Wietrzenie tytoniowych magazynów

Tu możemy zamieścić informacje o tytoniach jakie chcemy komuś oddać / odsprzedać lub wymienić

Moderator: Moderatorzy

Robinson
Pykacz
Pykacz

Wietrzenie tytoniowych magazynów

Post autor: Robinson » 07 lipca 2014, 14:27 - pn

Z uwagi na pewne rzeczy niezależne ode mnie urządzam "wietrzenie magazynów tytoniowych". Oferowane produkty nie były konsumowane - odstawione były do dojrzewania, przechowywane w szczelnych słoikach.
Wysylam je w torebkach strunowych razem z oryginalnym wieczkiem z nazwą tytoniu,spody puszek zaraz po zakupie wywaliłem, niektóre były w torebkach i je wysyłam w oryginalnym opakowaniu.
Lista pozycji poniżej jest numerowana i chęć zakupu któregoś produktu proszę wyrazić przypisanym numerkiem w poście. Przesyłka to 5 zł, towar powyżej kwoty 200 zł - przesyłka darmowa.
Pierwsze wie osoby z kwotą zakupów powyżej 150 zł wysyłam jako gratis trzy próbki tytoni - McClelland Scotisch Woods, Stanislaw Atlantic Cruise Mix., McClelland Christmas Cheer 2011, Robert McConnel Scotisch Flake i 2x Mieszanka Latakii. pierwsza osoba ma się lepiej bo może sobie trzy z nich wybrać.
W dziale "fajkowy market" urządzam wyprzedaż kilku moich fajek, gdyby ktoś chciał zakupić zarówno tytoń jak i fajkę proszę wspomnieć o tym w poście w celu minimalizowania opłat przesyłkowych.
Tyle pieprzenia, czas na konkrety:

1.G&H Bright CR Flake 50 g 40zł
2.G&H Scotch Flake 50 g 40zł
3.G&H Broken Scotch Cake 50g 40zł
4.G&H No. 12 Mixture 50g 40zł
5.G&H Balkan Mixture 50g 40zł
6.G&H Kendal Twist Black Irish X 50 g 40zł
7.Samuel Gawith FVF 300 g 200zł
8.Dunhill Standart Mixture Mellow 50g 50zł
9.Ilsted Dark Fired Plug 50g 47zł saszetka
10.Kohlhase&Kopp LE 2014 100g 95zł oryginalna b. ozdoban puszka: http://www.fajkowo.pl/pl/p/Tyton-fajkow ... -100g/6180" onclick="window.open(this.href);return false;
11.A&C Petersen Kenducky Bird 50g 35zł saszetka
12.Solani Aged Burley Flake 50g 47zł

+ tytoń shagowy
13. Mac Baren Apple Choice 40 g - 15zł
14.Mac Baren RYO Green - Virginia 30g 12zł
15.jakieś 10 szt bibulek różnorakich użytych po kilka listkow z każdego - 4zł + w cenie filtry ok 100 szt. 8 mm

Pozdrówki!!! :D
Fajka w ustach to dowód na to, że bez wątpienia jesteś człowiekiem.
oktogenek
Fajczarz
Fajczarz

Re: Wietrzenie tytoniowych magazynów

Post autor: oktogenek » 07 lipca 2014, 14:53 - pn

Biorę

12.Solani Aged Burley Flake 50g 47zł
1.G&H Bright CR Flake 50 g 40zł
Tupador
Początkujący
Początkujący

Post autor: Tupador » 09 lipca 2014, 17:38 - śr

Biorę: 7.Samuel Gawith FVF 300 g 200 zł i 5.G&H Balkan Mixture 50g 40zł
mian
Początkujący
Początkujący

Post autor: mian » 09 lipca 2014, 21:17 - śr

Jeśli ciągle dostępne, to chętnie przygarnę:
2.G&H Scotch Flake 50 g 40zł
3.G&H Broken Scotch Cake 50g 40zł

Pozdrawiam,
Damian
Robinson
Pykacz
Pykacz

Post autor: Robinson » 11 lipca 2014, 13:03 - pt

Pozostały już tytonie

4.G&H No. 12 Mixture 50g 40zł
10.Kohlhase&Kopp LE 2014 100g 95zł oryginalna b. ozdobna puszka: http://www.fajkowo.pl/pl/p/Tyton-fajkow ... -100g/6180" onclick="window.open(this.href);return false;
11.A&C Petersen Kenducky Bird 50g 35zł saszetka

tytonie tytoniami ale w czymś palić trzeba też, więc zapraszam po fajki :D
Robinson
Pykacz
Pykacz

