EXCELLENT VANILLA

Forum dla wszystkich palących shag.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grzegorz XVI
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

EXCELLENT VANILLA

Post autor: Grzegorz XVI » 31 marca 2006, 18:36 - pt

właśnie skończyłem saszetkę tego cudownego tytoniu do skrętów. Na początku paczuszki tytoń był wilgotny a nawet wydawało mi się że zbyt mokry ale poskręceniu i zapaleniu przekonałem się że nie, cudo :) Gdy przyschnie jest znacznie gorszy dlatego najlepiej trzymać go w szczelnie zamkniętym pojemniczku. POLECAM KAŻDEMU
gg: 5238466
pozdrawiam
Alpin
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Alpin » 18 września 2006, 11:01 - pn

Kupiłem ten tytoń, po otwrciu suchy jak pieprz. Słabiutki aromat wanilii wyczuwalny z koperty, po zapaleniu jak zwykły papieros, jedynie dla otczenia trochę lepszy. Wydaje mi się, że trafiłem na wadliwą kopertę :)
piascal
Początkujący
Początkujący

Re: EXCELLENT VANILLA

Post autor: piascal » 07 lutego 2009, 19:46 - sob

u mnie to samo, po otwarciu suchy jak pieprz, koperta byla ewidentnie nieszczelna, przy otwieraniu nie bylo co rozdzierac, bo polowa folijki zabezpieczającej byla rozdarta.
(kupilem pol godziny temu)

kiedys kupilem excellenta i byl swietny, w smaku sa bardzo dobre, jednakze ryzyko chyba mnie juz nie skloni do zakupienia tej marki.. chociaz moze zaryzykuje jeszcze raz, i jesli znow trafi sie to samo to bede wiedzial na co mozna liczyc u excellenta.

dylemat pozostawiam kazdemu do indywidualnego rozstrzygniecia, ja jestem niemilo zaskoczony, jako ze student funduszami znacznymi nie dysponuje, a 13,50 droga nie chodzi.. napalalem sie na dobra vanilie, ale najwidoczniej sie nie już napalę.
omnia mea mecum porto
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shag”