Peter Heinrichs Day and Night nr 3

Tu możemy zamieścić informacje o tytoniach jakie chcemy komuś oddać / odsprzedać lub wymienić

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Peter Heinrichs Day and Night nr 3

Post autor: W.Pastuch » 06 listopada 2015, 01:57 - pt

Chciałbym zaoferować na wymianę jedną, pełną (100 gramów) puszkę tytoniu Peter Heinrichs Night and Day nr 3.
Od kiedy zapaliłem go pierwszy raz parę lat temu stał się jedną z moich ulubionych mieszanek. Jest to bardzo bogaty smakowo, pełny, złożony, a jednocześnie bardzo harmonijny tytoń. Jak dla mnie jest to jedna z najbardziej udanych tego typu kompozycji na rynku, próbując go po raz pierwszy byłem zaskoczony i zachwycony, do tej pory wypaliłem go ponad kilogram.
Ostatnio niestety troszkę mi się przejadł, mam jeszcze mały zapas a jedną puchę chętnie wymienię.
Opis producenta:
Diese Mixture vereint beste Virginia grades, viel Orientblattgut, etwa 10% Dark Fired Kentucky, gut 40% Latakia und eine gute prise Luisiana Perique.
Jestem zainteresowany wymianą na dobrą mieszankę typu va, va/per, va/bu, kentucky, chętnie w formie flake.
Jako że tytoń jest niedostępny u nas w kraju i zakupienie go wymaga trochę zachodu, to mogę wymienić się w stosunku wagowym 1:1 na inny tytoń o ograniczonej dostępności, lub taki, który jest dostępny w trafikach ale sezonowany powyżej 2 lat. Jeśli ktoś bardzo chciałby się wymienić, a ze swojej strony ma tylko tytonie świeże, z powszechnie dostępnego asortymentu, to również przyjmę ale w stosunku 1:1,5, czyli 150 gramów za moje 100.

Polecam :)
W.Pastuch pipes

https://www.flickr.com/photos/wpastuch/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Peter Heinrichs Day and Night nr 3

Post autor: W.Pastuch » 17 listopada 2015, 19:44 - wt

Halo, ktoś się decyduje?
Niedługo sam odpalę tę puszkę, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt.
W.Pastuch pipes

https://www.flickr.com/photos/wpastuch/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Qwerty
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Qwerty » 24 listopada 2015, 07:47 - wt

Mam Curly Cut de Luxe z puszek z banderolami z 2013 roku, teraz przełożony do słoika - zainteresowany?
Pozdrawiam, Qwerty
qwerty małpa post kropka pl
FMS i Śląski Klub Fajki

Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: W.Pastuch » 24 listopada 2015, 19:07 - wt

Pasuje:) na swiatecznym spotkaniu mozemy zrobic wymiane :)

Zatem- niekatualne, prosze Admina o usuniecie watku :)
W.Pastuch pipes

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tytuniowy market”