Tyton z najbardziej przyjemnym zapachem dla otoczenia.

Wszelkie dyskusje dotyczące tytoni umieszczamy TUTAJ.

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

yopas
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Tyton z najbardziej przyjemnym zapachem dla otoczenia.

Post autor: yopas » 25 stycznia 2010, 10:04 - pn

Heretico pisze:że ludzie wchodzący do pomieszczenia zaczynali niepokojąco się rozglądać i szukać źródła zapachu :)
A tutaj to akurat na dwoje babka wróżyła :lol: :lol: :lol:
y,
[...]

Awatar użytkownika
Heretico
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Heretico » 25 stycznia 2010, 10:18 - pn

yopas pisze:
Heretico pisze:że ludzie wchodzący do pomieszczenia zaczynali niepokojąco się rozglądać i szukać źródła zapachu :)
A tutaj to akurat na dwoje babka wróżyła :lol: :lol: :lol:
y,

niby racja. najważniejsze, żę się uśmiechali - więc chyba nie śmierdziało :D
hey man, you know, I'm really ok; the gun in my hand will tell you the same

Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG » 25 stycznia 2010, 11:07 - pn

Ostatnie spotkanie warszawskiego pc odbyło się w klubie który kiedyś nazywał się 4 szklanka, suterena kamienicy przy ulicy Śniadeckich.
Średnio wentylowane miejsce. Po kilkudziesięciu minutach pod sufitem zebrał się gęsty kożuch z dymu, jako że większość kolegów pali "tak przyjemne" dla otoczenia aromaty kożuch ten swoją obrzydliwą słodkością przyprawiał o mdłości.
Piszę to nie ze złośliwości, tylko chciałbym zwrócić uwagę kolegów na fakt że większość aromatów jest przyjemna dla otoczenia tylko do pewnego momentu. Na zapach czystej wirginii trochę popsioczą ale w końcu się przyzwyczają, a aromaty po prostu w pewnym momencie każdemu obrzydnie. jeśli więc palicie aromaty tylko dla osób w swoim otoczeniu to może warto to przemyśleć ;)
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek

Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: vlasij » 20 marca 2010, 20:18 - sob

@ JSG mdlące jest już palenie aromatu, więc wyobrażam sobie co muszą czuć osoby bombardowane aromatami z kilku fajek.

Sherlock Holmes to moim zdaniem tytoń, na który najlepiej reaguje otoczenie. Kiedy go palę, moja kobieta nie narzeka, znajomi również. Paląc SH u rodziców, moja Mama powiedziała, że przypomina jej tytoń palony przez mojego dziadka. Dziwne trochę spostrzeżenie, bo dziadek palił Amphorę doprawianą suszonymi śliwkami.
Pozdrawiam serdecznie!

Awatar użytkownika
draco59
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: draco59 » 12 listopada 2010, 06:09 - pt

Napa Valley :D
KKF Poznań-----------------

Awatar użytkownika
blij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: blij » 12 listopada 2010, 08:37 - pt

vlasij pisze:...mdlące jest już palenie aromatu, więc wyobrażam sobie co muszą czuć osoby bombardowane aromatami z kilku fajek.
Pomijam fakt, że sam mdlisz mnie takim stwierdzeniem, bo są osoby, takie jak ja, które aromaty bardzo lubią. O gustach się po prostu nie dyskutuje.
Z mojego doświadczenia wiem, że właśnie zapach aromatycznych tytoni najbardziej podoba się osobom niepalącym. Zawsze gdy paliłem np Savinelli Aroma, Spring Water czy Kentacky Bird słyszałem nawet od obcych: "ale wspaniały zapach!"
"...dymu dla nikogo, zapachu dla wszystkich, smaku dla mnie."

Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: vlasij » 12 listopada 2010, 11:01 - pt

blij pisze:
vlasij pisze:...mdlące jest już palenie aromatu, więc wyobrażam sobie co muszą czuć osoby bombardowane aromatami z kilku fajek.
Pomijam fakt, że sam mdlisz mnie takim stwierdzeniem, bo są osoby, takie jak ja, które aromaty bardzo lubią. O gustach się po prostu nie dyskutuje.
Z mojego doświadczenia wiem, że właśnie zapach aromatycznych tytoni najbardziej podoba się osobom niepalącym. Zawsze gdy paliłem np Savinelli Aroma, Spring Water czy Kentacky Bird słyszałem nawet od obcych: "ale wspaniały zapach!"
Dla mnie palenie aromatów jest mdlące w niektórych przypadkach, w niektórych po prostu mi nie smakuje. Wolę lekkie aromaty i naturalne tytonie. Zielony Larsen mi smakował, ale generalnie nie pale aromatów. Nikogo nie krytykuję za to, że lubi aromaty, a moje stwierdzenie odnosiło się do "bomby aromatycznej". Uważam, że doświadczenie wejścia w taką chmurę dymu jest podobne (moim zdaniem mniej przyjemne) do przebywanie w źle wentylowanym klubie, gdzie "jest najarane". Co zaś się tyczy aromatu w pojedynczej fajce, to potwierdzam ludzie reagują pozytywnie.

Poza tym o gustach się dyskutuje. Np to lubię, tego nie lubię - jest już dyskusją nt. indywidualnych upodobań. Natomiast nie napisałem nigdzie, kogo nie mdli aromat ten jest debilem, nie ma pojęcia o czym pisze etc. Dyskutuje nie krytykuje. Myślę, że moja poprzednia wypowiedź spotkała się z nadinterpretacją. Stąd stosowne wyjaśnienie.

Pozdrawiam.
Pozdrawiam serdecznie!

Awatar użytkownika
Veth
Początkujący
Początkujący

Post autor: Veth » 12 października 2011, 19:20 - śr

Mac Baren - Aromatic Choice jest to typowe kadzidło, znajomy to pali cały czas, jednak ja jeszcze nie miałem odwagi chociaż właśnie jestem miłośnikiem aromatów i mocnych smakowo tytoni.

carlospp
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: carlospp » 13 października 2011, 08:18 - czw

Moj gust troche skrzywione w kierunku angoli - z tego, co ja testowalem to na 1000% przyjemny dla otoczenia SG Cannon Plug. Do poprawnych mozna tez zaliczyc SG RB Plug, troszke dalej GH Ennerdale Flake i SG Grouse Moore

Awatar użytkownika
wiadrowod
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: wiadrowod » 26 lutego 2012, 11:38 - ndz

moja "lepsza" połowica najlepiej reaguje na TNN :) osobiście lubię ten tytoń (choć jest odrobinkę za słaby)
natomiast otoczenie najlepiej reagowało na Da Vinci

maciej stryjecki
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: maciej stryjecki » 23 grudnia 2012, 17:38 - ndz

Mamy następnego spamera.

Rada dla admina, żeby sie nie męczyc i załatwiać sprawę błyskiem.
1. Klikamy na nazwę użytkownika
2. Profil użytkownika - zarządzaj użytkownikiem.
3. jesteśmy w panelu administracyjnym, w profilu użytkownika
4. na samym dole: szybkie narzędzia: usuń wszystkie posty.

albo
4. Wybieramy opcję "usuń posty" , potem usuń użytkownika.

Wszystko zajmuje 10 sekund, o ile admin jest zalogowany do panelu. Z logowaniem 15. :)

Pozdrawiam serdecznie!
Maciek
http://www.hfm.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spory tytoniowe”