Śląsko-Krakowskie Spotkanie Fajkowe

Informacje o zawodach, spotkaniach i konkursach organizowanych dla członków forum i całej braci fajczarskiej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andnn
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Śląsko-Krakowskie Spotkanie Fajkowe

Post autor: andnn » 06 października 2010, 13:22 - śr

Kolejne "międzyregionalne" :) spotkanie przy fajce miało miejsce w poniedziałek 4 października. W zaplanowanym na ten dzień spotkaniu Śląskiego Klubu Fajki udział wzięli nasi przyjaciele z Krakowa. W przesympatycznym towarzystwie i atmosferze i przy fajkowym dymku upłynęło nam szybko kilka godzin. Większość z uczestników (praktycznie poza jednym) to bywalcy naszego Forum :) Krótką relację wraz ze zdjęciami umieściłem na stronie ŚKF.
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Re: Śląsko-Krakowskie Spotkanie Fajkowe

Post autor: Irek » 08 października 2010, 10:36 - pt

Bardzo dziekujemy za gościnę :) Było super, a jak widać po zdjęciach wybór i zapasy tytoniu nie wskazują na kryzys w tym temacie :)
Mam nadzieję, że będziemy się częściej i regularniej spotykać. Kawały opowiadane przez Aleksandra i Janusza zostały z powodzeniem sprzedane dzień później na spotkaniu w Krakowie :)
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 08 października 2010, 14:46 - pt

A moje? :?
Każdego Boga lud może przyjąć, lecz go sobie wytłumaczy zgodnie ze swymi pogańskimi na świat poglądami...

"Jesteśmy całkowicie świadomi że papież jest największą przeszkodą na drodze do ekumenizmu" papież Paweł VI (1967)
Awatar użytkownika
W.Pastuch
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: W.Pastuch » 08 października 2010, 17:13 - pt

Kurcze, przyznam się bez bicia, że mam problem ze skojarzeniem Twojego nicka z odpowiednikiem z krwi i kości... :oops: :oops:
W.Pastuch pipes

https://www.flickr.com/photos/wpastuch/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody, spotkania, konkursy”