Kto cmil Golden Virginia?

Forum dla wszystkich palących shag.

Moderator: Moderatorzy

DanyST
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Kto cmil Golden Virginia?

Post autor: DanyST » 28 października 2004, 00:51 - czw

ciekawy jestem opini na temat tego tytoniu- pojawil sie dosc nieoczekiwanie i pewnie rownie szybko zniknie , ale ludzie na gwalt biora hurtowe ilosci do anglii - ponoc naprawde niezly tyton do skretow..
podzielacie ta opinie?:)

Kendaaal Rulezzz :twisted:
Tytoń.. jak jest każdy widzi:))
Awatar użytkownika
ArturQ
Początkujący
Początkujący

Post autor: ArturQ » 29 października 2004, 09:56 - pt

Ja pali?em b?d?c jakie? 11 lat temu w UK. Tam to by? bardzo popularny tyto? do skr?tów (bo nie wiem jak jest teraz). Wcale si? nie dziwi?, ?e ludziska go ci?gn? na wysp? bo tam paczka papierosów (ta?szych) kosztowa?a oko?o 2 funtów, a paczka GV taka 10-15 g, by?y taakie male?kie, co? oko?o 1,7 (ale mog? ?le pami?ta?, dawno by?o). Czyli przebitka pewnie jest niez?a. Co do smaku to by? bardzo dobry. Porównuj?c go np. z Drumem to o klas? lepszy, przynajmniej dla mnie. Gdzie go mo?na kupi? bo z "sentymenta" bym go z ch?ci? zapali? ?

Fajkowy Dyskutant

Post autor: DanyST » 29 października 2004, 22:52 - pt

no ta polska GV to z pewnoscia nie ta sama:) z tego co wiem tamtejsza GV kosztuje cos ok 6-7 funtów.. u nas mozna kupic miedzy 14-17 zB (wawa).. Jak chcesz- to albo w Jankach albo na stronie (13 zl) z tym ze na stronie chyba jeszcze nie zdazylem dodac:) Co poczynie niebawem - obiecuje:) ..
Sam zabieram sie do zacmienia ale jakos sie zebrac - jak zwykle - nie moge.. a to aparature skrecajaca zapodzialem, a to bibula "wyjszla"...
Moze w poniedzialek, wieczorkiem zadumanym , skrece sobie i popale..

Ehhh
Kawy mi potrzeba:)
Pozdrawiam
Dany Nocny
Tytoń.. jak jest każdy widzi:))
Awatar użytkownika
abishai
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

re

Post autor: abishai » 01 listopada 2004, 01:30 - pn

polecam i tyle
P.S.:mimo ze nie pale od jakiego? czasu papierosów
Awatar użytkownika
M-kwadrat
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: M-kwadrat » 17 listopada 2004, 22:38 - śr

Bardzo udany tyto?. Raczej do skr?cania ni? nabijania w gilzy (d?ugie niteczki). Po otworzeniu saszetki dosy? wilgotny. W pe?ni dorasta no dumnej nazwy. Tylko mocy troch? brak.

Pzdr, Maciej
Gość

Post autor: Gość » 31 stycznia 2005, 15:23 - pn

Wspania?y tyto? - ale uwaga uwaga! Z tego, co wiem, w Warszawie i okolicach dobra GV jest dost?pna niestety tylko w jednym miejscu - w trafice na Dworcu Centralnym, w paczkach 50 g, wilgotny, zbity, zabezpieczony dodatkowo przed wysychaniem foliowym opakowaniem.

Przestrzegam przed GV w ma?ych 40 g nie zabezpieczonych paczkach. Tyton suchy jak pieprz, stary, do niczego sie nie nadaje.

m.
Awatar użytkownika
abishai
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

?wi?ta prawda

Post autor: abishai » 31 stycznia 2005, 17:08 - pn

Szkoda ze wcze?niej o tym nie wiedzia?em, te? si? w to wpakowa?em. Móg? pan te? doda? i? generalnie pod pekinem ?atwo jest trafi? na wysuszone siano(z tego powodu nauczy?em si? nawilzac tyto? papierosowy).
Awatar użytkownika
n00ber
Fajczarz
Fajczarz

Re: Kto cmil Golden Virginia?

Post autor: n00ber » 26 listopada 2005, 23:04 - sob

Zadna rewelacja, nie ma sie czym podniecac. Swykla sieczka ktora nawet nie jest shagiem :))) Lecz jakosciowo bez zastrzezen. Osobisnie wole DRUM bo jest ze 2 razy mocniejszy ;]
Awatar użytkownika
Jarek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Jarek » 04 grudnia 2005, 11:32 - ndz

bardzo przyzwoity, czysty tytoń, chociaż trochę słaby
love is...letting him light his pipe at the table after dinner...forgiving her for washing your pipes in the dish-washer
Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Kto cmil Golden Virginia?

Post autor: JSG » 17 sierpnia 2008, 13:46 - ndz

Dostałem w prezencie, przywieziony skądś z zagramanicy(sic!) Kanada albo UK...
Nie przepadam za shagiem ale cóż zrobić- nie wyrzucę, od czasu do czasu sobie skręcam krótkiego skręcika.
Jest to jeden z lepszych jaki próbowałem. Gdyby ktoś zapytał jaki shag kupić ten bym polecił w ciemno. Nie wiem jak ten dostępny w Polsce, ten z importu jest naprawdę dobry odpowiada mi wlasnie to ze jest slaby, mocne tytonie to ja mam do fajki, w skręcie wolę słabiutkie..
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shag”