek. Tu -- dramat :/ Może się co? zmieni, ale o ile znam politykę w takich centrach, to na otwarcie jest najwięcej, a potem systematycznie coraz gorzej.

Krzysiek
Początkujący
Początkujący

Post autor: Krzysiek » 22 grudnia 2005, 16:28 - czw

Widzę że znacie trochę trafik na śląsku. Może widzieliście gdzieś tytoń Timm's No Name?

Awatar użytkownika
Radek
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: Radek » 22 grudnia 2005, 17:57 - czw

Ja widziałem tylko raz. W nieistniejącym już "TABAKu" na 3maja w Katowicach. A kosztował ten Timm's bodajże 33zł :/
Szukaj w Gliwicach, Tychach i Bielsku -- przejrzyj temat.

Krzysiek
Początkujący
Początkujący

Post autor: Krzysiek » 25 grudnia 2005, 14:42 - ndz

Chyba będę się musiał wybrać do Katowic z mapką i popytać o ten tytoń a jeśli go nie znajdę no to pomyślę o Gliwicach.

Awatar użytkownika
jarlsg
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: jarlsg » 08 lutego 2006, 22:37 - śr

No Name widzialem w Tychach, ale juz jakis czas temu. na ulicy dabrowskiego, od strony lodowiska -- dziwnie schowana trafika w sklepie elektronicznym :)
niemniej, chodzi o to takie nieduze centrum zaraz po prawej, jak sie ze strony lodowiska wjedzie w dabrowskiego, zaraz po prawej stronie. parter. bylo tam tez kilka fajnych fajek i troche tytoni, ale byle tam dawno i przelotem.

EDIT:
a swoja droga -- bylem wczoraj w myslowickim realu i musze powiedziec, ze zaczyna sie ruszac. w tym salonie prasowym na rogu (nie wiem jak sie nazywa) jazda obowiazkowa, czyli skandinaviki: vanilla i aromatic, a do tego alsbo, natomiast w kolporterze larsen, alsbo, stanwell (kupilem niebieski:)) wraz z probkami pokazowymi, skandinavik mixture i aromatic, a do tego jeszcze poniatowski i tilbury (juz mi przeszlo:)) i jeszcze cos, zapomnialem co dokladnie. calkiem niezle -- chociaz fajki z wrzosca chyba dalej nie da sie tam kupic. no i nie wiem jak z akcesoriami.
gg: 1247777 | jarlsg@o2.pl

Awatar użytkownika
Józef
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Józef » 07 marca 2006, 07:41 - wt

Jeśli chodzi o Timm's No Name to na pewno można go kupić w trafice w Auchan na osiedlu (a właściwie za osiedlem) Tysiąclecia w Katowicach. Byłem również ostatnio w Silesia Center w "Papierośnicy" i też był. Ceny dokładnie nie pamiętam ale wynosiła około 30 złotych.
Seks jest podstawą, życie zabawą, wódka nałogiem, a fajka jest Bogiem

Awatar użytkownika
Qwerty
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Qwerty » 07 marca 2006, 08:30 - wt

NoName widziałem w Silesia City Center. Oprócz tego z ciekawostek DaVinci i Stanwelle: Classic, Vanilla i Full Aroma.
A Dunhille może ktoś widział na Śląsku?
Pozdrawiam, Qwerty
qwerty małpa post kropka pl
FMS i Śląski Klub Fajki

Awatar użytkownika
Pablo_XC
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Pablo_XC » 07 marca 2006, 08:56 - wt

Ja kupilem swojego Timma w Silesia City Center. A zaplacilem 29zl.
A moze ktos widzial gdzies na Slasku Samuele? Bo narazie zamawiam od Pana Najsztuba.
'Elizabeth
My Heart Is Thine
Thy Fragrant Words
Warm Within Like Wine'

PiotreG
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: PiotreG » 26 marca 2007, 17:52 - pn

Reaktywowana została jescze jedna trafika w Sosnowcu - ul. Targowa, w bramie po prawej idąc od ul. Modrzejowskiej. Z tytoni nie ma nic ciekawego - jak wszędzie, fajek kilkadziesiąt. Wrzośce głównie od Polińskich, Walata i Toscany. Część musiała długo leżeć bo ebonit zzieleniał :). Ceny przystępne, od 60 do 100 zł.

Poprawiła się też oferta fajek w katowickim SCC.

Awatar użytkownika
Radek
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: Radek » 06 września 2007, 19:00 - czw

Sporo tytoni pojawiło się w "Papierośnicy" w SCC, w paczkach, chyba po 100g. Jest między innymi Malthouse, McLintock Black- i Wild-Cherry i trochę innych. Ceny 69-73zł, z tego co widziałem :-)

Awatar użytkownika
skrzatu
Pykacz
Pykacz

Post autor: skrzatu » 03 grudnia 2007, 22:50 - pn

Co prawda to prawda. Trafika w SCC rozwija się na moich oczach ;) Ogólnie bardzo przyjemny sklepik. O ile rok temu nie mogłem tam nawet wyciorów kupić, teraz jest ich kilka rodzajów. Poza tym spory wybór zapalniczek, papierośnic etc. Cygaretek też mają dość sporo. Z tytoniami nie jest rewelacja, aczkolwiek można dostać parę dobrych.

kusza
Początkujący
Początkujący

Post autor: kusza » 04 grudnia 2007, 22:28 - wt

może trochę obok tematu...
ale jest też trafika w Bytomiu na małym rynku, tytonie bez rewelacji, ale fajeczek spory wybór, Vauen, Worobiec i inne...
i ceny BARDZO przystępne...

Awatar użytkownika
skrzatu
Pykacz
Pykacz

Post autor: skrzatu » 09 grudnia 2007, 14:38 - ndz

Co do tej papierośnicy to zauważyłem, że tam strasznie drogo... Nie chodzi nawet o tytonie, ale o akcesoria typu papierośnice etc. Chciałem sobie kupić chromowaną i kosztowała tam 34zł, pojechałem trochę dalej i zapłaciłem za identyczną niecałe 20zł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”