Euro Tabs 2013

Informacje o zawodach, spotkaniach i konkursach organizowanych dla członków forum i całej braci fajczarskiej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Euro Tabs 2013

Post autor: Irek » 19 kwietnia 2013, 23:52 - pt

Jak już pisałem w forum lokalnym zapraszam wszystkich z okolic grodu Kraka na spotkanie w niedzielę wieczorem do La Habany na Miodowej. Z okazji targów będziemy mam nadzieję biesiadować przy fajkach i cygarach. Konkretna godzina spotkania nie jest sprecyzowana, ale będzie to raczej wieczorem niż rano :)
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Re: Euro Tabs 2013

Post autor: Irek » 24 kwietnia 2013, 20:12 - śr

Miło było się spotkać z Jackiem i kolegami z Warszawskiego PC. Balowaliśmy do rana :) W poniedziałek w ramach targów odbyła się druga edycja Trafika Cup. Wydarzenie poprowadził Jacek Schmidt. Konkursowe fajki Bróg i ciekawe nagrody fundowane między innymi przez wydawców Trafiki, Plantę były nie lada atrakcją. Pokazowy konkurs wygrał tym razem Perry. Warunki były ciężkie, tłumy gapiów, słoneczko prosto w palenisko, tytoń na którego trzeba było znaleźć metodę i do tego Michał, który nas zdeklasował. Na konkursie obecny był i Tadziu Wojtuszkiewicz z Bydgoszczy i Piotr Jakubowski z Gdańska Marek Kodymowski z Krakowa i oczywiście mocna ekipa z Warszawy. Na stronie Trafiki na pewno niebawem ukażą się oficjalne informacje. Mam nadzieję, że następnym razem uda nam się uzyskać lepsze czasy w turnieju i podnieść jego prestiż :)
Awatar użytkownika
andnn
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: andnn » 25 kwietnia 2013, 07:35 - czw

No trudno, tym razem nie udało mi się pojawić w Krakowie, chociaż wejściówka na targi leżała i leży dalej na komodzie. Szkoda, może uda się za rok :)
Awatar użytkownika
MSee
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: MSee » 29 kwietnia 2013, 14:19 - pn

Ja też niestety nie dałem rady. Musiałem przed wyjazdem skończyć utwór. Gratuluję Irku miejsca na podium :-)

Pozdr.
マルツェル
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Post autor: Irek » 29 kwietnia 2013, 16:02 - pn

Pudlo to bylo rok temu, tym razem byłem dlaeko w tyle :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody, spotkania, konkursy”