Post autor: Robinson » 13 lipca 2014, 14:47 - ndz

Już tylko to zostało. Zapraszam, przesyłka 3 zł

Panowie, na jeden tytoń nie ma chętnych??? :lol:
oktogenek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: oktogenek » 17 lipca 2014, 22:29 - czw

Witam

Niestety nie jestem zadowolony z zakupu, poniżej korespondencja z sprzedającym, szczerze odradzam zakupy u tego Pana, tym którzy zakupili tytoń lub kupią radzę przeważyć ponieważ ilości odbiegają od opisu i to znacznie

Witam

Ja: Paczka dotarła, ale niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii o transakcji,po przeważeniu tytoni okazuje się że:

12.Solani Aged Burley Flake 50g 47zł, a jest razem z woreczkiem 48g
1.G&H Bright CR Flake 50 g 40zł, a jest razem z woreczkiem 36g

proszę o wyjaśnienie niezgodności opisu z faktycznym stanem sprzedanych tytoni, osobiście nie wiem co o tym fakcie mam myśleć ale nie chciałem załatwiać spraw publicznie i Pana oczerniać na forum

Pozdrawiam
Kuba

Robinson: Solani ma ubytek paru gramów - to wyparowana woda bo trochę go suszyłem zanim wylądował w słoiku, a z G&H - w prawdzie wypaliłem 2 nabicia małej fajeczki, do tego jest jeszcze bardziej podsuszony niż solani - łatwo sprawdzić w palcach jak ma się trochę obycia z tytoniem. :wink:
W G&H cena z jednej puszki jest niższa o całe 13 zł :wink:

Ja: Witam

Proszę Pana niech Pan Mi nie pisze za przeproszeniem głupot, przesłane tytonie nie są w ogóle przesuszone, Solani wręcz klei się w palcach, proszę również nie sugerować braku obycia z fajką , ponieważ zaczyna mnie Pan obrażać, faktem jest, że wystawił Pan na sprzedaż po 50g tytoniu, natomiast przysłał Mi Pan 36g jednego i 48g drugiego brutto razem z opakowaniem, nijak się to ma do oferty którą Pan zamieścił i nie interesuje Mnie ile ten tytoń kosztuje w trafice, z powodu zawyżenia faktycznej ilości tytoni, Pana oferta wydawała się okazyjna więc z niej skorzystałem, w tej chwili szczerzę żałuję zakupu u Pana. Miałem nie prać brudów publicznie ale Pana impertynencja jednak mnie do tego skłoniła.

Kuba Balcerzak

Robinson:Pierwsze - nie sugerowałem że nie ma szanowny Pan doświadczeń z tytoniem , tylko że w palcach czuć że jest suchszy niż był po zakupie.
Drugie - dziękuję za opinie, mam jeszcze fajki na sprzedaż i nie dość że chętnych jak narazie brak to po tym już nikt fajki nie kupi...

Ja:Witam

Sam jest Pan sobie winien, trzeba było nie kręcić z ilościami tytoniu tylko szczerze napisać ile go jest :? po prostu nie cierpię cwaniaków którzy oszukują, a po wszystkim nie potrafią się przyznać do winy i napisać zwykłego przepraszam :evil:

Kuba

Robinson:Nie miałem pojęcia ile ważą nie posiadam wagi chwytającej gramy. Rzeczywiście trochi głupio wyszło... :roll:

Ostatnio zmieniony 21 lipca 2014, 21:42 - pn przez oktogenek, łącznie zmieniany 1 raz.
Robinson
Pykacz
Pykacz

Post autor: Robinson » 18 lipca 2014, 12:57 - pt

Nie mam wagi w domu. Solani ma ubytek 2 czy 3 gramów - co JEST efektem lekkiego podsuszenia bo jak wysyłałem to płatki się już zaczynały kruszyć a początkowo mogłem wiązać je w supełki i nic im nie było.
Robinson
Pykacz
Pykacz

Post autor: Robinson » 22 lipca 2014, 14:32 - wt

Być może nie ma chętnego na dunhilla z powodu niemiłej opinii, ale z nim na prawdę wszystko jest ok, a na zachętę dam przesyłkę darmową, gratis próbki McCelland Christmas cheer 2011 oraz scotish woods a także próbka tytoniu - niespodzianka - od G&H. w prezencie cygaro kubańskie Hoyo de monterrey. Dam też kołeczek i zapalniczkę. A to wszystko za jedyne 5 dych

Starczyło parę gratisów i chętny się znalazł!

