I Opolskie spotkanie FPF - 4 III 2006 !!

Miejsce ustalania spraw związanych ze zjazdami i spotkaniami forumowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

I Opolskie spotkanie FPF - 4 III 2006 !!

Post autor: bublik » 26 lutego 2006, 19:43 - ndz

Razem z Irkiem witamy wszystkich i zapraszamy serdecznie na spotkanie, które odbędzie się w Opolu dnia 4 marca b.r. o godzinie 18.00 w 'Cafe Kabaret' przy ul. Powstańców Śl. 9 (pod budynkiem redakcji NTO, wejście do piwnicy od strony parkingu). Dobre tytonie, dużo piwa - miła atmosfera gwarantowana :-)

Będzie Irek i ja, liczymy także na Korsarza :-) Zapraszamy wszystkich, nie tylko z Opola!! Czy zjawi się ktoś jeszcze??

P.S. Wrocław, Śląsk... przecież nie macie tak daleko! Irek jest z Krakowa (i wcale nie przyjeżdża do teściów ;-].
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

:-)

Post autor: Irek » 27 lutego 2006, 08:22 - pn

Hmm, mam nadzieję, że forumaowa fajka świąteczna już do mnie dotrze i będziemy mogli się raczyć jakąś dobrą Va :-)
Ja przyniosę m.in. świeżo otwartego Larsena 1864 (jako ciekawostkę)
Gdyby się okazało, że rodzinka jednak ma jakieś niecne plany co do mnie to będę prosił o zmianę godziny spotkania :-)
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
Korsarz
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Korsarz » 27 lutego 2006, 22:42 - pn

Powinienem się zjawić jeśli nic sie niepokręci w planach... aczkolwiek dotre najwcześniej na 19:30 - żonka ma już od dawna zaplanowane szkolenie na ten dzień a ja musze być z dziećmi ale jak tylko wróci to siadam w bryczke i jade do was ! :) mam nadzieję że poczekacie na mnie ? ;) kurcze ale się ciesze !! :)
:pipeman:
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 27 lutego 2006, 23:48 - pn

Zbyt daleko mi do Was jak na obecne osobiste fundusze... A pamiętam jak kiedyś z Lublina taksóweczką na disco do Krakowa się śmigało... :roll:
Następnym razem do Lublina zapraszam. Na goloneczkę ;) Cała redakcja nieżyjącego już miesięcznika "Terrarium" biła się o zaproszenie na nią. To teraz dla fajczarzy rad bym ją uważyć :pipeman:
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Post autor: Irek » 28 lutego 2006, 10:28 - wt

Drogi Scorpio :-)
Dawno w Lublinie nie byłem i będę musiał to nadrobić :-)
Goloneczka, fajeczka i coś mocniejszego mmmm - nie ma to jak małe co nieco
W najgorszym przypadku spotkamy się dopiero w Urzędowie :-)

Póki co to się niestety okazało, że nawet wyjazd do Opola będę musiał przełożyć (prawdopodobnie o tydzień), więc po ustaleniach z Bublikiem przesuwamy termin opolskiego spotkania, najprawdopodobniej o tydzień :-)
Awatar użytkownika
Korsarz
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Korsarz » 17 lipca 2006, 12:11 - pn

Witam !
Spotkanie doszlo do skutku :) Cafe Kabaret 15. 07.2006.
Dla mnie BOMBA ! bylo super - po raz pierwszy mialem okazje palic fajeczke w towarzystwie innych fajczarzy, dodatkowo mialem okazje zasmakowac tytonii z najwyzszej polki (i szczerze mowiac to do sredniakow narazie niemam ochoty wracac) ;) tytonie palily sie wysmienicie (sucho i chlodno) a smakowaly jeszcze lepiej :) nawet Full Virginia Plug palony w fajce bezfirmowej Toscana smakowal przewybornie (chociaz smak Va byl troszke przytlumiony przez tyton z La palony wczesniej-Dunhill Standard Mixture Medium-dodatkowo koledzy Bublik i Irek palili w tym czasie Balkan Flake ktorego zapach przenikal do mojej fajki ;) )- nauka na przyszlosc ...-tytonie z La najlepiej zapalic na koniec spotkania gdyz smak La na bardzo dlugo zostaje w ustach :) nastepnego dnia rano jeszcze czulem ten posmaczek mimo iz po Dunhill'u wypalilem jeszcze Petersona SR 2004 i SG FVP .... niesamowite :)
szczerze to troche mialem stracha przed tym spotkaniem z racji mojej znikomej jeszcze wiedzy fajczarskiej i kiepskiej sztuki palenia - ale Irek i Bublik okazali sie bardzo wyrozumiali i chetnie odpowiadali na wszystkie pytania :) w dodatku palenie w tak doborowym towarzystwie to czysta przyjemnosc ! w niedziele zapalilem w samotnosci na moim balkonie i jakos niepalilo mi sie juz tak komfortowo jak na tym spotkaniu :( ponadto przekonalem sie ze z moim paleniem nie jest az tak zle i wiedza przyswojona z tego forum i z alt.fajka.pl plus roczna "meczarnia" z tytoniami mniej niz sredniej klasy zaowocowala tym ze potrafilem wypalic Full Virginie bez przegrzania fajeczki i bez zgasniecia a co najwazniejsze bardzo mi ten tyton smakowal :)
Dzieki wielki za mila atmosfere - widzialem kolegow pierwszy raz w zyciu a czulem sie jakbysmy sie znali od lat ;)
fotki postaram sie dolaczyc dzis wieczorkiem

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 17 lipca 2006, 21:53 - pn

Mi też było bardzo miło! Czekam na następne spotkanie!
P.S. Pani Ania straciła humor przy tym Balkan Flake'u x2 :-)
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Awatar użytkownika
Korsarz
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Korsarz » 18 lipca 2006, 00:16 - wt

bublik pisze:Mi też było bardzo miło! Czekam na następne spotkanie!
P.S. Pani Ania straciła humor przy tym Balkan Flake'u x2 :-)
hehe przy BF to ona humor odzyskała :P
a oto obiecane fotki - sorki że tak późno ale dopiero teraz znalazłem chwilke czasu.
tutaj widać to co mieliśmy na stole:

Obrazek

natomiast poniżej - Bublik świeżo po SAM's Flake'u i Irek pracujący nad "Kopytkiem" :D :

Obrazek

jeszcze raz wielkie dzięki za to spotkanie i do następnego :lol:
Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Post autor: Irek » 12 sierpnia 2006, 14:22 - sob

Noo wreszcie udało mi się znaleźć trochę czsu, żeby w spokoju zasiąść do kompa i i przesłać jeszcze dwa zdjęcia ze spotkania :-)
Korszarz uraczył nas próbkami Savinelli Armonia, który to tytoń mam nadzieję uda mi się niebawem opisać.

Obrazek
Tu Irki dwa.

Obrazek
A tu część naszej tytoniowej "wystawki", a w tle Bublik.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjazdy forumowe”