LOOK OUT

Forum dla wszystkich palących shag.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
abishai
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

LOOK OUT

Post autor: abishai » 11 stycznia 2005, 23:51 - wt

Pojecha?em dzi? do trafiki w celu zakupu konkretnego tytoniu. Niestety najwidoczniej co? mi si? pomyli?o i ów tyto? nie by? dost?pny w stoisku .
Poniewa? zabra?em tylko adekwatn? do ceny owego tytoniu ilo?? funduszy(z lekka górk? dla pewno?ci) zmuszony by?em skierowa? swój wzrok w kierunku ?redniej pó?ki lub te? powróci? za 30. minut(akurat tyle zajmuje mi dojazd w dwie strony do KDT).
Moje lenistwo sk?oni?o mnie jednak do pozostania przy H35(numer porz?dkowy budki) a co gorsza ma „u?a?ska fantazja” doradzi?a mi wybór czego? innego ni? do tej pory kopci?em.
W momencie gdy ogarnia?em wzrokiem trzy skromne pó?eczki sprzedawca wspomnia? mi o tytoniu „Look Out” produkowanym pono? przez tego samego producenta co wytwa?a tyto? DRUM(który jak wiadomo jest do?? neutralny)
Po chwili namys?u i wygrzebaniu z portfela 9 z?. Sta?em si? szcz??liwym posiadaczem owego zacnego tytoniu o mocy ZWARE i teraz pokrótce opisze ten „wspania?y” zware „shag”:

Pomijaj?c walory wizualne opakowania(które co ciekawe nie ma dedykacji ministra)
to otwarciu puszki prze?y?em lekk? konsternacje ze wzg. na suche trociny urozmaicone kawa?kami ?odyg wydzielaj?ce nieprzyjemny zapach który od razu sugerowa? i? ew. room note(o ile takowy istnieje dla nie aromatyzowanego tytoniu papierosowego) b?dzie w stanie utworzy? swoist? barier? ochron? wokó? pal?cego ten specyfik.
Pomy?la?em optymistycznie (w trakcie kr?cenia peta i sypaniem na tytoniem na prawo i lewo) ?e nawet ?atwiej do maszynki wejdzie skoro jest taki suchy. Po pewnym czasie z wielk? nadziej? w oczach odpali?em twór powsta?y po cz??ci dzi?ki pracy mych r?k lecz wtedy ma nadzieja zgas?a wraz z p?omieniem zapa?ki zdmuchni?tej mym kaszlem.
Pierwsze wra?enie to by? szok nie tyle dla p?uc co dla gard?a i od tej pory wiedzia?em ?e g??bsza inhalacja mog?aby wyprowadzi? ga?ki oczne ze swego sta?ego miejsca.
Drugie wra?enie przypomnia?o mi jak kilka razy w akcie g??bokiej desperacji zrzuca?em si? z kolegami na tanie pety krajowej produkcji(a czasem wschodniej) i powiem teraz zupe?nie szczerze ?e Mocne s?(albo by?y) lepsze w smaku.
Trzecie wra?enie jest bardziej obiektywne tzn. dym ?mierdzi paskudnie(a jest go du?o)
Czwarte spostrze?enie dotyczy mocy realnej tzn. te papierosy s? de facto leciutkie tzn. mimo ?e ?mierdz? i drapi? to mocy w sobie nie maj?
Pi?ta uwaga techniczna dotyczy nabijania nimi gilz a raczej nieoczekiwanej trudno?ci w ich wype?nieniu.

P.S.: Wyja?ni? na koniec ?e lubi? mocne papierosy(nawet Java. Zware mi zasmakowa? w momencie w którym wy?apa?em jego niuanse smakowe i przyzwyczai?em si? do kopa) ale do tego tytoniu si? nie przekonam zreszt? nikomu go nie polecam bo wydaje mi si? ?e nawet ?wierzy by?bym niedobry(tzn. abstrahuj?c od drapania przy mocniejszym machu klasowo s? to popki)
Ocena: nie dotyczy
Podsumowanie :NIE POLECAM lepiej sobie kupi? ”wagon PRIM” pod stadionem X-lecia.
A lo cubano botella'e ron tabaco habano
Awatar użytkownika
Thorgal
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Thorgal » 12 stycznia 2005, 21:12 - śr

Co Ty chcesz od "Mocnych" - 10 lat temy to najlepsze papierosy byly :D
Pozdrawiam,

Marek
Awatar użytkownika
abishai
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Look out po nawil?eniu

Post autor: abishai » 24 stycznia 2005, 12:27 - pn

Po zabiegu nawil?enia ów tyto? straci? troche swej "ostro?ci" , nie zyska? jednak co ciekawe oczywiste walorów smakowych cho? z drugiej strony nie ujawni?y si? ?adne dodatkowe u?omno?ci.
Potwierdzi?a si? moja teza i? owa mieszanka nie zas?uguje w pe?ni na przedrostek ZWARE dym Look out'a usypia lecz nie pobudza.

Zweryfikowana ocena ko?cowa: poni?ej przeci?tnej

P.S.:Z punktu widzenia bardziej materialnego: za t? cene mo?na kupi? 40gr. lepszego tytoniu.
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 24 sierpnia 2005, 08:54 - śr

Czy to był ten Look Out?? Jeżeli tak, to chyba musiał by¶ nienajgorszy jako ¶wieży, bo firma zacna (acz tytoń produkowany pod naciskiem nowego zarz±du - Kobiety z USA ;-).

Tutaj można zauważyć jak różne mog± być recenzje tego samego tytoniu ;-)
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Awatar użytkownika
Jimmy
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant
Kontakt:

Post autor: Jimmy » 24 sierpnia 2005, 20:57 - śr

Swego czasu miałem okazję palić Look Out i nie wydał mi się najgorszy, choć za kentucky nie przepadam. Jak już Bublik zauważył producent jest zacny, swego czasu o ile mnie pamięć nie myli produkował nawet tytonie dla Dunhilla. Może po prostu trafiłe¶ na star± partię.

pozdrawiam
Jimmy
We'll drink together
And when we drink we'll drink together, not alone!
Awatar użytkownika
abishai
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: abishai » 24 sierpnia 2005, 22:47 - śr

Może na zł± partie(choć jak mówie nawilzyłem najlepiej jak mogłem)oraz możliwe jest iż nie lubie tego typu tytoniu(bodajrze turner również jest podobnego sortu).
A lo cubano botella'e ron tabaco habano
lubgost
Początkujący
Początkujący

Re: LOOK OUT

Post autor: lubgost » 06 lipca 2009, 22:16 - pn

NA PEWNO trafiles na złą partię - look out to bardzo fajny tytoń. smaczny, lekki i przyjemny. palę go od dłuższego czasu i bardzo go cenię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shag”