Katowice i okolice

Miejsce gdzie w spokoju można pogadać gdzie są warte odwiedzenia trafiki w Polsce i poza nią.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MSee
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re:

Post autor: MSee » 13 stycznia 2008, 16:53 - ndz

skrzatu pisze:Co prawda to prawda. Trafika w SCC rozwija się na moich oczach ;) Ogólnie bardzo przyjemny sklepik. O ile rok temu nie mogłem tam nawet wyciorów kupić, teraz jest ich kilka rodzajów. Poza tym spory wybór zapalniczek, papierośnic etc. Cygaretek też mają dość sporo. Z tytoniami nie jest rewelacja, aczkolwiek można dostać parę dobrych.
A jak obecnie wygłąda sprawa z fajkami? Duży wybór i jakie firmy?
マルツェル

Awatar użytkownika
skrzatu
Pykacz
Pykacz

Re: Katowice i okolice

Post autor: skrzatu » 05 maja 2008, 19:18 - pn

O fajki dawno tam nie pytałem... Zza lady widziałem półkę z nimi i parę ich tam było, ale nie przyglądałem się tak dokładnie by móc określić firmę. W każdym bądź razie jest ich trochę więcej, ale nie łudź się, że znajdziesz tam jakiegoś Gralla, chociaż kiedyś dawno temu jak się pytałem w jakim przedziale cenowym mają wrzośce, to mi powiedziano, że od 70 do prawie 600zł... Ile w tym prawdy to nie wiem i nie jest dane mi oceniać, bo nigdy się w to nie zagłębiłem ;-) Tylko cholernie tam poszły ceny do góry, przynajmniej shagów, z fajkowych tam kupuje jedynie springwatera, resztę mi znajomi kupują w innych miastach, ale jego cena to dalej 25zł.

W każdym bądź razie obsługa dalej przyjemna i przynajmniej jedna kobitka się trochę zna :-)
Spotkamy się u studni i będziemy znów tacy młodzi
Nasze żony będą piękne
Nam wódka nie będzie szkodzić ;)

Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 22 sierpnia 2009, 22:01 - sob

W tarfice mieszczącej się na pasażu w markecie Auchan w Mikołowie, nawet niezły wybór tytoni Petersona. Z fajkami o tam raczej krucho.
Każdego Boga lud może przyjąć, lecz go sobie wytłumaczy zgodnie ze swymi pogańskimi na świat poglądami...

"Jesteśmy całkowicie świadomi że papież jest największą przeszkodą na drodze do ekumenizmu" papież Paweł VI (1967)

Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 29 sierpnia 2009, 16:50 - sob

Mam takie pytanie czy ktoś był może w ostatnim czasie w trafice mieszczącej się w SCC? Chodzi mi głównie o to czy mają tam fajki Worobca?
Każdego Boga lud może przyjąć, lecz go sobie wytłumaczy zgodnie ze swymi pogańskimi na świat poglądami...

"Jesteśmy całkowicie świadomi że papież jest największą przeszkodą na drodze do ekumenizmu" papież Paweł VI (1967)

Awatar użytkownika
Qwerty
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Qwerty » 29 sierpnia 2009, 16:58 - sob

Byłem, fajek widziałem trochę, ale nie interesowałem się bliżej.
Pozdrawiam, Qwerty
qwerty małpa post kropka pl
FMS i Śląski Klub Fajki

Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 29 sierpnia 2009, 17:10 - sob

Rozumiem, no cóż szkoda, ale i tak dzięki za informację. A tak przy okazji to spory był ten wybór fajek? Warto by się było wybrać?

Awatar użytkownika
Qwerty
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Qwerty » 29 sierpnia 2009, 18:16 - sob

W porównaniu z polskimi trafikami: myślę, że dużo. W porównaniu z tym, co na świecie.... no cóż.
Pozdrawiam, Qwerty
qwerty małpa post kropka pl
FMS i Śląski Klub Fajki

Awatar użytkownika
Kuma
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Kuma » 29 sierpnia 2009, 20:26 - sob

mr. White pisze:Rozumiem, no cóż szkoda, ale i tak dzięki za informację. A tak przy okazji to spory był ten wybór fajek? Warto by się było wybrać?
nie kupuj fajek Worobca w SCC... zapłacisz jak za zboże - a jak pojedziesz do Poznania to za tą kase co wydasz w trafice kupisz dwie u Henryka.
Do SCC warto jechac po tytonie - bo ostatnio jest bardzo duzy wybór...

