Jak kupujemy teraz na SYNJECO ?

Wszelkie dyskusje dotyczące tytoni umieszczamy TUTAJ.

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
syczek
Pykacz
Pykacz

Re: Jak kupujemy teraz na SYNJECO ?

Post autor: syczek » 14 lipca 2011, 12:04 - czw

Mam pytanko do zamawiających w Synjeco: czy można dokonywac tam płatności w systemie PayPal czy tylko za pomocą karty? Wysłałem zapytanie na maila do Synjeco, ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi.

yopas
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: yopas » 14 lipca 2011, 12:34 - czw

Na stronie stoi, iż:
"We also would like remember you that PayPal don't accept any transaction for Tobacco or related goods!!"

więc teraz pewnie zależy, co chciałbyś tam kupić.
BTW: o ile pamiętam, a dowiadywałem się rok temu, o ile to jeszcze działa, można było płacić przelewem na polski konto w polskim banku. To chyba lepiej niż paypal.
UkłonY,
[...]

Awatar użytkownika
qmaster
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: qmaster » 06 października 2011, 21:46 - czw

newget pisze:Witaj JSG
Meil który podałem do Daniela nie jest meilem prywatnym , a na adres firmy.Jak wiesz jego przemiła małżonka Agnieszka jest Polką Więc nie bawmy się w Wersal.W końcu ważne są słowa i interes.W zeszłym roku podczas telefonicznej rozmowy Agnieszka zapewniała mnie , że w razie kłopotów językowych śmiało można pisać w języku polskim.Dlatego pozwoliłem sobie na taką sugestie.A nawiasem mówiąc jeżeli jest Ci znany meil do Agnieszki to chyba przyjemniej gdybyś Jarrrowi podał ten adres a nie odsyłał go do witryny Synjeco i prowadził puste dywagacje czy trochę niekulturalnie , czy bardzo niekulturalnie.
Mam nadzieje drogi JSG , że nie czujesz się dotknięty moim postem ale uczestniczę w forum akwarystycznym i zawsze z miła chęciom tłumaczę młodszym kolegom nawet najprostsze zagadnienia.A na tym forum bardziej doświadczeni koledzy z lubością odsyłają do wyszukiwarki jak gdyby rozważania na tematy fajczarskie ich męczyły , czy irytowały.Boję się dnia kiedy wszystko zostanie opisane i na forum pozostanie tylko market tytoniowy i fajkowy.No , ale to moje subiektywne przemyślenia za przeczytanie których serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam jak zawsze bardzo serdecznie Adam
może :offtopic: ale nie sposób się nie zgodzić!
pozdrawiam
Q
Jak się uda to FAJA...

Awatar użytkownika
tomasz_z
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: tomasz_z » 06 października 2011, 22:21 - czw

Odpowiadając, podpowiem - PayPal nie działa.
follow the white rabbit...
gg# 1668157

http://www.zembrowskipipes.com" onclick="window.open(this.href);return false;

A.D.I.
Pykacz
Pykacz

Post autor: A.D.I. » 19 stycznia 2015, 22:47 - pn

Coś się zmieniło od ostatnich wpisów? Ryzyko dalej takie samo? Wysyłka wciąż tylko ze Szwajcarii?

Ktoś z Was zamawiał niedawno, lub jest w posiadaniu świeżych informacji na ten temat?

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spory tytoniowe”