Dzięki serdeczne, temat do zamknięcia!! :D
Tupador
Początkujący
Początkujący

Post autor: Tupador » 22 lipca 2014, 22:47 - wt

O nie, temat jeszcze nie do zamknięcia! Więcej napiszę jutro.
Tupador
Początkujący
Początkujący

Post autor: Tupador » 23 lipca 2014, 15:27 - śr

Miałem bardzo podobny przypadek jak kol. Oktogenek. Po przeważeniu jeden z tytoni miał istotny niedobór wagowy. Po krótkiej polemice Robinson przyznał mi rację i zapowiedział dosłanie brakującej ilości tytoniu. Dzisiaj przesyłka do mnie dotarła - wczoraj miałem w tym względzie jeszcze pewne obawy. Jakby uprzedzając niewielką niedowagę, Robinson dołożył sporą garść innego tytoniu. Dziękuję.
Na koniec uwaga: ja, przygotowując do wysyłki tytoń z rozpieczętowanego dopiero co albo znacznie wcześniej opakowania, najpierw go ważę, czy waga jest zgodna z zadeklarowaną przeze mnie w ofercie. Niestety, ale żeby się tytoniem wymieniać lub odsprzedawać nadwyżki, trzeba jednak w wagę się zaopatrzyć. Obecnie nie jest to duży wydatek - wagę zdatną do ważenia tytoniu można nabyć w cenie poniżej 15 złotych (wraz z kosztami wysyłki!). Co nie jest wygórowana ceną za święty spokój.
I jeszcze jedno: kol. Robinson! tzw. luz, względnie niefrasobliwość łatwo mogą być uznane za nonszalancję, a nawet za arogancję. A w okolicznościach jak wyżej za zwykłe chamstwo. Nawet jeśli działało się w dobrej wierze.
Pozdrawiam.
Robinson
Pykacz
Pykacz

Post autor: Robinson » 23 lipca 2014, 15:44 - śr

Jeszcze raz przepraszam za kłopoty, co do tytoni dosłanych to właśnie przewidywałem że i on może mieć wagę niższą niż się spodziewałem, dlatego postanowiłem dosłać tytoń "dodatkowy". Może faktycznie warto się zaopatrzyć w wagę, szczerze to nie interesowałem sie zakupem takiej, myślałem że koszy sa większe.
oktogenek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: oktogenek » 23 lipca 2014, 18:42 - śr

Witam

W takim razie kolega Tupador przynajmniej dostał jakieś zadośćuczynienie, mnie osobiście do dzisiejszego dnia Pan Robinson nie napisał nawet słowa przepraszam, nie wspominając już nawet o jakichkolwiek gratyfikacjach :(

Pozdrawiam
Kuba
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Post autor: Irek » 24 lipca 2014, 20:04 - czw

Waga elektroniczna kosztuje od 10 zł. wzwyż, może warto się następnym razem zastanowić nad zakupem takowej przed określaniem ciężaru "na oko". Pisanie że jest 50 g tytoniu sugeruje pełną puszkę, lub saszetkę, jeśli tak nie jest to nie ma to znaczenia ile fajek z tej puszki się już wypaliło. Jeśli tak było to jest to zwykłe oszustwo.
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
MarEs
Początkujący
Początkujący

Post autor: MarEs » 29 lipca 2014, 21:53 - wt

Robinson pisze:8.Dunhill Standart Mixture Mellow 50g 50zł

Już tylko to zostało. Zapraszam, przesyłka 3 zł

Panowie, na jeden tytoń nie ma chętnych??? :lol:
Zabezpieczam.

30 lipca 2014r. Edit:

No to "udało" mi się zakupić tytoń od Robinsona.
50 g o wadze 36,5 g.

Szczegółów Wam oszczędzę, gdyż nie otrząsnąłem się jeszcze z zażenowania.
W przeciwieństwie do Robinsona, który otrząsnął się już z resztek poczucia winy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tytuniowy market”