RED BULL - AROMATIC

Forum dla wszystkich palących shag.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Thorgal
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

RED BULL - AROMATIC

Post autor: Thorgal » 11 stycznia 2005, 00:10 - wt

Tyton ze stajni Poschla - tytonie fajkowe robi raczej kiepskie ale te do skretow sa calkiem przyzwoite. RB Aromatic to tyton o zapachu...sam nie wiem, przypomina mi landrynki :D Przyjemnie smakuje i nie smierdzi jak fabryczne pety lecz ladnie pachnie. Cena ok. 8 zl za 40 g jest calkiem do zniesienia.
Pozdrawiam,

Marek
Awatar użytkownika
Korsarz
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Korsarz » 25 sierpnia 2005, 22:44 - czw

mniam - calkiem smaczny :) i ladnie pachnie - nie to co rasowe smierdziuchy. aha ja kupilem 40g za 6,30zl

Pozdrawiam
:pipeman:
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 25 sierpnia 2005, 22:46 - czw

A ja nie przepadam. Strasznie mi chemi± zajeżdża, chociaż zanim zacz±łem palić fajkę wydawał mi się OK ;-) Teraz jak kto¶ poczęstuje to mogę zapalić, ale ostatnio kolega, który nie pali fajki (a czesem kupuje shag) stwierdził, że z t± chemi± co¶ jednak jest. Może co¶ zmienili? Nie wiem. Więcej już raczej nie będę kupował.
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Śpioch
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Śpioch » 18 grudnia 2005, 16:47 - ndz

Witam1
Czy jest coś lepszego od red bulla??
Poszukuję tytoniu ,który by ładnie pachniał poczas palenia.
Pozdrawiam
Marcin_
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Marcin_ » 18 grudnia 2005, 17:37 - ndz

Palilem, i mam juz swoje zdanie na jego temat. Faktycznie, w saszetce pachnie bardzo przyjemnie, tak slodko landrynkowo. W paleniu juz jest gorzej... Smak nie jest specjalnie ciekawy, czuc, ze jest tam masa Bu, taki gorzko orzechowy. Na pewno jest lepszy niz fabryczne papierosy, lecz zdecydowanie wyzej od niego stawiam Druma.
Jestem dyspozytorem własnych torów.
Awatar użytkownika
abishai
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: abishai » 19 grudnia 2005, 22:37 - pn

Śpioch pisze:Witam1
Czy jest coś lepszego od red bulla??
Poszukuję tytoniu ,który by ładnie pachniał poczas palenia.
Pozdrawiam
Większość ładnie pachnie, ale z tych co smakują to np. Excellent'y są niczego sobie.
A lo cubano botella'e ron tabaco habano
Voit
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Voit » 19 grudnia 2005, 23:20 - pn

Mój brat ostatnio Red Bulla pali.
Nie powiem, pachnie w pokoju całkiem sympatycznie...
...navigare necesse est, vivere non est necesse...
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 14 stycznia 2006, 17:43 - sob

Postanowiłem definitywnie zerwać z papierochami.
Jak wiadomo fajka to zupełnie inna bajka i w zrywaniu z nałogiem nie pomaga. Tabaka także nie pomogła...

Tydzień temu podczas oblewania udanego występu w nowej trupie kolega poczęstował mnie skrętem Casablanca vanilla chery (czy cuś w tym stylu...). Rewelacja!

Od tej pory nie kupuję już papierochów, lecz skręcam sobie w paluchach (z każdą chwilą coraz sprawniej) Red Bull Aromatic. Pyszny tytoń, o kilka klas lepszy niż wspomniana Casablanca. Zapewne są lepsze tytonie do skrętów i nie zamierzam zostać przy Red Bullu ale próbować innych. Niemniej, jak na początek ten tytoń jest świetny!

Zaś co do papierosów... Wczoraj zapaliłem jednego dla ostudzenia nerwów po łapaniu grzechotników (pewien lubelski nastolatek został ukąszony, trzeba było zarekwirować całą nielegalną hodowlę). To była trauma! Spaliłem ledwo 1/3 i wyrzuciłem. Dość! To śmierdzi i smakuje jak onuca sowieckiego sapera na polu minowym ;)
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Marcin_
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Marcin_ » 14 stycznia 2006, 19:15 - sob

A ja mam cos takiego, ze nie odczuwam roznicy w plucach miedzy Marlboro, Nevada a Drumem. W jakie ustnej tak, czuc roznice, natomiast mozna mi dac skreta z Huzara a ja powiem, ze to Drum.
Jestem dyspozytorem własnych torów.
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 14 stycznia 2006, 23:02 - sob

ups... scorpio, czy o tym zdarzeniu sie dzis kurier lubelski rozpisywal? grzechotnik, zdaje sie bananowy. wzial i udziabal malolata. no no.. a zeby nie bylo off topic, malolat fajki nie kurzyl? :-)
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 14 stycznia 2006, 23:41 - sob

