Bletki

Forum dla wszystkich palących shag.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
skrzatu
Pykacz
Pykacz

Post autor: skrzatu » 18 grudnia 2007, 14:06 - wt

Powiadasz? Hmm na stanie mam na razie tylko F&E Larsena, spróbuje z nim pokombinować bo akurat została mi końcówka Druma i leży tak już od kilku tygodni ;)
Spotkamy się u studni i będziemy znów tacy młodzi
Nasze żony będą piękne
Nam wódka nie będzie szkodzić ;)
lubgost
Początkujący
Początkujący

Re: Bletki

Post autor: lubgost » 13 lipca 2009, 17:34 - pn

ja preferuję mascotte zwykłe i special - łątwo się zwija a i smaku jak dla mnie nie psują.
niezłe też są columbusy i rizla pomarańczowe.
natomiast do ręcznego zwijania odradzam cienkie takie jak ocb slim, ocb niebieskie czy mascotte niebieskie. bardzo ciężko z nich zwinąć w ręku a poza tym skręcone z nich papieroski lubią gasnąć.
lubgost
Początkujący
Początkujący

Post autor: lubgost » 24 lipca 2009, 17:35 - pt

lubgost pisze:ja preferuję mascotte zwykłe i special - łątwo się zwija a i smaku jak dla mnie nie psują.
natomiast do ręcznego zwijania odradzam cienkie takie jak ocb slim, ocb niebieskie czy mascotte niebieskie. bardzo ciężko z nich zwinąć w ręku a poza tym skręcone z nich papieroski lubią gasnąć.
poprawka - ocb białe, a nie niebieskie.
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 09 maja 2010, 13:08 - ndz

lubgost pisze:ja preferuję mascotte zwykłe i special - łątwo się zwija a i smaku jak dla mnie nie psują.
A ja wolę jak się trudniej zwija i przygasa, ale nie kopci jak lokomotywa i nie zmienia smaku. No i dłużej się pali, a tu już bliżej do fajki bo w biegu ciężej zapalić :-) Znaczy się — nie lubię wszelakich Mascotte’ów, za to chwalę sobie białe OCB (ew. czarne), czarne Smokingi (coraz trudniej w Polsce o krótkie!) i ew. niebieskie Smokingi. Pozdrawiam :)
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Sann
Początkujący
Początkujący

Post autor: Sann » 18 grudnia 2011, 18:58 - ndz

najlepsze dla mnie są OCB zielone i niebieskie w każdym razie najlepsze dla mnie sa te ze scietymi rogami, co do mascotte to special mogą być natomiast zielone sa jak dla mnie pod maszynke i bardzo czuc ich smak co uwazam za duzy minus..
czasami sobie skręce dlugiego slima z OCB slim, chociaz to nie sa bletki stricte do shagu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shag”