Mac Baren Vanilla Choice

Forum dla wszystkich palących shag.

Moderator: Moderatorzy

Alpin
Fajczarz
Fajczarz

Mac Baren Vanilla Choice

Post autor: Alpin » 18 września 2006, 15:41 - pn

Dziś udałem się do trafiki po jakiegoś Excellenta, bo opisy ma zachęcające, a ten którego próbowałem był porażką. Zobaczyłem 2 nowe tytonie do skrętów: Mac Baren Vanilla Choice i Mac Baren Cherry Choice. Bardzo podobne saszetki do fajkowych Mac Barenów, jednak trochę się różnią. Zakupiłem waniliowego 12,50zł za 40 gr. Po otwarciu saszetki cudownyt zapaszek wanilii i cynamonu, tytoń mocno wilgotny, ale pali się rewelacyjnie. Zapalony jest bardzo słabiutki i subtelny aromacik, ale ja jestem trochę przesłodzony aromatami fajkowymi. Paliłem skręconego z filtrem, jak spróbuję inne opcje, to napiszę. Pierwszy shag, który mi naprawdę smakuje i to bardzo. Następnie kupię Cherry Choice, obydwa do nabycia w Chorzowskim Auchan.
Thomas
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Thomas » 18 marca 2007, 21:52 - ndz

Jest to mój drugi tytoń z jakiego robię skręty. Wyczuwam w nim wyraźnie goździki i cynamon. Moim zdaniem jest mocniejszy od Cherry choice.
Jest łatwy w skręcaniu, pozostawia miły zapach po sobie, smak także mi odpowiada. Na paczce wybita jest cena 12.50, ja kupiłem go za 11.00 :wink: w bydgoskiej traffice "Malaga".
Polecam go z czystym sercem, kiedy najdzie nas ochota na aromatycznego skręta.

pozdrawiam
Thomas
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 18 marca 2007, 22:11 - ndz

Kusicie Panowie, kusicie... ;)

Dotychczas bezkonkurencyjny jest dla mnie Turner zware shag przyprawiony kilkoma okruszkami Timm NoName. Takoż Amber Leaf z przyprawą lub bez.
Teraz czas na spróbowanie Mac Baren Vanilla Choice.
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
ja, czyli kluska
Pykacz
Pykacz

Post autor: ja, czyli kluska » 19 marca 2007, 10:03 - pn

Tytoń drogi lecz warty swojej ceny (nie to co np. harvest). Mi bardizej podeszła wanilia niż wiśnia.
"Let it be..."
Awatar użytkownika
dopeman
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: dopeman » 19 marca 2007, 12:43 - pn

Po różnych próbach z cygaretkami, tytoniami, aromatyzowanymi, naturalnymi - skręcam fajkową virginię i conajwyżej sobię ją doprawiam odrobiną La, lub innego tytoniu zależnie od chęci.

Ostatecznie zbrzydło mi po skosztowaniu cygaretek aromat whisky firmy (chyba dobrej) candelight... gdzie tam whisky było to nie mam pojęcia, żeby to chociaż TMH przypominało - ale nie pachniao i smakowało jak wytaplany w soku rasowy duńczyk... i to bynajmniej nie z tych smacznych.. :evil:

Czy te tytonie o których teraz piszecie czymś się różnią od fajkowych, poza liśmy pośledniejszego gatunku i krojeniem ułatwiającym skręcanie?
Obrazek Obrazek
konar
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: konar » 19 marca 2007, 13:23 - pn

[quote="dopeman"]
Po różnych próbach z cygaretkami, tytoniami, aromatyzowanymi, naturalnymi - skręcam fajkową virginię
[quote]

No, ja czasem podobnie robię ale to juz z reguły jest rodzaj łabędziego śpiewu wieczorów dionizyjskich, kiedy mam pewność, że fajki juz nie wypalę a zapas papierosów ulotnił się w sensie ścisłym....
Papierosy zaczęły mi śmierdziec..........
majk
Początkujący
Początkujący

Post autor: majk » 13 października 2007, 11:07 - sob

Właśnie MacBaren Vanilla najbardziej zapadł mi w pamięci w drodze między papierochami a fajeczką. W dalszym ciągu za mną chodzi ;) Chyba się skuszę na paczuszkę.
BTW - ładowałem go w gilzy z filtrem, smakował świetnie.
Awatar użytkownika
maciejslu
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Mac Baren Vanilla Choice

Post autor: maciejslu » 18 lipca 2008, 21:23 - pt

Ja mieszam go pół na pół z Javaanse Jongens Tembacco - wychodzą rewelacyjne papieroski :wink:

Do tego polecam gilzy Gizeh Silver Tip z wkładem węglowym.
Pozdrawiam serdecznie
Maciej Ślużyński
Oficyna wydawnicza RW2010
piascal
Początkujący
Początkujący

Re: Mac Baren Vanilla Choice

Post autor: piascal » 30 stycznia 2009, 15:13 - pt

vanilla choice moj faworyt z aromatycznych shagow, jeszcze lepszy od cherry choica, choice'y >>> excellenty. choć swoje już kosztują, jak się czyta stare posty na forum, sprzed roku, dwóch, to redbulle po 6,5zł, teraz redbull 12zł, excellenty bodaj 13,90zł a Mac Barren Choice 14,50zł.
Wolałbym stare ceny, ale jak już płacić to dołożyć tą złotówkę do choice'a.

p.s. ktoś jeszcze popala shagowe skręty, czy wszyscy ulecieli na fajkowy "wyższy poziom" i się do papierosów nie przyznają :) ?
omnia mea mecum porto
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shag”