I nieoficjalne spotkanie fajczarzy wrocławskich....

Miejsce ustalania spraw związanych ze zjazdami i spotkaniami forumowymi

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

I nieoficjalne spotkanie fajczarzy wrocławskich....

Post autor: mjp » 08 czerwca 2005, 10:38 - śr

No i stało się. Wczoraj miało miejsce I nieoficjalne spotkanie fajczarzy wrocławskich! Spotkanie odbyło się w Wagonie na ¦wiebodzkim, przy bardzo dobrym, lanym Lwówku. Na spotkanie stawiło się 100% zaproszonych osób - czyli, w kolejno¶ci alfabetycznej, Marcin_pro i mjp. :D Wypito morze piwa (ł±cznie dwa pół litrowe kufle), wypalono góry tytoniu (ł±cznie dwie fajki) i przedyskutowano masę tematów. Jak palić, jak nie palić, jakie tytonie nam smakuj±, a jakie nie i dlaczego. Odbyły się także pokazy fajek (to znaczy Marcin pokazał mi swoj± fajkę a ja jemu moj±). :D W sumie spotkanie, pomimo deszczu bardzoprzyjemne. Miło było się spotkać, porozmawiać i wypalić razem fajkę. Dzięki uprzejmo¶ci Marcina miałem okazję spróbować Caledonian Virginia Flake - A & C Petersen. Bardzo przyjemny tytoń. Marcin w tym czasie palił Belle Epoque. Mamy nadzieję, że na kolejne spotkanie uda się ¶ci±gn±ć jeszcze kogo¶ z braci wrocł±wskiej pal±cej fajkę.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Szukam spokojnego miejsca do palenia fajki
GG: 12204
amfiarz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: amfiarz » 08 czerwca 2005, 11:14 - śr

No toż kurcze! Ja cały czas się deklarowałem, że chętnie bym na spotkanie przyszedł! :evil:

Trzeba zrobić następne, może więcej osób będzie. Tylko należałoby ich poinformować wcze¶niej.
Fajka i tabaka kulturą Polaka!
Awatar użytkownika
PYK
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: PYK » 08 czerwca 2005, 11:53 - śr

Fajowo, że wreszcie zaczęli¶cie. I ten lwówecki pils to bardzo ciekawa rzecz - na dodatek lany - mniam. Mam nadzieję, że kiedy¶ jak będę we Wrocku to się zgadamy i spotkamy wspólnie.

PYK
Keep the "faja" burning!!!
(BLF)

SKYPE ME "fario2007"
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 08 czerwca 2005, 11:54 - śr

amfiarz pisze:No toż kurcze! Ja cały czas się deklarowałem, że chętnie bym na spotkanie przyszedł! :evil:

Trzeba zrobić następne, może więcej osób będzie. Tylko należałoby ich poinformować wcze¶niej.
Jak drogi Amfiarzu wiesz to uzgadniałem oficjalne spotkanie wrocławskich fajczarzy, jednak była tylko potwierdzaj±ca odpowiedĽ Twoja oraz Kratharin'a oraz BAJ'a. Więc nadal czekałem na odpowiedzi Kolegów do których wysłałem PW, żeby jednak nasze pierwsze oficjalne spotkanie wyszło w jak najliczniejszej grupie. A nasze spotkanie wyszło bardzo spontanicznie, no i pewnie dlatego mjp napisał,że pierwsze spotkanie nieoficjalne :wink:
Mam nadzieję że¶ niezagniewany mocno.
Kolejne nieoficjalne możemy przeciez powtórzyc :wink: i to będzie juz drugie nieoficjalne.

Do opisu samego spotkania nic dodać nic uj±ć. Bardzo sympatyczna i luĽna atmosfera, pomijaj±c gęsty dym papierosowy unosz±cy sie w wagonie. Dyskusje, żywe i z humorem.
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 08 czerwca 2005, 12:05 - śr

PYK pisze:Fajowo, że wreszcie zaczęli¶cie. I ten lwówecki pils to bardzo ciekawa rzecz - na dodatek lany - mniam. Mam nadzieję, że kiedy¶ jak będę we Wrocku to się zgadamy i spotkamy wspólnie.

