Poznaniako-Krakowiako-Szczecinetczaki

Miejsce ustalania spraw związanych ze zjazdami i spotkaniami forumowymi

Moderator: Moderatorzy

Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Poznaniako-Krakowiako-Szczecinetczaki

Post autor: Jakub » 17 października 2005, 10:58 - pn

W sobotę 15.10.2005 r. na dzień przed Pucharem ¦wiata w Poznaniu, w knajpce o uroczej nazwie "KuĽnia" doszło do spotkania, w którym brali udział: nasz gospodarz i przewodnik - Bartek (bkolodz), Irek i ja. Spotkanie przebiegło w ¶wietnej atmosferze, wymienili¶my się tym co mieli¶my, pili¶my piwo i prowadzili¶my długie męskie rozmowy :wink: o budownictwie, serwisowaniu aptek, zawieszeniu w samochodach, o wujku Zdzichu mistrzu ciętej riposty i... o paleniu fajki rzecz jasna. W pewnym momencie do naszego stolika zawalonego tytoniami podszedł barman i spytał czym handlujemy :shock: :lol: Spotkanie nasze uwiecznili¶my kilkoma fotkami:

od lewej: Irek i Bartek
Obrazek

Pytanie za 10 punktów - "O czym pomy¶lał Irek?" :lol:
Obrazek

Tu wszyscy razem:
Obrazek

I jeszcze jedno razem:
Obrazek

Irek z namaszczeniem rozdrabnia tytoń (ale tyle tego było, że nie pamiętam już jaki):
Obrazek

Bartek (o ile dobrze pamiętam to był chyba irkowy Sunset Breeze):
Obrazek

Tutaj uwiecznili¶my z Irkiem przygotowania do Pucharu. Na kartce leży Skandinavik Mix:
Obrazek

Irek pokazuje czas na stoperze:
Obrazek

Jakby się dobrze przyjrzeć - dwudziesta godzina palenia :lol: :wink: :
Obrazek

Spotkanie było bardzo miłe i mam nadzieję, że nie ostatnie (choć następnego dnia bolała mnie głowa :) ).

Pozdrawiam,
Jakub.
Awatar użytkownika
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz » 17 października 2005, 17:37 - pn

Faktycznie bylo swietnie :) ja to nawet myslalem zeby nastepnym razem sprzedawac bilety ludziom ktorzy sie na nas patrzyli, moze bysmy uzbierali na worek zapałek :)
Co do zdjecia numer 6 na ktorym wyciagam tyton z puszki musze Kube poprawic, to byl PETTERSON SPECIAL RESERVED 2003, o ile dobrze pamietam :) ale na bank bedzie to wiedzial Irek, bo to Jego tytonie i pozna co mial w jakiej puszce.
Barman zaiste byl udanym epizodem na imprezce, a i dziewczyny wchodzace na sale i niuchajace co tak ladnie pachnie byly swoistym zjawiskiem :)
Oby czesciej mozna bylo sie widywac, z Kuba spotkam sie w Szczecinku i to juz niedlugo :lol:
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 17 października 2005, 17:55 - pn

bkolodz pisze: Oby czesciej mozna bylo sie widywac, z Kuba spotkam sie w Szczecinku i to juz niedlugo :lol:
No ja my¶lę :D dam Ci tego "niemca" zapalić ;)
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

:-)

Post autor: Irek » 17 października 2005, 20:02 - pn

bkolodz pisze:Co do zdjecia numer 6 na ktorym wyciagam tyton z puszki musze Kube poprawic, to byl PETTERSON SPECIAL RESERVED 2003, o ile dobrze pamietam ale na bank bedzie to wiedzial Irek, bo to Jego tytonie i pozna co mial w jakiej puszce.
Ja nie pamiętam jak do domu wrociłem,a co dopiero czym że¶cie się częstowali. :D :D :D

A tak w ogole to było na prawdę bardzo sympatycznie i miło 8) Tyle tylko, że w moim przypadku trening a niewiele sie zdał i jak juz wszyscy wiedz± dałem ciala :oops:
Ale ostrzegałem, że tak moze być :wink:
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: :-)

Post autor: Jakub » 17 października 2005, 20:30 - pn

Irek pisze: Ja nie pamiętam jak do domu wrociłem,a co dopiero czym że¶cie się częstowali. :D :D :D
Tyle jeszcze pamiętam, że używali¶my Twojego GPS-a żeby namierzyć moj± ulicę, a że nam się kierunki geograficzne pomieszały to spod Novotelu musiałem cofn±ć się przez cały deptak :D
Irek pisze: jak juz wszyscy wiedz± dałem ciala :oops:
Przecież nie chodziło o to żeby bić rekordy ¶wiata, tylko żeby pojechać i spędzić miło czas, a to nam się udało :)
Awatar użytkownika
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz » 17 października 2005, 21:29 - pn

oczywiscie Kuba ze masz racje. Dla mnie nie czasy sa wazne ylko ludzie z ktorymi sie spotykam, naprawde nie zaluje ze sie pojawilem :D
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjazdy forumowe”