Spotkanie w Poznaniu

Informacje o zawodach, spotkaniach i konkursach organizowanych dla członków forum i całej braci fajczarskiej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mariusz Broniarz
Fajczarz
Fajczarz

Re: Spotkanie w Poznaniu

Post autor: Mariusz Broniarz » 19 lutego 2010, 22:12 - pt

Jako nie uczestniczący w zawodach,zapewne wejść będziesz mógł.Być może jeśli,powtarzam jeśli są wolne miejsca na liście startowej to i startować będziesz mógł.Ale o tym dowiesz się już na miejscu.
"Kto myśli,że może,ten może.A kto myśli,że nie może,ten nie może.To jest nieuchronne,niezaprzeczalne prawo".
Pablo Picasso.
tatar.tatar
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: tatar.tatar » 24 lutego 2010, 10:00 - śr

Byłem i pierwsze fajczarskie zawody mam już za sobą :) W sumie to chciałem sobie tylko popatrzeć jak to wygląda, jednak po pytaniu czy mam ze sobą fajaczkę ( no baaaa...) po chwili byłem już na liście uczestników. Zdenerwowany jak przed jakimś egzaminem zasiadłem do stolika - tutaj wielkie podziękowania dla Macieja i Damiana, którzy co nieco mi rozjaśnili i nerwy zniknęły, bez ich porad na pewno mój wynik bylby znacznie słabszy. Paliłem cztery minuty ponad godzinę - jak dotąd taki wynik wydawał mi się nieosiągalny. Polecam każdemu kto ma okazję na taki zlocik wdepnąć - fajczka smakuje znacznie lepiej w miłym towarzystwie, a i wiedzę swoją można znacznie pogłębić. Maciejowi chciałbym jeszcze podziękować za materiał na kołeczek, oraz próbkę bardzo smacznego tytoniu - przekonałem się, że pora nabyć dla siebie coś z nutką latakii. Do zobaczenia !
Awatar użytkownika
maciej_faja
Moderator
Moderator

Post autor: maciej_faja » 24 lutego 2010, 13:31 - śr

tatar.tatar i pobiłeś mnie sromotnie :lol: (tzn. ja kiepsko paliłem mając głowę zaprzątniętą innymi myślami).
Serdecznie gratuluję wyniku, cieszę się przeogromnie, że mieliśmy okazję się poznać.
Masz starą lub uszkodzoną fajkę - kup poradnik "NOWA-STARA FAJKA".

Pozdrowienia z południowej Wielkopolski
Bamberlas
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bamberlas » 25 lutego 2010, 07:34 - czw

Masz rację co do atmosfery :) dawno mi się tak przyjemnie nie paliło na czas .Swoja fajka miłe towarzystwo to wszystko co potrzeba Nam fajczarzom.Tatar mam nadzieję źe jeszcze nieraz posmakujesz tej atmosfery,,,najbliźsza okazja to Zajączkowo a z zagranic Kopanhaga i Wriezen.
tatar.tatar
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: tatar.tatar » 25 lutego 2010, 09:29 - czw

Do Zajączkowa mam blisko, zobaczymy jak pozwolą czas i finanse ;)
Na razie będę próbował w jakiś wtorek wpaść do KKF.
Awatar użytkownika
draco59
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: draco59 » 29 marca 2010, 23:06 - pn

tatar.tatar pisze:Do Zajączkowa mam blisko, zobaczymy jak pozwolą czas i finanse ;)
Na razie będę próbował w jakiś wtorek wpaść do KKF.
Wpadnij,wpadnij...ja wpadłem miesiąc temu i wsiąkłem...z kretesem.
A na imprezę w Zajączkowie to i ja się palę :pipeman: ...
Byłby to mój pierwszy konkurs...może nie ostatni...
Pozdrawiam
Krzysztof
KKF Poznań-----------------
Awatar użytkownika
maciejslu
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: maciejslu » 15 czerwca 2010, 15:17 - wt

Koledzy, a ja tak przy okazji małą prywatę postaram się załatwić :oops:

Czy ktoś z Was nie ma przypadkiem korka z korka, ale takiego od szampana, z wyglądu grzybka przypominającego? I mógłby mnie obdarować podczas spotkania? Bo w mojej fajkowej popienicy było takie cuś do odstukiwania popiołu, ale się odkleiło i kotek mi gdzieś to "wbawił" pod szafę, tak że znaleźć nie mogę...

Edit: sprawa z koreczkem załatwiona, ale wyniknęło jeszcze coś :oops:

Czy jeśli pojawi się jeszcze jeden Gość, nie będzie to stanowić problemu logistycznego? Dodam, że Gość jest zacny i przyjedzie z daleka :lol:
Pozdrawiam serdecznie
Maciej Ślużyński
Oficyna wydawnicza RW2010
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody, spotkania, konkursy”