Scorpio pisze:Postanowiłem definitywnie zerwać z papierochami.
Jak wiadomo fajka to zupełnie inna bajka i w zrywaniu z nałogiem nie pomaga. Tabaka także nie pomogła...
Mi pomagała przez tydzień, bo ciężko było - ale się udało! ;-) Teraz nawet skrętów nie palę.
Scorpio pisze:Tydzień temu podczas oblewania udanego występu w nowej trupie kolega poczęstował mnie skrętem Casablanca vanilla chery (czy cuś w tym stylu...). Rewelacja!
Raz kupiłem paczkę. Nie dopaliłem. Trauma i tragedia. Ale de gustibus... ;-) Wolę Galuoises albo Prince - fabryczne ;-)
Scorpio pisze:Od tej pory nie kupuję już papierochów, lecz skręcam sobie w paluchach (z każdą chwilą coraz sprawniej) Red Bull Aromatic. Pyszny tytoń, o kilka klas lepszy niż wspomniana Casablanca. Zapewne są lepsze tytonie do skrętów i nie zamierzam zostać przy Red Bullu ale próbować innych. Niemniej, jak na początek ten tytoń jest świetny!
W paluchach - pięknie ;-) Na początek Red Bull to też dobrze, i to nie tylko moje zdanie.
Scorpio pisze:Zaś co do papierosów... Wczoraj zapaliłem jednego dla ostudzenia nerwów po łapaniu grzechotników (pewien lubelski nastolatek został ukąszony, trzeba było zarekwirować całą nielegalną hodowlę). To była trauma! Spaliłem ledwo 1/3 i wyrzuciłem. Dość! To śmierdzi i smakuje jak onuca sowieckiego sapera na polu minowym ;)
Też tak uważam, ale tak samo: dopiero od kiedy nie palę ;-)
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 15 stycznia 2006, 19:40 - ndz

elvislike pisze:ups... scorpio, czy o tym zdarzeniu sie dzis kurier lubelski rozpisywal? grzechotnik, zdaje sie bananowy. wzial i udziabal malolata. no no.. a zeby nie bylo off topic, malolat fajki nie kurzyl? :-)
pozdrawiam:-)
Tak. Szczęśliwie chłopaka ukąsił Trimeresurus sp. a nie drugi jego pupilek - Kaskabel (Crotalus durissus). Zarekwirować musiałem jednak obydwa.

Zaś co do fajki to palą ją zwykle ludzie rozsądni, a w tym przypadku nie było o tym mowy ;)
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Hobbit » 30 marca 2006, 14:02 - czw

Właśnie nabyłem RB Aromatic i.. powiem tyle że świetnie smakuje i nawet malborasy za prawie 7 zł to przy tym sam cap. Red Bull - moja alternatywa (póki co) jak nie mam czasu na zapalenie fajeczki. Naprawde dobry w smaku - bynajmniej mi odpowiada, a powiem że to mój pierwszy tytoń shag'owy. No i zachwycony byłem działaniem mojej kilku letniej maszynki do nabijania gilz. Poszło leciutko i sprawnie. (Jak do tej pory to jako shag wykorzystywałem tylko tytonie fajkowe niestrawne w fajce np Biały Dom Śliwkowy, Stara wywietrzała Amphora full aroma i inne tego typu rzeczy, które w maszynce dawały zaj... no duzy opór przy nabijaniu i dziwnie się paliły ). POLECAM Red Bull'a Aromatic. Kubiłem za 8 zł.
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły. :)
Awatar użytkownika
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Hobbit » 31 marca 2006, 19:25 - pt

czuc, ze jest tam masa Bu
Co to jest to Bu ?? spotkałem się juz z tym określeniem wcześniej i nie bardzo wiem o co tu chodzi... Wogóle są jakieś zasady czego się wystrzegać przy zakupie shag'owego tytoniu?

Jedno jest pewne, po zapaleniu shagu paipierochów juz nie kupię... Choć i tak uważam że fajka jest jednak najszlachetniejszą formą palenia i z pewnościa mniej szkodliwa.
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły. :)
Dziku

Post autor: Dziku » 31 marca 2006, 19:57 - pt

Hobbit pisze:
czuc, ze jest tam masa Bu
Co to jest to Bu ??
Bu to Burley.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shag”