papieros i skręt vs fajka...

Forum dla wszystkich palących shag.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bilbo
Początkujący
Początkujący

papieros i skr?t vs fajka...

Post autor: Bilbo » 26 kwietnia 2005, 20:42 - wt

Witam szanownych Pykaczy
Chcia?bym rozpocz±? dyskusj? na temat palenia papierosów i tym podobnym produktów.. .Osobi¶cie uwa?am,?e bapierosy nijak si? nie maj± do sztuki palenia fajki.Papieros jest po prostu pozbawiony duszy i tej "kontemplacyjnej si?y twórczej"b?d±cej natchnieniem i wytchnieniem wielu fajczarzy.Szczerze mówi±c nie lubie przebywa? w towarzystwie papierosiarza ,a ju? na pewno nie tych super na?ogowców :evil:
Nie mówi±c ju?,?e "Fajka mniej szkodzi" :wink:
Papieros jest jedynie zaspokojeniem niewoli na?ogu nie maj±cy porównania z códownym aromatem dobrze nabitej fajki :D
Dziku

Re: papieros i skr?t vs fajka...

Post autor: Dziku » 26 kwietnia 2005, 20:56 - wt

Bilbo pisze:(...)Chcia?bym rozpocz±? dyskusj? na temat palenia papierosów i tym podobnym produktów.(...)
A w?a¶ciwie po co? ?eby¶my sobie popisali jacy to jeste¶my wspaniali pal±c nasze fajki? :wink:
Przecie? to jest Forum Fajczarzy - mi?o¶ników nie¶piesznej sztuki palenia fajki. Jak powstanie Forum Po¶piesznej Sztuki Palenia Pecików to pewnie na nim b?d± takie dyskusje. A o skr?tach ju? troch? mimo wszystko na naszym Forum by?o... Wystarczy u?y? wyszukiwarki.
Awatar użytkownika
qmaster
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: qmaster » 26 kwietnia 2005, 21:09 - wt

Dziku pisze:Przecie? to jest Forum Fajczarzy - mi?o¶ników nie¶piesznej sztuki palenia fajki. Jak powstanie Forum Po¶piesznej Sztuki Palenia Pecików to pewnie na nim b?d± takie dyskusje. A o skr?tach ju? troch? mimo wszystko na naszym Forum by?o... Wystarczy u?y? wyszukiwarki.
Potwierdzam s?owa naszego Weterana :)
... i przenosz? temat do odpowiedniego forum!

Pozdrawiam
Q.
Jak się uda to FAJA...
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 27 kwietnia 2005, 00:17 - śr

Przy lekko zam±conym umy¶le skr?t z dobrego shagu daje 10cio minutowego kopa umys?owego (nie nikotynowego, chocia? to te? - ale to maj± g?ównie dawa? pety polewane ostro solami amoniaku ... feee!!). Nie to, ?eby si? od razu nachapa? nikotyny, ale taka szybsza ... alternatywa (?? z?e s?owo, to jest zupe?nie co¶ innego). Daje trze?wo¶? umys?u pozwalaj±c± na dalsz±, absorbuj±c± prac? (przy której nie da si? pali? fajki - niestety). Skr?t palony po¶piesznie nie smakuje dobrze :/ A poza tym s± bibu?ki bardzo cie?kie, coby pali?y si? woooolniej i mniej zmienia?y smak dobrego shagu (np. Red Dragon, Jaavanse, itp.). Pozdrawiam, bublik
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Awatar użytkownika
Bilbo
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bilbo » 27 kwietnia 2005, 17:51 - śr

My¶la?em,?e to dobry temat do obgadania przy fajce...ale mo?e faktycznie jest to ju? zm?czenie materia?u.
Osobi¶cie uznaje wy?szo¶? fajki nad nawet najlepszym shagiem.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 27 kwietnia 2005, 20:04 - śr

Jako¶? tytoniu, smak, zapach, odpr??enie - fajka.
Nikotyna, szybkie i krótkotrwa?e rozja¶nienie umys?u bez zawracania sobie g?owy - skr?t.

