Tytoń do palenia w domu

Wszelkie dyskusje dotyczące tytoni umieszczamy TUTAJ.

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Ezex
Początkujący
Początkujący

Tytoń do palenia w domu

Post autor: Ezex » 19 listopada 2013, 21:18 - wt

Witam serdecznie, za oknem coraz zimniej, niedługo spadnie śnieg, więc palenie na tarasie staje się uciążliwe, udało mi się ubłagać moją ukochaną i mogę palić fajkę w jednym pokoju :)
I tutaj zwracam się do Was z prośbą, możecie polecić jakieś tytonie które są przyjemne dla otoczenia ( z wiadomych przyczyn ) i które łatwo się pali ?

Z góry serdecznie dziękuję :)

Ezex.
Tomaszb
Początkujący
Początkujący

Re: Tytoń do palenia w domu

Post autor: Tomaszb » 19 listopada 2013, 23:54 - wt

Moi rodzice przepadają za aromatem Bob's Chocolate Flake od GH. Trzymam ten tytoń na spotkania rodzinne. Gdybym palił papierosy, na pewno nie pozwoliliby mi kurzyć u nich w domu, a BCF przyjmują z zadowoleniem.

Jakiś czas temu mama przyjechała postawić bańki mojej żonie. Przechodząc przez pokój, w którym pykałem fajeczkę, powiedziała, że muszę palić jakiś dobry tytoń, bo tak pięknie pachnie. Cóż, miała rację, był to Scotch Flake, także od GH.

Myślę jednak, że są to kwestie osobnicze i każdemu może przypaść do gustu inny tytoń. Żona na przykład preferuje Latakię. Nie wiem, jak z mieszankami aromatyzowanymi, bo te palę sporadycznie, ale jak kiedyś zapaliłem białego Captaina Blacka, uznała go za atrakcyjnie pachnący. Najważniejsze jednak, co przypasuje Twojej żonie. Bez eksperymentów się nie obejdzie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spory tytoniowe”