Przemyśl 2010 - nowa idea?

Informacje o zawodach, spotkaniach i konkursach organizowanych dla członków forum i całej braci fajczarskiej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Przemyśl 2010 - nowa idea?

Post autor: vlasij » 08 lipca 2010, 13:14 - czw

Panowie, zazdroszczę Wam, że mieliście możliwość uczestniczenie w takiej imprezie, dużo ludzi, dużo fajek i w ogóle. Mam nadzieję, że kiedyś znajdę czas i środki, żeby przyjechać do Przemyśle (lub gdzie indziej) i w większym gronie spędzić miło czas.

Pozdrawiam.
Pozdrawiam serdecznie!
Fajczarz Weteran

Post autor: sat666sat » 08 lipca 2010, 22:31 - czw

Widzę Panowie, że impreza przednia. Wielka szkoda, że będąc z dala nie mogłem się załapać...może kiedyś ... :pipeman:
gg 1986482
"Lepiej mało dobrego, niż dużo złego"
Awatar użytkownika
Beckett
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Beckett » 08 lipca 2010, 23:04 - czw

Panowie rewelacja. Na następne święto fajki muszę koniecznie się wybrać !!!!!!!!
Pozdrawiam Beckett !!!!

"Im starsza fajka tym słodszy dym"
Awatar użytkownika
andnn
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: andnn » 09 lipca 2010, 09:35 - pt

Panowie, zdjęcia rewelacja. Tylko, patrząc na siebie, stwierdzam, że co roku więcej szronu na skroniach... :wink: Ciekawe czy to od fajki :pipeman:
Awatar użytkownika
maciej_faja
Moderator
Moderator

Post autor: maciej_faja » 09 lipca 2010, 11:42 - pt

Nie od fajki Andrzejku, to niewątpliwie wina Kumy, no może raczej programu do obróbki, przy pomocy którego tak okrutnie nas postarzył :)
Więc i tak Jego to właśnie wina. Sam ma na zdjęcia włos kruczo-czarny a cerą zdrowo-rumianą :lol: :lol: :lol:
Masz starą lub uszkodzoną fajkę - kup poradnik "NOWA-STARA FAJKA".

Pozdrowienia z południowej Wielkopolski
Awatar użytkownika
Kuma
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Kuma » 09 lipca 2010, 12:15 - pt

maciej_faja pisze:Nie od fajki Andrzejku, to niewątpliwie wina Kumy, no może raczej programu do obróbki, przy pomocy którego tak okrutnie nas postarzył :)
Więc i tak Jego to właśnie wina. Sam ma na zdjęcia włos kruczo-czarny a cerą zdrowo-rumianą :lol: :lol: :lol:

taaa.... chyba pod pachami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć... Przecież nikt za mnie nie umrze...
gg: 18740
Allegro: Kuma32
Moderator
Moderator

Post autor: Irek » 14 lipca 2010, 12:05 - śr

Zdjęcia super. Ja dostałem od Darka bardziej hardcorową wersję swojego zdjęcia na której brak mi tylko rogów.

Z pewnym dystansem patrząc, nie ma wątpliwości, że ostatnie Święto Fajki było wyjątkowe.
Pierwszy raz sie zdarzyło, że pogoda nie dopisała i akurat w niedzielę cały czas siąpił deszcz. Takie warunki spowodowały mniejsze niż zazwyczaj zainteresowanie kiermaszem fajkowym ze strony mieszkańców Przemyśla. Później, wraz z poprawą pogody tłumek ludzi na Rynku robił się coraz większy.
Pierwszy raz na swoim stoisku pokazał fajki mistrz Kulpiński i bez wątpienia jego wyroby zwiększyły atrakcyjność kiermaszu. Ceny były wyjątkowo przystępne, wybór może niezbyt okazały, ale trudno się temu nie dziwić skoro każda z jego fajek to dzieło sztuki rzeźbiarskiej.
Ilość wystawców na kiermaszu była rekordowa, co było też zasługą naszego forumowego kolegi Tomka Zembrowskiego.
Ilość gości była rekordowa. Było to widać na sobotnim spotkaniu u Zbyszka jak i na wycieczce w Bieszczady.
Do Przemyśla zawitało więcej znanych osób związanych z fajczarstwem niż dotychczas. Piotr Jakubowski, Tadziu Wojtuszkiewicz, dzisiejszy jubilat Damian Mucha to tylko niektórzy.
Na licytacjach organizowanych przez Zbyszka Bednarczyka zebrano rekordową sumę pieniędzy.
W turnieju kolebkowym startowała chyba największa do tej pory liczba uczestników. Przy okazji warto wspomnieć o znakomitym blendzie przygotowanym na te zawody.
Jeśli chodzi o fajki to można zauważyć po raz kolejny jak przenikają mody i style między przemyskimi wytwórcami. Popularny ostatnio dąb pojawił się tym razem jako materiał do fajki Bartka Antoniewskiego. Tadziu Poliński eksploatuje nowe kształty (swoje obserwacje przedstawia w tym temacie także Wojtek w swoim blogu http://blogofajce.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;). Charyzma Zbyszka Bednarczyka jak zwykle objawiała sie w kształtach jego fajek. Dużą frajdę znajduję w wyszukiwaniu u Niego ciekawych fajek, tym razem jednak ważniejsze stało się odpowiednie ich zagospodarowanie i mam nadzieję, że za jakiś czas będę mógł się pochwalić nowymi stojakami zrobionymi przez Zbyszka.
Nie było natomiast na stoisku mistrza Worobca fajek dębowych ani tych z surowym wykończeniem. Można te fajki nabyć w Fajkowie. Moim zdaniem to całkiem słuszne działanie nastawione na troskę o dystrybutora, który także odpowiednio dba o marketing.
Mnie osobiście jak zwykle urzekło stoisko B&B na którym można było zobaczyć całą masę naszej rodzimej specjalności, czyli fajek gruszowych.
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
andnn
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: andnn » 16 lipca 2010, 13:52 - pt

I ja się zmobilizowałem - w końcu na ŚKF ukazał się obiecana relacja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody, spotkania, konkursy”