Strona 1 z 1

Jazz Festival na zamku Świecie 2007

: 30 lipca 2007, 13:11 - pn
autor: Hobbit
Tak więc ku mojej wielkiej radości 2 dni temu odkryłem baner reklamowy o treści takiej, że w dniach 10-12 sierpnia w Świeciu będzie Jazzowo... Kiedyś już bardzo dawno temu obiecałem (prawda Dziku?) że zorganizuje takowe spotkanie fajkowe więc tym razem z obietnicy wywiązać się postaram i zapraszam. Co do spraw organizacyjnych to musze popracowac nad tym ale wstępnie mogę powiedzieć że o kamping zapytam przyzamkowy. Lub też ze 3-4 zacnych fajczarzy mogę ugościc u mnie w mini mieszkanku - ale cóż tam... polak potrafi. Wiem że czasu niewiele więc postaram sie o konkretne info co do cen kampigu i pełen opis impresy do środy lub czwartku.
Wstępny plan to :
-pykanie,
-muzyki słuchanie
-trunków spijanie
-nocne rozmowy przy fajce
-a jak sił wystarczy to i na zdjęcia gdzies w plener ruszyc można dnia nastepnego

Póki co cienka fota telefonem :


Obrazek

ZAPRASZAM

: 30 lipca 2007, 14:28 - pn
autor: Benek
O :!: Hobbicie, to Ty też w gatunku tym gustujesz :?:... Cholera... sam mam wtedy granie, ale z dziką chęcią wpadłbym posłuchać...

: 30 lipca 2007, 14:46 - pn
autor: Hobbit
Hmm sam może fanem Jazzu co prawda nie jestem, ale lubię muzykę niemal każdą. A pomyślałem że taka okazja zacna jest by się spotkać z kolegami z forum. Przy okazji pogadać o fajczeniu i wielu innych naszych zainteresowaniach.

: 01 sierpnia 2007, 11:11 - śr
autor: Hobbit
Obrazek

Oto oficjalny plakat feastiwalu a poniżej planowa rozpiska imprezy :

10. 08. - piątek - Cafe Pierrot (OKSiR), godz. 20.00
Dixie Brotherhood

11.08. - sobota - Zamek, godz. 19.00
Koncert zespołu R&B-BOB Trio
Ewa Uryga z zespołem
Cafe Pierrot, godz. 23.00
Jamm - session z udziałem gwiazd

12.08 - niedziela - Zamek - godz. 18.00
Jazz Band Ball Orchestra z Harriet LewisTeraz ciut spraw organizacyjnych.
BARDZO WAŻNE - do poniedziałku zbieram nieodwołalną listę osób, które na to spotkanie się piszą. Podyktowane jest to rezerwacja domków (4 i 3 osobowych) na Campingu "ZAMEK" 100 m od imprezy:) Obecnie zaklepane mam własnie 2 domki, czyli spanie dla 7 - 8 osób. Koszt domku to 60zł w sumie. W domkach jest pościel więc nie trzeba targać śpiworów. Łazienki sa wspólne, ale myślę że się to da przeżyć. Ja ze wzgledu na pracę proponuję imprezę jednonocną czyli 11-12 sierpnia tj sobota i niedziela.

Tak więc czekam na telefon lub info na priw Do poniedziałku. Jeżeli będzie nas nie więcej niż 4 osoby możemy sobie darować domki i przekimać u mnie.

ZAPRASZAM. Jazzz, pyk, Jazzz, pyk....

: 06 sierpnia 2007, 13:39 - pn
autor: Hobbit
Tak więc temat umarł śmiercia naturalną. Gdyby ktoś jednak zdecydował się na przyjazd to proszę na priv pytac co i jak.