Wyprawa rowerowo fakjkowa po Roztoczu

Miejsce ustalania spraw związanych ze zjazdami i spotkaniami forumowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 07 października 2006, 19:47 - sob

Jako "mistrzostwo ciętej riposty" bardzo sobie cenię niektóre wypowiedzi Kashiasha...
nieśmiały jestem i aż nie wiem co mam powiedzieć. Ba! nie wiem jak mam to traktowac ... potwarz czy prawda ;)
W zwiazku z tym, że dzisiaj potzrebuje dobrego samopoczucia odbiore to jako komplement :roll:

Scorpio zimno sie robi coś z ta wyprawą tzreba zrobić, masz ochotę zima posmigac po ośniezonych górkach po śniegu ? Moze byc ciekawie.
Ba moze na forum ogłosić rowerowo fajkowy weekend na Roztoczu ? Moze by byli chetni ?
Kashiash
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 08 października 2006, 00:16 - ndz

kashiash pisze: Scorpio zimno sie robi coś z ta wyprawą tzreba zrobić, masz ochotę zima posmigac po ośniezonych górkach po śniegu ? Moze byc ciekawie.
Ba moze na forum ogłosić rowerowo fajkowy weekend na Roztoczu ? Moze by byli chetni ?
Jestem za! Gorzej troche z zimowym osprzętem, ale na wszystko jest sposób ;)
Zaś co do fajkowo-rowerowego weekendu : rewelacja! Tylko trochę się boję czy ludziska tu odwagę zbiorą ;)
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
pan_bas
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: pan_bas » 08 października 2006, 00:30 - ndz

Scorpio pisze:Zaś co do fajkowo-rowerowego weekendu : rewelacja! Tylko trochę się boję czy ludziska tu odwagę zbiorą ;)
Odwagi nie brakuje, chęci też jest wiele, tyle że ostatnio rama w rowerku stwierdziła iż jest już za stara i se pękła :( przez co nie miałbym na czym pojechać... Pomijając, że ze Szczecina to ja wszędzie mam daleko...
Allegro: pbanas
ebay: pan_bas
gg:8611285, 1070183
Dziku

Post autor: Dziku » 08 października 2006, 09:21 - ndz

Na rowerze nie jeżdżę... :cry:
Ale na jakiś wędkarski wypad to bym się pisał.
Swego czasu czasem jeździłem na Roztocze na zdjęcia, kto wie może i tej jesieni jakiś plenerek zaliczę 8)
Awatar użytkownika
Don_ChiChot
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Don_ChiChot » 08 października 2006, 13:20 - ndz

Pomijając, że ze Szczecina to ja wszędzie mam daleko...
prosze Kolego nie marudz...bo ja to dopiero w dziurze mieszkam... i sie potem dziwic, ze tylu fajkarzy u nas... a co niby mieli robic?? :lol:
Bum tralalala wciagam gleboko ....
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 08 października 2006, 14:59 - ndz

No to do dzieła:
1.Scorpio zaproponujesz jakiś termin ? Pytanie dodatkowe czy te Twoje ranczo na Roztoczu można wykorzystac jako bazę wypadową ?

2. Prosba do moderatow: przeniescie odpowiednie wiadomosci do nowego wątku o nazwie "wyprawa rowerowo fakjkowa po roztoczu". Poiadanie roweru nie jest obowiązkowe chociaz zwieksza atrakcyjnosc spotkania.

3. robimy zapisy - pamietajcie im szybciej tym cieplej bedzie !
Kashiash
Dziku

Post autor: Dziku » 08 października 2006, 15:37 - ndz

kashiash pisze: 2. Prosba do moderatow: przeniescie odpowiednie wiadomosci do nowego wątku o nazwie "wyprawa rowerowo fakjkowa po roztoczu". Poiadanie roweru nie jest obowiązkowe chociaz zwieksza atrakcyjnosc spotkania.
Proszę bardzo.
Osobiście trudne wydaje mi się spotkanie rowerowe i równocześnie "nie-rowerowe". Chyba, że oba polegają na tym samym: pykasz, nalewasz, pijesz... :wink: :lol: 8)
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 08 października 2006, 16:29 - ndz

Mnie terminy specjalnie nie ograniczają. Myśle że głównie trzeba brać pod uwagę prognozy pogody.
Wstępnie może okolice 21-22 paźdź.?

