Pólnoc - Południe

Miejsce ustalania spraw związanych ze zjazdami i spotkaniami forumowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Irek
Moderator
Moderator

Pólnoc - Południe

Post autor: Irek » 19 października 2006, 13:49 - czw

Czyli Gargi w Krakowie :D
Obrazek
Gargi prosił o przesłanie dla wszystkich forumowiczów pozdrowień :D
Posiedzieliśmy sobie przy pifku i dobrych tytoniach razem z byłym prezydentem Pierwszej Krakowskiej.. Tadkiem Polakiem (robił nam to zdjęcie).
Jutro osobiste pozdrowienia przywożę do Koziego Grodu hehe :twisted:
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
Awatar użytkownika
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi » 20 października 2006, 10:05 - pt

Tak tak już jestem w Gdyni i pozdrawiam Irka, Tadka i .... Marka :D

Opowiem wam historie o fajczarzach krakowskich .... Jechałem do Krakowa dość sceptycznie nastawiony bo pamiętałem Kraków z przed 12 lat brudny, obłupane elewacje itp. (po za rynkiem i plantami - a jechałm na konsultacje na Wydziale Grafiki ASP .... dawne czasy) a tu miła niespodzianka, Kraków żyje pełną piersią :) :) czysty, zadbany pełen ludzi .... i fajczarzy. W kajpce w której siedzieliśmy pojawił się jeszcze jeden fajczarz już mieliśmy z nim pogadać ..... ale wyszedł. No cóż .... Koledzy krakowianie opowiadali mi o fajcarzach z loży krakowskiej :D he he ii tu dopiero niespodzianka. W dniu wyjazdu siedzimy z kumplem w kawiarni gdzieś na Plantach a obok przysiada się 4 panów, i jeden popala fajeczkę.... podchodze pogadać a to kolega Irka i Tadka - Marek płetfonurek o którym ilka godzin wcześniej mi opowiadali..... :D Bardzo się wkurzył jak się dowiedział że Irek razem z Tadkiem i... bez niego siedzieli ze mną w knajpie dzień wcześniej...... Miły facet - pozdrawiam Marku.
Kraków to jednak niesamowite miejsce .... i pełne fajczarzy
Do zobaczenia następnym razem

Robert
GG - 7330483
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjazdy forumowe”