Clan

Tu możemy zamieścić informacje o tytoniach jakie chcemy komuś oddać / odsprzedać lub wymienić

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grrreg
Początkujący
Początkujący

Clan

Post autor: Grrreg » 15 czerwca 2016, 19:51 - śr

nie moge nigdzie znalesc od dobrze ponad miesiaca tytoniu Clan Aromatic
ktos wie gdzie go mozna wysylkowo nabyc lub ewentualnie posiada jakies dobrze przechowywane zapasy do odsprzedania ?

Awatar użytkownika
Grrreg
Początkujący
Początkujący

Re: Clan

Post autor: Grrreg » 12 lutego 2017, 22:27 - ndz

nie moge go namierzyc od ponad pol roku
znajomy pepiczek nie odzywa sie na allegro a z zakupem i wysylka ze sklepow zagranicznych po zmianie przepisow nici
ostatnio ponownie zwiedzilem trafiki w Rzeszowie i Przemyslu i tez wszedzie sucho a co niektorzy sprzedawcy nawet nie wiedza ze takowy tyton istnieje
wciaz nikt nic nie widzial nikt nic nie slyszal jesli chodzi o tyton Clan ?

Awatar użytkownika
freemason
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: freemason » 13 lutego 2017, 13:03 - pn

Będziesz kiedyś w Warszawie, to odwiedź Millenium Plaza w Alejach Jerozolimskich. Tam jest trafika Sherlock Holmes i bywa tam Clan.

Awatar użytkownika
Grrreg
Początkujący
Początkujący

Post autor: Grrreg » 13 lutego 2017, 16:09 - pn

Ok
Dzieki
Skladajac wizyte w naszej pieknej stolicy nie omieszkam tego zrobic
W miedzy czasie zlozylem zamowienie u kumpla ktory w Londynie siedzi i okazalo sie ze za 2 tygodnie zjezdza do Polski
Mam nadzieje ze stanie na wysokosci zadania - czytaj bedzie mu sie chcialo ichniejsze pipe shopy odwiedzic bo niestety zupelny laik w tym temacie ale jestem dobrej mysli

Awatar użytkownika
Grrreg
Początkujący
Początkujący

Post autor: Grrreg » 11 czerwca 2017, 11:24 - ndz

niestety nic z tego nie wyszlo ...
moja desperacja zaczyna siegac zenitu a wiec chyba juz tylko pozostaje mi wybrac sie osobiscie do naszych sasiadow
czy ktos wie czy na Slowacji w/w tyton jest dostepny czy bede musial do Czech sie wybrac ?

Awatar użytkownika
Grrreg
Początkujący
Początkujący

Post autor: Grrreg » 02 sierpnia 2017, 20:26 - śr

i w koncu dostalem moj tyton o ktorym tak dlugo marzylem ...
przybyl z Holandii - cale 6 opakowan
moj pierwszy tyton ktory myslalem/ludzilem sie rozbudzi swym aromatem na nowo moja milosc do pykania fajeczki ktora niestety ostatnio nieco przygasala
widac chyba idealizowalem go przez ten caly czas bo niestety jestem swiezo po wypaleniu fajeczki nabitej Clanem i ... nic
zupelnie nie to czego oczekiwalem nijak sie to ma do tego aromatu ktory mialem przed oczami
chyba sie jednak na jakis czas przerzuce wylacznie na cygara bo nie moge znalesc juz od dluzszego czasu zadnego tytoniu ktory by mnie usatysfakcjonowal
w kazdym razie dalem za kazda paczuszke Clanu po przeliczeniu 46 zlotych i 5 z nich chce odsprzedac zeby mnie nie wkurzal nawet ich widok
50 zlotych kazda paczka juz wliczajac w to wysylke
a jak osobiscie w Rzeszowie to po 40 oddam
jak ktos chetny to PW

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tytuniowy market”