PYK
Wła¶nie wczoraj z mjp poruszałem watek spotkania z Wami, bo pojawiła sie rozmowa wspólnego wypadu w stronę granicy i może wła¶nie na fajeczke z Kolegami z Loży Bogatyńskkiej. Miło by bylo i zapraszamy.
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

amfiarz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: amfiarz » 08 czerwca 2005, 16:31 - śr

Gniewać to ja się nie gniewam. Tylko trochę po prostu rozczarowany byłem. Ale teraz nie ma co biadolić, tylko rzeczywi¶cie spotkać się raz kolejny. Wrocławiacy, odezwijcie się! Pod tym postem się wpisywać, a potem uzgodnimy termin.
Fajka i tabaka kulturą Polaka!
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 09 czerwca 2005, 09:57 - czw

Jestem za, a nawet przeciw... :wink: Spotkanko miła rzecz. Byle nie w pi±tek wieczorem, bo wtedy to się sekcja wrocławska Browar.biz spotyka.... :D No chyba, że założymy podgrupę z fajk± przy piwie.... :wink:
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Awatar użytkownika
Radesz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Radesz » 09 czerwca 2005, 12:44 - czw

I chyba na to wyjdzie... W pi±tek 17.06) zawitam do Wrocka i wtedy można by się spotkać. Podgrupa piwno-fajczarska powiększy się... To będ± takie wrocławiako-toruniaki piwno-fajczarskie... :lol:
Pozdrawiam Radesz
Gdybym palił fajkę tak długo jak biegnę maraton, to byłbym MISZCZEM!
Marató Barcelona 2011 - 04:59:31
Poznań Maraton 2011 - 04:47:59
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 09 czerwca 2005, 13:53 - czw

ja z przyjemno¶ci± czas zagospodaruje na to spotkanie. i odwiedze po raz pierwszy grupę browarow± :wink:
Obrazek

Dziku

Post autor: Dziku » 09 czerwca 2005, 14:04 - czw

No proszę...
Taka wielka sekcja fajczarska na "Browarze", a w tamtejszym temacie fajkowym pisywał praktycznie tylko mjp i ja...
Awatar użytkownika
Von Jungingen
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Von Jungingen » 11 czerwca 2005, 20:20 - sob

Jak Bóg da i partia pozwoli to może i ja bym do Was mili panowie dokoptował... Co Wy na to?

Pozdrawiam!
"Szkocja to kraina twardzieli, bo w kraju w którym nie wynaleziono spodni a osty sięgają do pasa trzeba być twardym!" inspektor R. Fouler (Thin Blue Line)
Awatar użytkownika
mjp
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: mjp » 13 czerwca 2005, 15:22 - pn

Poniewa? wi?kszo¶? sekcji Browar.biz wyje?d?a 17.06.2005 na gie?d? do ?ywca mo?emy urz±dzi? w miejsce Browaru spotkanie fajkowe. Stolik w Instytucie na Wi?ziennej zarezerwowany od 19. Wszystkich ch?tnych zapraszam.
Pozdrawiam
Maciek
-----------
Awatar użytkownika
almik
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: almik » 14 czerwca 2005, 10:11 - wt

Super, ?e i Dolny ?l?sk zaczyna spotyka? si? na fajeczce i przy tym, jak?e szlachetnym trunku. Gratuluj? Wrockowi i mam nadziej?, ?e b?dzie nam razem dane wykurzy? fajeczk? i przep?uka? spragnione gard?a piwe?kiem.
Niech nam fajka pomyślności nigdy nie zagaśnie (BLF).
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 14 czerwca 2005, 13:46 - wt

almik pisze:Super, ?e i Dolny ?l?sk zaczyna spotyka? si? na fajeczce i przy tym, jak?e szlachetnym trunku. Gratuluj? Wrockowi i mam nadziej?, ?e b?dzie nam razem dane wykurzy? fajeczk? i przep?uka? spragnione gard?a piwe?kiem.
Ach jak?e to mi?o Was drogi Almiku powita? i spotkac we Wroc?awiu b?dzie!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 14 czerwca 2005, 16:57 - wt

mjp pisze:Poniewa? wi?kszo?? sekcji Browar.biz wyje?d?a 17.06.2005 na gie?d? do ?ywca mo?emy urz?dzi? w miejsce Browaru spotkanie fajkowe. Stolik w Instytucie na Wi?ziennej zarezerwowany od 19. Wszystkich ch?tnych zapraszam.
U mnie urwanie g?owy :(
a wi?c piatkowe spotkanie Was w?a?nie szczcz??liwie rado?? mi przyniesie :D :D :D .

:idea: :idea: :idea: :idea:
:D :D :D :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zjazdy forumowe”