Trafika przy dworcu centralnym

Miejsce na kontakt Warszawiaków

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mateusz
Fajczarz
Fajczarz

Trafika przy dworcu centralnym

Post autor: Mateusz » 16 lipca 2010, 19:20 - pt

Będę jutro przesiadal się w Warszawie na inny pociąg i potrzebuje w miedzy czasie kupić szybko wyciory. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podał mi jakieś namiary na najbliższa trafiłem. W teori będę miał 2h ale wiadomo jak jest z pociągami a potrzebuje jeszcze coś zjesc. W Warszawie będę pierwszy raz wiec proszę o instrukcje jak dla idoty żebym nie tracił czasu na szukanie. Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Trafika przy dworcu centralnym

Post autor: JSG » 20 lipca 2010, 09:35 - wt

Jakoś tak temat umknął uwadze kolegów... szkoda. Ale wyciory można kupić w większości kiosków, gdzie w witrynie są fajkowe tytonie, lufki, fifki, zapalniczki itp... Trafika jest w jednym z poprzecznych do torów korytarzy, łatwo ją znaleźć.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
twinsen
Początkujący
Początkujący

Post autor: twinsen » 03 sierpnia 2010, 14:03 - wt

Czy ta trafika nadal jest czynna? Ostatnio tam byłem już po raz drugi i nie mogłem jej znaleźć (???). Dziwne zważywszy na fakt, ze to byłaby moja druga wizyta tam. Czy ona się znajduje w tym korytarzu którego przedłużenie doprowadzi nas do centrum handlowego?
Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG » 03 sierpnia 2010, 14:12 - wt

nie byłem na centralnym od wiosny, ale nie wydaje mi się żeby znikneli? A może? Będe w centrum to sprawdzę.
Nie mogę w sieci znaleźć żadnego planu DC. Może to tajemnica państwowa.
Jak idziesz wejściem spod pałacu kultury/ spod kongresowej- patrzysz w lewo, w lewo, w lewo, w jednym z przejść poprzecznych (pierwszym, lub drugim) zobaczysz zielony szyld z napisem. A może ich wywiało.
Awatar użytkownika
filipesku
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant
Kontakt:

Post autor: filipesku » 04 sierpnia 2010, 08:04 - śr

Niestety tej trafiki już nie ma :( . Dworzec Centralny szykuje się chyba do remontu i niestety zdecydowana większość lokali handlowych w pasażach już zniknęła (m.in. świetna księgarnia z mapami). Więc aktualnie jedynym miejscem na centralnym gdzie można poszukać fajkowych rzeczy są sklepiki z gazetami. Najbliżej zaś można udać się do Milenium Plaza przy placu Zawiszy(dwa przystanki tramwajem w kierunku Ochoty). Tam został przeniesiony Sherlock z KDT. Chociaż nie wiem jak aktualnie jest otwarty bo ponoć ostatnio mieli nalot Urzędu Celnego.
Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG » 04 sierpnia 2010, 11:38 - śr

filipesku pisze:Niestety tej trafiki już nie ma :( . Dworzec Centralny szykuje się chyba do remontu i niestety zdecydowana większość lokali handlowych w pasażach już zniknęła (m.in. świetna księgarnia z mapami). Więc aktualnie jedynym miejscem na centralnym gdzie można poszukać fajkowych rzeczy są sklepiki z gazetami. Najbliżej zaś można udać się do Milenium Plaza przy placu Zawiszy(dwa przystanki tramwajem w kierunku Ochoty). Tam został przeniesiony Sherlock z KDT. Chociaż nie wiem jak aktualnie jest otwarty bo ponoć ostatnio mieli nalot Urzędu Celnego.
No to się oszukałem... i kolegów, przepraszam.
Na plac Zawiszy (było przypadkiem Zbawiciela) są dwa przystanki. Zajrzałem tam przy okazji w zeszłym chyba tygodniu. Ogólnie jest jak było, trochę ciaśniej (choć i wcześniej nie był to pałacowy metraż. Normalnie był otwarty, pani patrolowała moje obserwacje krążąc z boku- tam się nic nie dzieje, mało ludzi więc sprzedawcy sobie siedzą raz w jednym lokalu raz drugim. O nalotach słyszałem, ciekawe czy coś znaleźli. Tytonie spod lady znam tylko z miejskich legend, więc wątpię.
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2010, 14:39 - śr przez JSG, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
filipesku
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant
Kontakt:

Post autor: filipesku » 04 sierpnia 2010, 14:37 - śr

Miałeś chyba Janku na myśli Plac Zawiszy a nie Zbawiciela. A nalot był na cygara. Ja o tytoniach spod lady też słyszałem tylko z opowieści. A tak przy okazji to dużo zdróweńka z okazji urodzin!!
twinsen
Początkujący
Początkujący

Post autor: twinsen » 01 października 2010, 15:35 - pt

Sherlock Holmes działa w budynku Milenium Plaza na 1 piętrze (wjeżdżamy schodami i Sherlocka mamy dokładnie za plecami). Mają faktycznie sporo towaru!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Warszawiaków”