Moje "ranczo" jesienią raczej się nie sprawdzi, bo jedyne miejsca noclegowe to miejscówki na sianie w starej stodole ;)
Proponuję Zwierzyniec. Nie powinno być problemu ze znalezieniem niedrogiego noclegu. Miejsce zaciszne i piękne. No i wszędzie blisko. Kto chce, może się poszwędać rowerkiem po okolicy (Susiec, Krasnobród, Szczebrzeszyn, Sochy, itd), a i na piesze wędrówki z aparatem fotograficznym to doskonała baza wypadowa.

Co do scenariusza przedstawionego przez Dzika - naszykuję odpowiedni zapas miodóweczki ;)
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 08 października 2006, 16:51 - ndz

Osobiście trudne wydaje mi się spotkanie rowerowe i równocześnie "nie-rowerowe". Chyba, że oba polegają na tym samym: pykasz, nalewasz, pijesz...
a jak sie skonczy to czym pojedziesz do sklepu po nową dostawę ? rower w sam raz !

a tak powazniej to utworzy sie 2 grupy pieszą i zmechanizowaną i te grupy w zalezności od zdolnosci bojowych bedą miały rózne trasy do przebycia. Wazne zeby po powrocie spotkac sie w tym samym miejscu i miec czas na podzielenie sie wrażeniami ... dotyczącymi smaku miodóweczki ... i nie tylko ...
Kashiash
Awatar użytkownika
pan_bas
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: pan_bas » 08 października 2006, 17:37 - ndz

Don_ChiChot pisze:prosze Kolego nie marudz...bo ja to dopiero w dziurze mieszkam... i sie potem dziwic, ze tylu fajkarzy u nas... a co niby mieli robic?? :lol:
Ale za to jak chcesz mieć ładną fajeczkę, to idziesz do któregoś z mistrzów na drugą stronę ulicy i osobiście mówisz co Cię boli :)
No i na Roztocze masz blisko :P
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 08 października 2006, 17:52 - ndz

No nie dziamgaj jak baba z miesiączką ... miesiąc temu z trójką dzieci z rowerami pojechałem spedzić weekend na wyspie Uznam ... to mniej wiecaj tak daleko jak Tobie do Zwierzyńca... i nikomu nie było daleko ... Ważny był cel - jak najdalej od komputera i roboty ;)
Kashiash
Dziku

Post autor: Dziku » 08 października 2006, 18:13 - ndz

Scorpio pisze:Mnie terminy specjalnie nie ograniczają. Myśle że głównie trzeba brać pod uwagę prognozy pogody.
Wstępnie może okolice 21-22 paźdź.?
W tym terminie na mnie nie liczcie. Mam wtedy plener fotograficzny i wraz z osobami związanymi z prowadzoną prze mnie galerią fotografii jadę focić na Drawę... Oczywiście niejedna fajkę tam wypalę i co nieco szkła dnem do góry zostanie obrócone podczas wieczornego oglądania zdjęć...
Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 08 października 2006, 19:25 - ndz

Dziku pisze: W tym terminie na mnie nie liczcie. (...)
Powiedz zatem kiedy Ci pasuje. My się pewnie dostosujemy ;)
Dziku

Post autor: Dziku » 08 października 2006, 19:48 - ndz

Scorpio pisze:Powiedz zatem kiedy Ci pasuje. My się pewnie dostosujemy ;)
Raczej pojedźcie w zaproponowanym terminie. Bo inaczej to w praktyce 11 listopada zostanie, a wtedy pogoda moze być już "nierowerowa"...
Awatar użytkownika
pan_bas
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: pan_bas » 08 października 2006, 23:21 - ndz

kashiash pisze:No nie dziamgaj jak baba z miesiączką ...
Auć :P
Wobec takiego postawienia sprawy wypadałoby spakować się i stawić w umówionym miejscu i czasie. Szkoda, że nie dam rady... :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjazdy forumowe”