To tak jak porówna? samochód z motorem. Niby oba maj± silniki, ale ...
Awatar użytkownika
Bilbo
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bilbo » 27 kwietnia 2005, 20:19 - śr

Co racja to racja... 8)
Awatar użytkownika
Piorun
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Piorun » 27 kwietnia 2005, 22:45 - śr

Tys prowda.
Fajk? da si? jeszcze na upartego porównywac z cygarem, ale z papierosem...
Awatar użytkownika
Jarek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Jarek » 27 kwietnia 2005, 22:56 - śr

Cygaro da si? jeszcze na upartego porównywa? z papierosem , ale z fajk±...
love is...letting him light his pipe at the table after dinner...forgiving her for washing your pipes in the dish-washer
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 27 kwietnia 2005, 23:16 - śr

Cygaretk? z papierosem - jeszcze. Ale cygaro ? Bardziej z fajk±. Mo?e nie ma takiego zapachu (ale latakia czy niektóre Va te? nie ...), smak inny ... ale za to te? kontemplacja, ca?y ceremonia? (chocia? krótszy) z przygotowania, no i z samego palenia.
Dziku

Post autor: Dziku » 28 kwietnia 2005, 10:49 - czw

bublik pisze:(...)Nikotyna, szybkie i krótkotrwa?e rozja¶nienie umys?u bez zawracania sobie g?owy - skr?t.(...)
IMHO - du?o przyjemniej u?y? do tego celu szczypty tabaki. Tak w?a¶nie jak nasi s?awni przodkowie czynili...
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 28 kwietnia 2005, 10:57 - czw

A to ju? za szybko ;-] A tak powa?nie to tabaka jest przyjemna, ale inna. Ka?dy ma prawo wybra? to, co woli ;-)

P.S. Chyba co¶ tu jest nie tak. To mia? by? dzia? o Shagu, a nie o skr?tach. Jak kto¶ pali w bibu?ce, a nie w shagpipe - to jego sprawa. Ale o shagu ... nie o skr?tach, które mo?na z niego zrobi?. A ju? na pewno nie o papierosach.
Dziku

Post autor: Dziku » 28 kwietnia 2005, 11:06 - czw

bublik pisze:(...)To mia? by? dzia? o Shagu, a nie o skr?tach. Jak kto¶ pali w bibu?ce, a nie w shagpipe - to jego sprawa. Ale o shagu ... nie o skr?tach, które mo?na z niego zrobi?. A ju? na pewno nie o papierosach.
Co si? ch?opie martwisz? Zostaniesz moderatorem to wtedy b?dzie to Twoje zmartwienie :lol:
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 28 kwietnia 2005, 11:13 - czw

Pale shag coraz rzadziej, a to spowodowane jest:
1. Brakiem dobrego shagu.
2. Brakiem pieni?dzy na dobry shag (bo zawsze mo?na, przy odpowiednio du?ych funduszach, kupi? ;-)
3. Prób± rzucenia palenia, a brakiem funduszy na shagpipe (nie chc? gruszki, bo shagiem mo?na j± baaaaaardzo ?atwo uszkodzi?, a ma?e wrzo¶ce u mnie to tylko na zamówienie i cena jak za kawa? klocka... ehh co za kraj :/).

Ale zapewne nied?ugo, nied?ugo... Jak dorobi? si? kolejnej fajeczki to po¶wi?c? t±, w której pal? teraz Va (ma?a g?ówka, d?ugi ustnik), a nowa pójdzie do Va.
Awatar użytkownika
emcebob
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Palenie fajki, a papierosy

Post autor: emcebob » 05 marca 2009, 23:59 - czw

Nie weim, czy post mój pasuje tutaj, czy nie, lecz chciałem spytać, czy forumowicze oprócz delektowania się fajkowym tytoniem palą również papierosy.

Dla mnie papierosy, które smakują mi, a gust mój może być daleko skrzywiony poprzez palenie papierosów przez osiem lat, to Marlboro czerwone i Mocne 25.

Naprawę, pomimo tego że palę fajkę potrzeba mi mocnego zastrzyku nikotyny i te papierosy są dla mnie niesamowite, czuję je od rozpalenia do końca, niczym fajkę.

Wypowiadajcie się Forumowicze, lecz jeśli powtórzyłem wątek, proszę o naganę i uniżenie ją przyjmę

Pozdrawiam
emcebob
post przeniesiony do nieco starego watku. mysle, ze mimo trudnosci sens dyskusji do odczytania.
nie chodzi o to by dawac nagany a tylko o to czy dany temat nie byl juz wczesniej poruszany. takie rozmnozenia postow o podobnej tematyce nie sa nam potrzebne.
elvislike
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shag”