Pozdro
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć... Przecież nikt za mnie nie umrze...
gg: 18740
Allegro: Kuma32

Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 29 sierpnia 2009, 23:25 - sob

Spokojnie na razie chciałem tylko rzucić okiem i "pomacać" kilka modeli :) , czy w ogóle mi podejdą. A przy okazji może jakiś tytoń wpadnie :D ...
Ale dzięki za info.

Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 20 października 2009, 12:46 - wt

Byłem w niedzielę w SCC i jeśli ktoś wybierał się tam po tytoń to marnie z wyborem. Fajek było mnóstwo, ale nie jestem w stanie powiedzieć co dokładnie mieli bo wstąpiłem tylko na przysłowiową "chwilę".

Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 22 października 2009, 19:45 - czw

Wczoraj zawitałem do trafiki w Gliwicach. Są po dostawie, można "pomaszkiecić" i w tytoniach i fajkach. Choć te ostatnie to głownie nowe modele wrzośców Bróg-a. No i nareszcie znowu maja Va no1 MB :D .

klapuch
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: klapuch » 16 września 2010, 22:10 - czw

Odwiedziłem dzisiaj trafikę w Auchan w Katowicach - Tysiąclecie. Wybór jeden z większych, ale obsługa masakryczna. Już przy drugiej fajce jaką chciałem oglądać pani patrzyła na mnie jak na kupę. Potem zamknęła mi gablotę przed nosem i powiedziała, że musi obsługiwać klientów. Jak już "klient" poszedł to aż się bałem przerywać jej rozmowę przez telefon z Józkiem czy innym, z którym umawiała się na kawę, żeby pokazała mi jeszcze jedną fajkę. Mówię jej nazwę tytoniu, starannie spisanego z forum, a ona pokazuje coś w gablocie i pyta się czy o to mi chodzi. Gdybym wiedział jak to wygląda to bym się nie pytał, a już na pewno nie czytałbym z kartki. Innymi słowy - kupuj, jeśli wiesz co i broń Boże nie wybieraj!
W Sosnowcu na targowej zamknięte i to na głucho. Może już nie ma.

Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 18 września 2010, 14:28 - sob

Stary, widzę że mieszkasz w Katowicach. Na początek proponuję wpaść do herbaciarni Fanaberia (wątek o lokalizacji w dziale śląskim) na spotkanie ŚKF które odbędzie się 04.10.2010r. o godz. 17:00. Będziesz miał okazję pogadać, poradzić się i popróbowac różnych tytoni. Tylko bez wykręcania się i żadnych obaw, my nie gryziemy, no chyba że ktoś poprosi :twisted: .

klapuch
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: klapuch » 24 września 2010, 08:28 - pt

Byłem wczoraj w Havana - Sosnowiec Auchan. Wybór spory, miła obsługa, fachowości nie sprawdzałem.
Ale jest w czym wybierać:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Większości niestety nie rozpoznaję, a napisy są pozasłaniane, ale pewnie są tacy, co odgadną w mgnieniu oka :)
I, o dziwo, niektóre tańsze niż w Fajkowie.

klapuch
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: klapuch » 08 października 2010, 09:14 - pt

Tym razem trafika w Carrefour Dąbrówka - katowice (tam gdzie Ikea i Castorama). Spory wybór fajek (od 13 zł w górę) i tytoni, akcesoriów. Z tego co widziałem tytonie raczej średniej klasy, ale dokładnie jeszcze nie rozróżniam. Ogólnie myślę, że warto.

Sosnowiec - sklepik z tytoniami koło rondka przy targowisku / centrum handlowym. Pani dbająca bardziej o swój wygląd niż o obsługę klienta, fajczarz nawet nie ma po co wchodzić...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trafiki”